PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeter

darkangel
13-11-2007, 20:55
ben varya cıldırma noktasındayım...4sehıdımıze allah rağmet eylesın !!!!!!!!!! Sınır ötesi operasyon yaklaşıyor!
Erdoğan, AKP MYK'da "Somut bir şey görmezsek vururuz" mesajı verdi

13.11.2007 17:17

Başbakan Erdoğan, AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında “Sınırötesi operasyon yaklaşıyor” dedi. Erdoğan, hafta sonu bir Irak heyetinin Ankara’ya geleceğini de söyledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam basına kapalı yapılan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında terörle mücadele konusunda değerlendirmelerde bulundu.

Edinilen bilgiye göre, Başbakan Erdoğan, operasyon için hazırlıkların devam ettiğini belirterek, “Kış şartları ağırlaşmadan bu iş olur. Karşı taraftan somut şeyler görmezsek operasyon yakındır” dedi.

Erdoğan’ın MYK üyelerine ABD temaslarıyla ilgili bilgi verirken, “ABD Başkan’ı Bush’a, ya Barzani ya da biz... Bir an önce kararınızı verin” dediğini anlattı.

Başbakan, Irak merkezi yönetimi ile PKK’ya karşı mücadelede işbirliği içinde olduklarını da belirterek, hafta sonu Irak Başbakanı Nuri El Maliki’nin Ankara’ya bir heyet yollayacağını da söyledi. bence bu hukumet ne operasyona adım atar nede magdur olan gercktn ıyı nıyetlı kımı kurt halkına care uretır.....cıldırmak uzereyım varya neyı beklıosun neyı...somut adım bı daglıca daha mı olsun...hay yarrabbı

darkangel
13-11-2007, 20:57
sıinirden karısık yazdım arkadaslar kusura bakmayın ortadakı kısım basbakanın roportajının alıntısıdır...en bastakı ve ensondakı bıkac cumle benım...sabır allah vallahı sabır versın...bırılerı anca zamları bılmem ne nukleer kanunları gecırsın....

orhande
13-11-2007, 23:28
Sinirlenme darkangel; "Önümüzdeki 1 hafta bu süreç için önemli bence"

darkangel
13-11-2007, 23:29
haklısın ama napım bazen keske kızım erkek olsaydında fedaı olsaydın dıorum

orhande
13-11-2007, 23:34
Anlıyorum seni, haklısın... Ama şuda var bir kişi fedai olunca anında kafası birileri tarafından kopartılıyor. Bunun geçmişte çok örnekleri var değil mi? Toplumca "VATANIMIZIN-BAYRAĞIMIZIN-BENLİĞİMİZİN" fedaisi olmalıyız diye düşünüyorum.

darkangel
13-11-2007, 23:35
haklısın...

siyah_beyaz_03
14-11-2007, 00:05
Niye kendini harap ediyorsun,darkangel?adamlar ne güzel torun görmeye ve dışişleri bakanının yaptığı gibi washington'da eş gezdirmeye gidiyorlar.Değilmi...

darkangel
14-11-2007, 00:07
ahahaahahah bana hatırlatmayın sunları ahahaahaha!!!!!!!

orhande
14-11-2007, 01:15
Niye kendini harap ediyorsun,darkangel?adamlar ne güzel torun görmeye ve dışişleri bakanının yaptığı gibi washington'da eş gezdirmeye gidiyorlar.Değilmi...

Diii miii Ama ***

Testament96
14-11-2007, 05:11
............ keske kızım erkek olsaydında fedaı olsaydın dıorum

Hmm....Başarılı....Tam Düşündüğüm Tarz......

LAKİN: Eğer meclis içinde bir terörist varsa önce o gebertilecek!!! Sonra dağa çıkılacak..Bu olmadan diğerlerine gecmeye gerek yok bence....Boşuna gibi olur...Yani bu şeye benzedi:

Sarı kır-yeşil bayrak sallayıp, pis slogan atan bir tipi Cudi dağının tepesinde görüp, indirmek !!!!, ama İSTanbul E-5 üzerinde gördüğünde aynı görüntüyü bişey yapamamak... İşte Fedailik burada devreye girer: MEkan&Zaman&Şart &Sebeb gösterilmeksizin o itleri yok etmek!!! (Bkz: İMHA) Tabi öncelikle Atam tarafından kurulan TBMM den attıktan sonra!!! Yada onları oraya GÖMDÜKTEN!!!!! sonra!!.....neyse yine pis sinirlendim..Canım gebertmek istedi çapulcuları....

---------
LTf: kimse anti anti yazıpta dikine dikine bana hümanizm den bahsetmesin! Tekrar Söylüyorum: SÖZ KONUSU VATANIM, ŞEHİTLERİM İSE: BAŞLARIM ÖYLE HÜMANİZME!!! TANIMIYORUM BEN ÖLE BİR ŞEY!!!

orhande
14-11-2007, 13:06
Hümanizm bencede söz konusu Vatanımız-Milletimiz-Askerimiz ise geçerli bir kaide olacak konu değildir...

gülyabanii
14-11-2007, 16:19
Hmm....Başarılı....Tam Düşündüğüm Tarz......

LAKİN: Eğer meclis içinde bir terörist varsa önce o gebertilecek!!! Sonra dağa çıkılacak..Bu olmadan diğerlerine gecmeye gerek yok bence....Boşuna gibi olur...Yani bu şeye benzedi:

Sarı kır-yeşil bayrak sallayıp, pis slogan atan bir tipi Cudi dağının tepesinde görüp, indirmek !!!!, ama İSTanbul E-5 üzerinde gördüğünde aynı görüntüyü bişey yapamamak... İşte Fedailik burada devreye girer: MEkan&Zaman&Şart &Sebeb gösterilmeksizin o itleri yok etmek!!! (Bkz: İMHA) Tabi öncelikle Atam tarafından kurulan TBMM den attıktan sonra!!! Yada onları oraya GÖMDÜKTEN!!!!! sonra!!.....neyse yine pis sinirlendim..Canım gebertmek istedi çapulcuları....

---------
LTf: kimse anti anti yazıpta dikine dikine bana hümanizm den bahsetmesin! Tekrar Söylüyorum: SÖZ KONUSU VATANIM, ŞEHİTLERİM İSE: BAŞLARIM ÖYLE HÜMANİZME!!! TANIMIYORUM BEN ÖLE BİR ŞEY!!!

sonuna kadar katılıyorum...

gülyabanii
14-11-2007, 16:55
VATAN HAİNİ (30268 Hit)

"Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.
Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz, dedi Hikmet.
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."
Bir Ankara gazetesinde çıktı bunlar, üç sütun üstüne, kapkara haykıran puntolarla,
bir Ankara gazetesinde, fotoğrafı yanında Amiral Vilyamson'un
66 santimetre karede gülüyor, ağzı kulaklarında, Amerikan amirali
Amerika, bütçemize 120 milyon lira hibe etti, 120 milyon lira.
"Amerikan emperyalizminin yarı sömürgesiyiz, dedi Hikmet
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ."

Evet, vatan hainiyim, siz vatanperverseniz, siz yurtseverseniz, ben yurt
hainiyim, ben vatan hainiyim.
Vatan çiftliklerinizse,
kasalarınızın ve çek defterlerinizin içindekilerse vatan,
vatan, şose boylarında gebermekse açlıktan,
vatan, soğukta it gibi titremek ve sıtmadan kıvranmaksa yazın,
fabrikalarınızda al kanımızı içmekse vatan,
vatan tırnaklarıysa ağalarınızın,
vatan, mızraklı ilmühalse, vatan, polis copuysa,
ödeneklerinizse, maaşlarınızsa vatan,
vatan, Amerikan üsleri, Amerikan bombası, Amerikan donanması topuysa,
vatan, kurtulmamaksa kokmuş karanlığımızdan,
ben vatan hainiyim.
Yazın üç sütun üstüne kapkara haykıran puntolarla :
Nâzım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hâlâ.

darkangel
14-11-2007, 16:59
yanlzı nazım hıkmet ayrı bı kulvar....yanı testament arkadasımın bahsettıgı sılahlı mucadele dısındadır...tsk alakalı degıl!

darkangel
14-11-2007, 17:00
ama şiir mantıklı...evt emperyalızme boyun egmekse eger bu bızde vatan haınıyız...kapıtalızm beyınlı hıckımse benım kardesım degıldır....bu vatanı satmaya calısanlara o meclıs dar geleck!!!!

darkangel
14-11-2007, 17:03
ya acaba benide özelleştirirler mi ki:?!!!!!!

yucel_beyoglu
14-11-2007, 21:00
bu hükümetle bir ...... olmaz. bunu memleketimdeki kargalar bile anladı...
amerika IMF den gelecek yeni kredi için operasyonu geciktirmeye çalışıyor..
bütün istihbarat birimleri de bunun için karşılığında TSK'ya anlık istihbarat
veriyor... HERŞEY KARŞILIKLI ÇIKAR İLİŞKİSİ ÜZERİNE KURULU...
ülkemizin dışarıda sözü geçmiyor, içeride ise ASİMİLE edilmiş durumda...
bunu da Amerika AKP Hükümeti aracılığıyla çok rahat yapıyor...

beni vicdanen üzen, MEHMETÇİKLERİMİZİN şehit edilmesi...
işte bu beni haddinden fazla üzüyor...

Testament96
14-11-2007, 21:30
bu hükümetle bir ...... olmaz. bunu memleketimdeki kargalar bile anladı...
amerika IMF den gelecek yeni kredi için operasyonu geciktirmeye çalışıyor..
bütün istihbarat birimleri de bunun için karşılığında TSK'ya anlık istihbarat
veriyor... HERŞEY KARŞILIKLI ÇIKAR İLİŞKİSİ ÜZERİNE KURULU...
ülkemizin dışarıda sözü geçmiyor, içeride ise ASİMİLE edilmiş durumda...
bunu da Amerika AKP Hükümeti aracılığıyla çok rahat yapıyor...

beni vicdanen üzen, MEHMETÇİKLERİMİZİN şehit edilmesi...
işte bu beni haddinden fazla üzüyor...

Ah kardeşim... :( Çok sinir oluyorum ..Ama sana katılıyorum.... :/

darkangel
14-11-2007, 21:58
o yuzden tek sorun dtp degıl ya dıerlerı!bugun dokunulmazlıklar kaldırılsın denılıo dtp ıcın sadece dtp ıcın yetmez!!!!!!!!!!

Testament96
14-11-2007, 22:14
o yuzden tek sorun dtp degıl ya dıerlerı!bugun dokunulmazlıklar kaldırılsın denılıo dtp ıcın sadece dtp ıcın yetmez!!!!!!!!!!

ben bugün fulll romantizm takılacam anasını satayım...Girmeyeceğim bu konulara..Ankaraya mektup hazırlıyorum...kendi namelerimden...:D

orhande
15-11-2007, 14:27
ya acaba benide özelleştirirler mi ki:?!!!!!!

Yok sen böyle iyisin!

Testament96
25-11-2007, 16:04
sonuna kadar katılıyorum...

vay bee...Beni anlayan arkadaşlarda olabiliyormuş... Teşekkürler benden ;)