PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.taksit ödemesi :confused:

petandic_damsel
16-11-2007, 13:57
arkadaşlar şimdi bir ikinci taksiti ödemesi hakkında bilgi verir misiniz?

balzac
16-11-2007, 15:53
arkadaşlar şimdi bir ikinci taksiti ödemesi hakkında bilgi verir misiniz?

kayıt yenileyecekler için
2007-2008 öğretim yılı kayıt yenileme işlemleri;

19 Kasım 2007 tarihinde başlayacak

18 Aralık 2007 tarihi mesai saati bitiminde sona erecektir.

Kayıt yeniletmek isteyen öğrenciler, 2007-2008 öğretim yılı “Öğretim Gideri” ve “Cari Hizmet Maliyetlerine Öğrenci Katkı Payı” 1. taksit tutarlarını yukarıda belirtilen tarihler arasında Vakıfbankın herhangi bir şubesine T.C. kimlik numarasını bildirerek ödemek zorundadırlar.
1. ve 2. taksidi beraber de ödeyebilirsiniz;)
aklınıza takılan başka soru olursa cvpalamaya çalışırız:cool:

eÜp_07
16-11-2007, 15:55
2. taksiti ödememe durumunda sınavlara alınmamama gibi bir durum sözkonusu degil kendimden biliyorum şimdi 410 ytl yatırcam:D

petandic_damsel
16-11-2007, 17:10
ya ben birinci taksiti yatırdım kayıt yeniletmicem !, balzac ben başka bir yerde başka bir soru açmıştım o bana ait değildi. bir arkadaşımın sorusuydu. şimdi benim kafamı karıştıran bu soru yani ikinci taksiti biz direk bankaya gidip mi ödeyeceğiz yoksa böyle yine internette fln tekrar bişiler doldurcak mıyız?:S(yani anlatmak istediğim ben birinci sınıf öğrencisiyim birinci taksiti yatırdım ikinci taksiti nasıl yatıracağım)?

balzac
16-11-2007, 18:00
ya ben birinci taksiti yatırdım kayıt yeniletmicem !, balzac ben başka bir yerde başka bir soru açmıştım o bana ait değildi. bir arkadaşımın sorusuydu. şimdi benim kafamı karıştıran bu soru yani ikinci taksiti biz direk bankaya gidip mi ödeyeceğiz yoksa böyle yine internette fln tekrar bişiler doldurcak mıyız?:S(yani anlatmak istediğim ben birinci sınıf öğrencisiyim birinci taksiti yatırdım ikinci taksiti nasıl yatıracağım)?

arkadaşım 2. taksidini yatırmak için internetten herhangi bir işlem yapmana gerek yok,ama sen sadece ilk taksidi yatırdığın için 2. taksiti yatırma zamanları gelene kadar yani 2. dönemde direk bankaya yatırabilirsin;)

petandic_damsel
16-11-2007, 23:18
hehh şimdi oldu, çok saollllllll , teşekkürler:)

balzac
17-11-2007, 13:03
hehh şimdi oldu, çok saollllllll , teşekkürler:)

rica ederim;)başarılar...İyi PaylaşımlaR:cool: