PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2 yıllık bölümler askerlik tecil cok acil yardım cok acil

ali4321
04-06-2013, 22:25
arkadaşlar lise bittikten sonra askerliği tecil ettirdim bu yıl 2013 aralıkta sona eriyor tecil bu yıl acıkogretimin 2 yıllık kontejansız bölümlerinden birine kayıt olsam askerligim tecil olur mu acil yardım lütfen cok onemli
bu yıl ygsye girdim 300 küsür puan aldım

in dubio pro reo
04-06-2013, 23:15
arkadaşlar lise bittikten sonra askerliği tecil ettirdim bu yıl 2013 aralıkta sona eriyor tecil bu yıl acıkogretimin 2 yıllık kontejansız bölümlerinden birine kayıt olsam askerligim tecil olur mu acil yardım lütfen cok onemli
bu yıl ygsye girdim 300 küsür puan aldım

Merhaba; Aralık 2013'te teciliniz bittiğine göre,sorun yok.Çünkü zaten Eylül 2013'de açıköğretim 2 yıllık önlisans programına kayıt olacağınız için,yine tecil olur..Zaten 2 yıllık olsun 4 yıllık olsun,hemen hemen çoğu açıköğretim progamlarında kontenjan sınırlaması yoktur. Puanınız da gayet iyi;zaten o kadar puana da hiç ihtiyacınız olmayacak.Tecil için, bildiğim kadarıyla büro kendisi askerlik şubesine bildiriyor.29 yaşını geçmedikten sonra 4 yıllık lisans programını da bitirebilirsiniz. Siz okudukça,öğreniminizin devam etmesi dolayısıyla yine tecil olur..

ali4321
05-06-2013, 00:01
Merhaba; Aralýk 2013'te teciliniz bittiðine göre,sorun yok.Çünkü zaten Eylül 2013'de açýköðretim 2 yýllýk önlisans programýna kayýt olacaðýnýz için,yine tecil olur..Zaten 2 yýllýk olsun 4 yýllýk olsun,hemen hemen çoðu açýköðretim progamlarýnda kontenjan sýnýrlamasý yoktur. Puanýnýz da gayet iyi;zaten o kadar puana da hiç ihtiyacýnýz olmayacak.Tecil için, bildiðim kadarýyla büro kendisi askerlik þubesine bildiriyor.29 yaþýný geçmedikten sonra 4 yýllýk lisans programýný da bitirebilirsiniz. Siz okudukça,öðreniminizin devam etmesi dolayýsýyla yine tecil olur..

tesekkur ederim iki sorum daha olacak askerlik tecili icin kayit olduktan sonra ne yapmam gerek birde kontejansiz bolum yazsam seneye puan duser mi ?