PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2014 KPSS Güncesi

KolalıJeliBon
24-09-2013, 03:58
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba :)

Malumunuz ülkemiz şartlarında okul biter sınavlar bitmez. Bir işletme mezunu olarak kpss ve ardından kurum sınavları için çalışma maratonuna başlamış bulunmaktayım. Forumda, geçen seneden ya da daha önceki senelerden mezun olmuş olan ve benim gibi kpss'ye hazırlanan tüm kaderdaşlarımla bu başlık altında toplanabiliriz diye düşündüm. Maksat bu sınav sürecinde aklımıza takılan soruları, çalışma metodlarını, kaynak kitapları birbirimizle paylaşmak, tavsiyelerde bulunmak. Kısacası online bir kpss güncesi tutmak :)

vioLette
24-09-2013, 11:12
Güzel bir konu.
Bende 2014 e tekrar gireceğim çalışıp bakalım:o

ahbuben
25-09-2013, 11:29
Güzel düşünmüşsün,o zaman başlayalım hadi :o

KolalıJeliBon
30-09-2013, 01:06
Eveet başlangıcı yapıp devamını getirmemek olmaz :) Madem öyle ilk ben başlayım, kendi çalışma planımdan bahsederek. Gy-Gk ve alan birlikte çalışıyorum ben. Kasımda dershanem başlayacak o zamana dek gy-gk konularının özellikle sözellerin konu çalışma kısımlarını bitirmeyi planlıyorum. Siz ne durumdasınız?

Bir de koskoca forumda kpssye hazırlanan hepi topu 3 kişi miyiz :)

vioLette
02-10-2013, 16:59
Eveet başlangıcı yapıp devamını getirmemek olmaz :) Madem öyle ilk ben başlayım, kendi çalışma planımdan bahsederek. Gy-Gk ve alan birlikte çalışıyorum ben. Kasımda dershanem başlayacak o zamana dek gy-gk konularının özellikle sözellerin konu çalışma kısımlarını bitirmeyi planlıyorum. Siz ne durumdasınız?

Bir de koskoca forumda kpssye hazırlanan hepi topu 3 kişi miyiz :)

Bende alışkanlık yaptı sanırım sürekli giriyorum:D:D

ahbuben
03-10-2013, 17:44
Sanırım 3 kişiyiz :o

bayrak16
03-10-2013, 20:04
ben de varım evde çalışmayı planlıyorum daha doğrusu kafam karışık kurs ne kadar faydalı olur bilemedim?

KolalıJeliBon
03-10-2013, 22:03
ben de varım evde çalışmayı planlıyorum daha doğrusu kafam karışık kurs ne kadar faydalı olur bilemedim?

Bende ilk başta evde çalışmayı düşündüm ama sonra işin içinden çıkamam gibi geldi bi de çalışma disiplinini koruyamam sanırım kurs olmadan :)

vioLette
04-10-2013, 12:23
Yine yeniden Ankara.......artık daha iyi bir hevesle başlayacağım KPSS ye:p

Je_Veux
04-10-2013, 12:37
Ben şimdi 3. sınıftayım. Ama deneme amaçlı bu sene de kpss ye girmeyi düşünüyorum. Acaba bu sene aldığım puan seneye de geçerli olacak mı?

vioLette
07-10-2013, 10:38
Ben şimdi 3. sınıftayım. Ama deneme amaçlı bu sene de kpss ye girmeyi düşünüyorum. Acaba bu sene aldığım puan seneye de geçerli olacak mı?

Temmuz 2014 de aldığın puanlar Temmuz 2016 ya kadar geçerlidir.:)

Je_Veux
07-10-2013, 11:51
Temmuz 2014 de aldığın puanlar Temmuz 2016 ya kadar geçerlidir.:)

Teşekkür ederim. :)

vioLette
07-10-2013, 15:49
Bende ilk başta evde çalışmayı düşündüm ama sonra işin içinden çıkamam gibi geldi bi de çalışma disiplinini koruyamam sanırım kurs olmadan :)

Ne yaptın, yazıldın mı? Bende artık kardeşimin kursuna denemelere gelirim. Artık ankara da olacağımdan benim için Kpss ye hazırlanmak biraz daha kolay olacak.

KolalıJeliBon
08-10-2013, 02:24
Ne yaptın, yazıldın mı? Bende artık kardeşimin kursuna denemelere gelirim. Artık ankara da olacağımdan benim için Kpss ye hazırlanmak biraz daha kolay olacak.

Evet yazıldım Makro Akademi'ye, 4 kasımda başlayacak :)

vioLette
08-10-2013, 12:28
Evet yazıldım Makro Akademi'ye, 4 kasımda başlayacak :)

Hayırlı olsun. Bir iki ay sonra paylaş görüşlerini, deneme sınavları ne zaman başlayacak vs bilgi verieisen sevinirim.:o

KolalıJeliBon
09-10-2013, 01:12
Hayırlı olsun. Bir iki ay sonra paylaş görüşlerini, deneme sınavları ne zaman başlayacak vs bilgi verieisen sevinirim.:o

Tabii ki bi başlasında herşeyin ıcığını cıcığını yazarım :)

merdem
12-10-2013, 15:27
Güzel bir konu.
Bende 2014 e tekrar gireceğim çalışıp bakalım:o

:confused:

vioLette
13-10-2013, 15:31
Alan puanı için:)

merdem
14-10-2013, 10:16
Gençlerin önünü açmak gerek bence :cool:

DışTicaret33
07-04-2014, 22:15
Bu yıl bende gireceğim ama her yıl olduğu gibi "adam gibi" çalışmadan. İşler çok yoğun, bıktım özel sektörden...

Nurefşan :)
09-04-2014, 19:17
Ben de gireceğim ya ders çalışmaktan yoruldum artık ama :D

vioLette
11-04-2014, 16:29
Gençlerin önünü açmak gerek bence :cool:

Çalışmadan giriyoruz daha nasıl açalım:D

Bu yıl bende gireceğim ama her yıl olduğu gibi "adam gibi" çalışmadan. İşler çok yoğun, bıktım özel sektörden...

fark etmiyor yılaz, inan kamuda da için rahat etmiyor boşlamak o yüzden iş yığını hep çalışana kalıyor.

Güya daha rahat çalışırım diyordum ama şu zaman oldu elime kpss için bir kitap alıp da okumak nasip olmadı.

angelnur
21-07-2014, 17:54
Eveettt kpss bitti ve olmadıı :( pekii yola devam mıı bence devam :D Şimdiden başlıcam ufaktan ufaktan sayfalarıı beynime kazıcam inşallah. :) ;) Hadi hayırlısı . Çalışan arkadaşlar yazsın lütfen kaynak kitaplarıı vs nasıl çalıştıklarınıı aklınıza ne geliyorsa Kpss ile ilgili. ;)

- - - Flood Önleme Sistemine yakalandınız :) - - -

:confused: :rolleyes: Eveettt kpss bitti ve olmadıı :( pekii yola devam mıı bence devam :D Şimdiden başlıcam ufaktan ufaktan sayfalarıı beynime kazıcam inşallah. :) ;) Hadi hayırlısı . Çalışan arkadaşlar yazsın lütfen kaynak kitaplarıı vs nasıl çalıştıklarınıı aklınıza ne geliyorsa Kpss ile ilgili. ;)