PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Kayıt ve Tecil?

zaferanil
11-09-2012, 18:17
öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1989 doğumluyum 2008 ösys de aöf işletmeye yerleştim 2 sene üst üste kalınca 3 sene başında kaydımı sildirip 2 sene tecil yaptırdım erteleme bitiş tarihi 31/12/2012 muhtemel sevk tarihi: şubat 2013 dün aöf maliyeye kaydımı yaptırdım askerlik tecili için nasıl bir işlem yaptırmam gerekiyor?

orhande
11-09-2012, 20:33
öncelikle merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1989 doğumluyum 2008 ösys de aöf işletmeye yerleştim 2 sene üst üste kalınca 3 sene başında kaydımı sildirip 2 sene tecil yaptırdım erteleme bitiş tarihi 31/12/2012 muhtemel sevk tarihi: şubat 2013 dün aöf maliyeye kaydımı yaptırdım askerlik tecili için nasıl bir işlem yaptırmam gerekiyor?

Öncelikle bölümünüz hayırlı olsun. Askerlik tecili için AÖF büronuzda bir sıkıntı çıkmadıysa askerlik şubenizde de çıkacağını düşünmüyorum. İnternet üzerinden öğrenci sayfanıza girdiğinizde askerlik durumunuz tecilli gözüküyorsa problem olmaz. Fakat yine de işinizi sağlama alın ve askerlik şubeniz ile irtibat kurun.

zaferanil
11-09-2012, 20:48
teşekkür ederim hem cevap hem iyi dilekleriniz için kredili sistem geldiği için aöf büroya giriş yapılamıyor ogrenci.anadolu.edu.tr den giriş yapılıyor ordan hemen hemen hiç bir bilgi yok yada daha tam oturtulamadı askerlik işlemlerimi adana da yaptırdığım için sormuştum iyisimi bürodan öğrenci belgesi alıp adana ya gitmek hem memleket havası almış olurum :)