PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askerlikle ilgili bir kağıt geldi yardım..!

xdevil
25-01-2013, 21:22
Askerlik işlemleri bakımından yoklamaya tabii olunduğunuz ancak askerlik şubesi başkanlığına müracaat edip yoklamanızı yaptırmadığınız yada öğrencilik sağlık vb gibi durumunuzu gösteren belgeleri askerlik şubesi başkanlığınıza ulaştırmadığınız tespit edilmiştir.

Sonrasında ise şubt ayının son ayına kadar size en yakın askerlik şubesine başvurmanız gerekiyor falan diyor.

ben aöf öğrencisiyim geçen yıl yerleştim edebiyat bölümüne sınavlara girmedim bu senede kayıt ücreti falan ödemedim üniye hazırlanıyorum 2011 haziran mezunu 93 doğumluyum ne yapmam gerekiyor ?:confused:

ÜweyS
26-01-2013, 03:05
Sinavlara girmeyip kayıt ucretini de odemediginizden tecil isleminiz gerceklesmemistir. Aof burosuna basvurunuz.

DışTicaret33
27-01-2013, 20:03
Daha 93 doğumlusunuz, sorun çıkartmazlar. Askerlik şubesine gidip sorunun nasıl çözülebileceğini öğrenin. Askerlik şubesi deyince hemen panik yapmayın, sonuç olarak oradakilerde bizim gibi bir insan. :) Onların söylediklerini yerine getirirseniz sorun çıkmayacaktır.