PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maliyet Yönetimi

BSE
13-03-2013, 12:28
Merhaba arkadaşlar,
Maliyet Yönetimi dersini alan-bilen-elinde notu olan kimse var mı? Ve paylaşmak ister mi acaba :confused:

ÜweyS
13-03-2013, 14:11
Tüm ders notları kısa zamanda hazırlanıp siteye eklenecektir. Bilginize.. Yalnız sıkıntımız bu sene ders notu yok, ancak gelecek sene için çalışmalarımı sürdürüyorum.

BSE
13-03-2013, 16:13
Tüm ders notları kısa zamanda hazırlanıp siteye eklenecektir. Bilginize.. Yalnız sıkıntımız bu sene ders notu yok, ancak gelecek sene için çalışmalarımı sürdürüyorum.

İlginize teşekkür ederim Üweys.

bernabilir
15-03-2013, 02:21
arkadaşlar ders notlaraını nerden bulabiliriz, zaman çok az

ÜweyS
15-03-2013, 12:18
arkadaşlar ders notlaraını nerden bulabiliriz, zaman çok az

berna hanım maalesef zaman kısıtlı olduğu için bu yıl ders notu hazırlayamadım. Çalışmalarım gelecek yıl için devam etmektedir.

bernabilir
15-03-2013, 19:34
berna hanım maalesef zaman kısıtlı olduğu için bu yıl ders notu hazırlayamadım. Çalışmalarım gelecek yıl için devam etmektedir.

peki arkadaşım biz nereden çalışcaz bana bi akıl verin..aof nin kitapları daha gelmedi elime belkide gelmicek bilmiyorum, kaynak yok, pdf formatındaki o kalın klitaplardan nasıl çalışcam? şurda kalmış 49 gün, ben daha derslerin isimlerini bile bilmiyorum ki dersi nasıl anlıcam, ne yapabilirim, sizler nasıl çalışıyorsunuz?? :confused:

ÜweyS
18-03-2013, 11:46
peki arkadaşım biz nereden çalışcaz bana bi akıl verin..aof nin kitapları daha gelmedi elime belkide gelmicek bilmiyorum, kaynak yok, pdf formatındaki o kalın klitaplardan nasıl çalışcam? şurda kalmış 49 gün, ben daha derslerin isimlerini bile bilmiyorum ki dersi nasıl anlıcam, ne yapabilirim, sizler nasıl çalışıyorsunuz?? :confused:

öncelikle ben okulu bitireli yıllar oldu :) ben sadece sizler için çıkması muhtemel soruları analiz ederek ders notu hazırlıyorum. kapsamlı güzel anlaşılır olması için çok zaman harcıyorum. şuan için elinizde bulunan kitaptan başka çalışabileceğiniz kaynak yok maalesef. gelecek sene için rahat edebileceksiniz ama bu sene yapabileceğim bir şey yok maalesef