PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mezun Oldum Şubeye Gitme Süresi?

skalay
29-06-2012, 13:17
Arkadaşlar ben 26.06.2012 tarihinde 4 yıllık işletme fakültesinden mezun oldum henüz diplomamı almadım bazı sebeplerden dolayı birkaç ay sonra alacağım. Tekrar tecil yaptırmak için en geç ne kadar süre içinde şubeye gitmem gerekir bilgisi olan var mı?

orhande
29-06-2012, 16:42
Arkadaşlar ben 26.06.2012 tarihinde 4 yıllık işletme fakültesinden mezun oldum henüz diplomamı almadım bazı sebeplerden dolayı birkaç ay sonra alacağım. Tekrar tecil yaptırmak için en geç ne kadar süre içinde şubeye gitmem gerekir bilgisi olan var mı?

Benim tavsiyem mezun olduktan hemen sonra gitmenizdir...

w580i
29-06-2012, 22:27
bende aynı durumdayım.ağustos ayında askere gitmeyi düşünmüyorum yapmak istediklerim var.şubeye gitmesem ağustos celbine onların takdiri ile göndermezler herhalde tecilim bitti diye.gidersem tecil ettircem eylül gibi yine bozdurup aralıkta askere gidicem mantık bumudur acaba aralık ayında gidebilmek için :)

fredi
29-06-2012, 23:19
bende aynı durumdayım.ağustos ayında askere gitmeyi düşünmüyorum yapmak istediklerim var.şubeye gitmesem ağustos celbine onların takdiri ile göndermezler herhalde tecilim bitti diye.gidersem tecil ettircem eylül gibi yine bozdurup aralıkta askere gidicem mantık bumudur acaba aralık ayında gidebilmek için :)

Aralık ayında gitmek istiyorsanız şuan için askerlik şubenize gitmenize gerek yok.

_Cemil_
30-06-2012, 01:32

haziran sonuna kadar gidip muane olmanız halinde agustos celbinde askere alınırsınız, teciliniz eylül sonuna kadar gecerli bu nedenle suan icin acilen subeye gitmenizi gerektiren bir durum söz konusu degil. haziran ayı cıktıktan sonra ekim ayı sonuna kadar subeye gidip muane olmanız durumunda aralık celbinde askere gidersiniz, aralık celbinde gitmeyi düsünüyorsanız tecilinizin biticegi tarih olan eylül sonuna kadar gidip muanenizi olup aralık celbini garantiye almak ve kacak duruma düsmemenizdir.

w580i
30-06-2012, 15:52
teşekkürler arkadaşlar