PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : aöf ye dgs ile kamu yönetimi-yardımm

deniz@
05-10-2012, 16:02
mrb arkadaslar.ben dgs ile aöf den kamu yönetimi bölümüne kayıt yaptırdım.bana 4 kitap verdiler.(sosyal bilimlerde araştırma yöntemleri,sosyal politika,devlet bütçesi,kentleşme ve konut politikaları)2 kitap daha varmış,onlarda gelicekmiş haftaya.sistem değişmiş,ben hiçbir sey anlamadım.bu kitapların hepsi 8 üniteden oluşuyor.ben sınavda hangi ünitelerden sorumluyum?ve sınav tarihleride değişmiş,önceden bütle birlikte 3 sınav yapılıyordu,şimdi 4 sınav tarihi var.güz dönemi ara ve dönem sonu sınavı ve bahar dönemi ara ve dönem sonu sınavı şeklinde.ben tüm yıl boyunca bu kitaplardan mı sınava giricem?lütfen acil yardımm!!

in dubio pro reo
05-10-2012, 16:21
Aldığınız kitaplar sadece güz döneminin kitapları. Ve normalde 7 veya 8 ders olması gerekir. Biz (adalet progamı olarak) güz döneminde 8 ders görüyoruz. Bahar döneminde yeni 8 dersimiz daha olacak. Her dönemde vize ve final olmak üzere 2 defa sınava gireceğiz. Bütler kaldırıldı.Yani sene boyunca toplam 4 sınav var. Başarılar.

deniz@
05-10-2012, 20:48
Aldığınız kitaplar sadece güz döneminin kitapları. Ve normalde 7 veya 8 ders olması gerekir. Biz (adalet progamı olarak) güz döneminde 8 ders görüyoruz. Bahar döneminde yeni 8 dersimiz daha olacak. Her dönemde vize ve final olmak üzere 2 defa sınava gireceğiz. Bütler kaldırıldı.Yani sene boyunca toplam 4 sınav var. Başarılar.

yani şöyle mi:5-6 ocak ta kitapların yarı ünitesinden sorumluyuz.9-10 şubattaki sınavda bu kitapların tamamından sorumluyuz.sonra bahar dönemi için de farklı kitaplar alıcaz..anladığım gibi mi?