PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askerlik Tecili ve Muaye Acilll YARDIIMMM !!!!

dabanaliisa
30-12-2012, 15:32
merhaba arkadaşlar..ben kamu yönetimi 2. sınıftayım.yaklaşık 3 yıldır gözümde bi rahatsızlık var ve geçen gün doktorumla konuştum bu konuyu askerlikte bu rahatsızlığım sıkıntı olur mu diye. o da seni muaf tutarlar git bi görüş dedi.sonra şubeye gittim ve muayene olmak için okulla ilişiğini kesmen lazım dediler bana..benim amacım bu rahatsızlığımdan dolayı askere alınıp alınmayacağımı öğrenmek.bu konuda ne yapmam gerekir. okulu mu dondurmalıyım.eğer dondurunca olursa ve askere alırlarsa tekrar öğrenci belgesiyle askere gitmeden okuluma devam edebilir miyim.

_Cemil_
01-01-2013, 20:03
okulla ilişiğinizi kesip askere gitmek istediginizde muane olursunuz ve bu sorunuzun cevabını alırsınız, bir nevi kumar oynamıs olursunuz, neden böyle birşeye ihtiyac duydugunuza baglı zaten askere almıycaklarsa beni bosuna okulu bitirmek icin caba göstermim diyorsanız ayrı :)

dabanaliisa
02-01-2013, 02:24
okulla ilişiğinizi kesip askere gitmek istediginizde muane olursunuz ve bu sorunuzun cevabını alırsınız, bir nevi kumar oynamıs olursunuz, neden böyle birşeye ihtiyac duydugunuza baglı zaten askere almıycaklarsa beni bosuna okulu bitirmek icin caba göstermim diyorsanız ayrı :)

okulla ilişiği kesmek nasıl oluyor.dondurduğum zaman bu süre ne kadar devam eder.askere elverişli çıkarsam tekrar öğrenci belgesi götürüp askere gitmeden okula devam edebilirmiyim ?

ÜweyS
04-01-2013, 14:47
okulda olmanız askere gitmeyeceğiniz anlamına gelmez. eğer bu durumu öğrenmek istiyorsanız askere gitmeyi de göze almak zorundasınız. okula askerde de devam etme şansına sahipsiniz ;)