PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uyarı Belgesi

01Fatih
04-06-2012, 18:23
Arkadaslar askeriyeden bana uyarı belgelsi gelmis yaklasın 10 gün önce eski kaldıgım ildeki komsuya :D

ben 1.sınıftayım daha yas 22 (EK-C2) belgesini posta yoluyla nasıl alabilirim ?

Posta yoluyla alınıyorsa aöf bürosu o belgeyi direk askerlik şubesinemi yolluyor.

Aöf Bürosuna EK-C2 Belgesini almak icin dilekçe yazıp yolladıgımda onlar belgeleri banamı yollyuor yoksa direk askerlik şubesine mi?

Dilekçeyi nasıl yazmam lazım ne gibi bilgilerin olması lazım?

orhande
04-06-2012, 19:15
Arkadaslar askeriyeden bana uyarı belgelsi gelmis yaklasın 10 gün önce eski kaldıgım ildeki komsuya :D

ben 1.sınıftayım daha yas 22 (EK-C2) belgesini posta yoluyla nasıl alabilirim ?

Posta yoluyla alınıyorsa aöf bürosu o belgeyi direk askerlik şubesinemi yolluyor.

Aöf Bürosuna EK-C2 Belgesini almak icin dilekçe yazıp yolladıgımda onlar belgeleri banamı yollyuor yoksa direk askerlik şubesine mi?

Dilekçeyi nasıl yazmam lazım ne gibi bilgilerin olması lazım?

AÖF Bürosu EK-C2 belgesini Askerlik Şubesine iletmektedir. Bizzat almak hususunda bilgiyi 444 10 26'yı arayarak AÖF Büronuza sorabilirsiniz...

01Fatih
04-06-2012, 19:33
AÖF Bürosu EK-C2 belgesini Askerlik Şubesine iletmektedir. Bizzat almak hususunda bilgiyi 444 10 26'yı arayarak AÖF Büronuza sorabilirsiniz...

Büroyu arama işi resmen para tuzagı 3 4 saat önce aradım yaklasık 5 dk telefon caldı acan yok ama kontörler gitti :D

Neyse posta yoluyla Ek-C2 belkesinin şahsıma yada askerlik subeme tekrar gösderilmesini isteyecegim bu mümkünse tabi...