PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arkadaşlar 3.sınıf dikey geçişim

alicanobuz
18-12-2012, 00:55
arkadaşlar siz sınavlara sadece kitaplardanmı hazırlanıosunuz ek bir kaynaktan hazırlanma durumunuz varmı

in dubio pro reo
18-12-2012, 01:36
arkadaşlar siz sınavlara sadece kitaplardanmı hazırlanıosunuz ek bir kaynaktan hazırlanma durumunuz varmı

Aöf kitapları haricinde farklı kaynak maalesef yok. Aöf kitaplarına çalıştıktan sonra piyasadaki soru bankalarından dersleri pekiştirebilirsiniz.

Nurefşan :)
18-12-2012, 14:04
Şöyle söyleyeyim ünv bu sene telif hakkı vermediği için yayınların yardımcı kitap çıkartmaları en azından bu sene için yasak. Onun dışında kendi yaptığımı söylüyorum özet çıkarın,tekrar edin bir de soru bankası alın çok faydasını göreceksiniz :)

sangrea
17-01-2013, 09:39
Arkadaşlar, ben murat yayınlarının geçen seneki kitabını bulup bağdaştırdım,

yani misal veriyorum bu senenin işletmesi 8 ünite, geçen sene murat yayınlarında yer alan ünite sayısı 18 falan

bunlardan hangilerine çalışmam gerektiğini ayarlayıp sınava 5 gün falan kala murat yayınlarının kitabından çalıştım, çalıştığım derslerden iyi notlar bekliyorum :)

ama ne yazıkki geçen seneki kitaplar ne sahafçılarda var nede başka yerlerde, bi tanıdığınızdan alıp ayıklama yapıp çalışabilirsiniz...

en nihayetinde konuların içeriği hiç bir zaman değişmiyor, geçen seneki kitaptan alıp bu seneki soru bankasını çözmek en sağlıklısı :)

in dubio pro reo
17-01-2013, 14:07
Arkadaşlar, ben murat yayınlarının geçen seneki kitabını bulup bağdaştırdım,

yani misal veriyorum bu senenin işletmesi 8 ünite, geçen sene murat yayınlarında yer alan ünite sayısı 18 falan

bunlardan hangilerine çalışmam gerektiğini ayarlayıp sınava 5 gün falan kala murat yayınlarının kitabından çalıştım, çalıştığım derslerden iyi notlar bekliyorum :)

ama ne yazıkki geçen seneki kitaplar ne sahafçılarda var nede başka yerlerde, bi tanıdığınızdan alıp ayıklama yapıp çalışabilirsiniz...

en nihayetinde konuların içeriği hiç bir zaman değişmiyor, geçen seneki kitaptan alıp bu seneki soru bankasını çözmek en sağlıklısı :)

Öncelikle;forumumuza hoş geldiniz..:))
Tabi, eski soru bankasıyla yeni soru bankasını tek tek inceleyip ayıklamak için vaktiniz varsa,neden olmasın..:) Eğer o şekilde kolayınıza geliyorsa; tabi ki o şekilde de çalışmanız mümkün olabilir..Yine de bence çok dikkatli bir inceleme gerekir.Zira kredili sistemde bir çok ders ikiye bölündü ve bir çoğunun içeriği de büyük oranda değişti..Bilemiyorum, işletme gibi derslerde belki o kadar fazla değişiklik belki yoktur.Bu yüzden de bu konuda fikir yürütmek istemem;ama bu bahsettiğin çalışma tekniğinin, örneğin hukuk gibi derslerde çok riskli olduğu ve fayda sağlamayacağı da açıktır. Ben geçen seneki "Temel Bilgi Teknolojileri" ve "Halkla İlişkiler" gibi dersleri özel merakımdan dolayı kıyasladığımda;geçen seneki konular ve bu seneki konuların çoğunun değiştiğini tespit ettim..Bence yine de final için aöf kitaplarına da bir göz atmanı tavsiye ederim.:))Başarılar ve iyi forumlar diliyorum..:)

sangrea
21-01-2013, 00:43
hoşbulduk teşekkür ederim :)
tabiiki hukuk gibi özen ve önem gerektiren derslerde riske girmemek gerekir, fakat bende muhasebe işletme ve iktisat kitaplarında dediğim gibi sıralama değişiklikleri ve bölünmeler vardı, detaylı bi ayrıştırma 10 dakikada oluyor :)