PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aralık Celbi İçin Hangi Tarihte Şubeye Gidilmeli ?

pesimistsago
02-07-2012, 15:56
Başlıktada belirttiğim gibi ben 4 yıllık işletmeyi takıntısız bi şekilde bitirdim yaşım 24 ve Kesinlikle ARALIK ayında gitmem gerekiyor bu sebepten dolayı şubeye gidip tecilimi hangi tarihte bozdurursam herhangi sorun çıkmadan gidebilirim ? ve gitmişken nokta atışı yapmak istiyorum gerekli evraklar eksiksiz olarak nelerdir ? Git Gel yapmak istemiyorum devamlı izin alabileceğim bi iş yerinde çalışmıyorum? Şimdiden çok teşekkür ederm yorumlar için ..

pesimistsago
02-07-2012, 16:38
Yok mu hiç cevap verebilecek lütfen

_Cemil_
02-07-2012, 17:40
1 temmuz-31 ekim tarihleri arasında subeye gidip muane olmanız durumunda aralık celbinde askere alınırsınız.
subeye gittiginizde kimliginiz ve en az 3 adet kimlik fotokopiniz, diplomanızın aslı ve en az 3 adet arkalı önlü fotokopisi ve en az 2 adet resim bulundurmanızda fayda var.

pesimistsago
02-07-2012, 17:43
Bilgiler için teşekkür ederim ve birşey daha sorayım verem tarama filmi isteniyor mu hastaneden ona gerek varsa onuda alıp gideyim ?

_Cemil_
02-07-2012, 17:50
Bilgiler için teşekkür ederim ve birşey daha sorayım verem tarama filmi isteniyor mu hastaneden ona gerek varsa onuda alıp gideyim ?

gecen sene nisan agustos ve aralık celplerinde gidenlerden istenmedi bazı subeler muane yi kendileri yapıyor bazıları en yakın saglık ocagına gidip muane olup gelmenizi isteyebiliyor.

aslanenver
05-09-2012, 12:17
Aralıktan daha önce askere gitme şansımız yok mu ?

Bende yeni mezun olanlardanım.. Muayene olup biran önce gitmek istiyorum.

feratt
05-09-2012, 13:01
Aralıktan daha önce askere gitme şansımız yok mu ?

Bende yeni mezun olanlardanım.. Muayene olup biran önce gitmek istiyorum.

kısa dönem askerlik dönemleri Nisan, Ağustos ve Aralık aylarından ibaret olduğundan Aralıktan önce gitme şansın yok maalesef.

aslanenver
05-09-2012, 13:53
bilgi için tşk ederim.