PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askerlik Tecili Açıköğretim Bürosu Mu Yapıyor?

emrh1990
22-09-2012, 04:04
Öncelikle merhaba benim sorunum şu

Bu ay 2 senelik turizm bölümünden mezun olup açıköğretim 3.sınıftan devam etmeyi düşünüyorum.Sorunum burda başlıyor askerlik tecil işini açıköğretim bürosu mu yapacak yoksa ben kendim bizzat şubeden mi yapmam gerekiyor.Bazı yerlerde ekc2 belgesi verir diyorlar kayıt olduğunuz anda bazı yerlerde askerlik durum belgesi almanız gerekir diyor bilgilendirme yaparsınız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Bu arada 1990 yılı doğumluyum

orhande
22-09-2012, 04:11
Öncelikle merhaba benim sorunum şu

Bu ay 2 senelik turizm bölümünden mezun olup açıköğretim 3.sınıftan devam etmeyi düşünüyorum.Sorunum burda başlıyor askerlik tecil işini açıköğretim bürosu mu yapacak yoksa ben kendim bizzat şubeden mi yapmam gerekiyor.Bazı yerlerde ekc2 belgesi verir diyorlar kayıt olduğunuz anda bazı yerlerde askerlik durum belgesi almanız gerekir diyor bilgilendirme yaparsınız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler

Bu arada 1990 yılı doğumluyum

Askerlik tecil işleminizi normal şartlarda AÖF Büroları yapmaktadır. Eğer sizden istenen belgeler arasında Askerlik Durum belgesi var ise onu askerlik şubenizden almanız gerekmektedir. Bunun gerekli olup, olmadığı internet üzerinden yapacağınız ön kayıtta belirtilecektir…

https://kayit.anadolu.edu.tr