PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tecil İle İlgili Bir Soru

yisleyen
13-08-2012, 11:04
Merhaba arkadaşlar,

Ben 2010 yılında 2 yıllık önlisansı bitirip, açıköğretime kayıt yaptırdım. O zamanlar intibak olduğu için, intibak da aöf tecil ettirmiyormuş gidip kendim ettirdim. 31 Aralık 2012 ye kadar. Bu süre içerinde intibak ve üçüncü sınıfı bitirdim. Bu yıl da dördüncü sınıfa geçtim. Şimdiki sorum şu, biraz önce askerlik şubesini aradım ve ne zamana kadar tecilli olduğunu öğrenmek için ve bana 31 aralık 2012 ye kadar dediler. Ben şu anda 4. sınıf öğrencisiyim. Aöf her yıl askerlik şubesine belge göndermiyor mu okuduğuma dair? Yoksa ben ertelettim diye bu sene mi gönderecekler? :mad:

Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

Teşekkürler,

DışTicaret33
13-08-2012, 15:28
AÖF'ün askerlik şubesine belge gönderdiği görülmemiştir. :) Siz öğreniminize devam ettiğinizi kanıtlayan belgeyi zarf içerisinde AÖF büronuzdan alıp askerlik şubenize götüreceksiniz. 10 dakika içerisinde tecil işleminizi yaparlar.

yisleyen
14-08-2012, 18:13
Bugün uğrayıp sordum fakat göndereceğiz dediler yalan mı söylüyorlar yani?

_cemredeniz
14-08-2012, 18:15
sallıyorlar desek daha masum olur :) en garanti yol kendi işini kendin görmektir arkadasım aöf ye güven olmaz

yisleyen
14-08-2012, 18:53
Öyle yapacağız artık. Ama istanbul da olunca biraz sorun oluyor. Bir de kütük burda olmayınca bekle babam bekle. İnşallah halledebiliriz.