PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : asil kanlar

darkangel
23-10-2007, 21:30
ben kararlıyım,bir bayan olarak erkeklerimize sahip çıkalım sadece gencecik delikanlılarımızn şehit olmasına göz yumamıyorum,buguün çağırsınlar bende gidicem kardeşlerimle kendimi siper edicem....olmadı elime silahı versinler,kedicileri ortadan kaldırım dönüştede imralıya uğrar yarım kalan işi tamamlarım...keşke bunlar çözüm olsa...

Luiza
23-10-2007, 21:35
kızlar askere qitse arkadaşım zamßi we ßen ilk listenin ßaşında qitmeye hazırız:cool:

darkangel
23-10-2007, 21:40
bende size katılabilirmiyim nekadar birsek okadar güç:confused:

Luiza
23-10-2007, 21:43
ben kararlıyım,bir bayan olarak erkeklerimize sahip çıkalım sadece gencecik delikanlılarımızn şehit olmasına göz yumamıyorum,buguün çağırsınlar bende gidicem kardeşlerimle kendimi siper edicem....olmadı elime silahı versinler,kedicileri ortadan kaldırım dönüştede imralıya uğrar yarım kalan işi tamamlarım...keşke bunlar çözüm olsa...

çözüM OLSA ,ßiz harßi diyoruz, çok qenciz zamßiyle o yüzden hemen qideriz, ßu söylediklerimizdede qerçekciyiz:cool:
laf olsun diye ßişiler söylemiyoruz canım , çoküzülüyorum ßende tw de qördüklerime:(

darkangel
23-10-2007, 21:49
bende gerçekçiyim yanlız tek sıkıntım işadamlarının rahatı için ölüoruz işte buna dayanamaıorum

SaFKaN
23-10-2007, 23:08
arkadaşlar ben iki sene önce geldim askerden, görev emrimde var dün askerlik şubeme gönüllü askerlik için dilekçe vermeye gittim kabul etmediler:( Gel desinler ceketimi alıp çıkarım. yeterki _VATAN_SAĞOLSUN_.

esmerr07
23-10-2007, 23:18
Uğruna ölmekse Seni Yaşatmak..
Bin Defa ölürüm De Adina Leke Sürdürmem..
Gururdur..namustur Bayrak..
Aksa Da Kanim Korkma ; Haini Güldürmem..

SaFKaN
23-10-2007, 23:45
Uğruna ölmekse Seni Yaşatmak..
Bin Defa ölürüm De Adina Leke Sürdürmem..
Gururdur..namustur Bayrak..
Aksa Da Kanim Korkma ; Haini Güldürmem..

:eek:helal olsun esmerr07

esmerr07
23-10-2007, 23:50
:eek:helal olsun esmerr07

teşekkürler..helal olsun bayrak vatan aşkına..ve aşıklarına..

SaFKaN
24-10-2007, 01:51
________$$$$$$$$$$$___________________________
_______$$$$$$$$$$$$$$$$$____________$_________
____$$$$$$$$__________$$$$_________$$$________
__$$$$$$$$________________________$$$$$_______
_$$$$$$$_____________________$$$$$$$$$$$$$$$__
_$$$$$$$_______________________$$$$$$$$$$$____
__$$$$$$$$________________$_____$$$$$$$$$_____
____$$$$$$$$__________$$$$_____$$$$___$$$$____
_____ $$$$$$$$$$$$$$$$$______ $$_________$$___

Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak Bin Defa Ölürüm de Adına Leke Sürdürmem. Gururdur Namustur Bayrak ve Sancak Aksa da kanım korkma Haini güldürmem! T Ü R K I Y E M

sukran19_88
24-10-2007, 02:06
arkadaşlar ben inanaıyorum ki şehitlerimizin kanları yerde kalmaz benim abim kuzey ırakta şu anda ve onun bi telefonuna hasret kaldık çok meraktayız bu ana yüreklerinin sızısı ne zaman dinecek artık dinsin nolur abim ve diğer mehmetcikler yuvalarına sapasağlam dönsün kalbimiz onlarla olsun dualarımızı esirgemeyelim nolurrrrrrrrr:(

zambakk
24-10-2007, 11:11
evet gözümü kırpmadan bende giderim

SaFKaN
24-10-2007, 13:46
arkadaşlar ben inanaıyorum ki şehitlerimizin kanları yerde kalmaz benim abim kuzey ırakta şu anda ve onun bi telefonuna hasret kaldık çok meraktayız bu ana yüreklerinin sızısı ne zaman dinecek artık dinsin nolur abim ve diğer mehmetcikler yuvalarına sapasağlam dönsün kalbimiz onlarla olsun dualarımızı esirgemeyelim nolurrrrrrrrr:(

inşallah abin sağsalim dönecektir. hepimizin temennisi bu artık verdiğimiz şehitler yeter. hesap günü geldi bizden aldıkları canların hesabını ağır ödeyecekler.:cool:

darkangel
24-10-2007, 13:50
şükran merak etme 70milyon küsürün duaları var ağbinin arkasında...

hlme_05
24-10-2007, 13:52
biz vatanımız için canımızı vermeye hazırız

SaFKaN
24-10-2007, 13:52
evet gözümü kırpmadan bende giderim

zambakk bende gitmeyi çok istiyorum ama askerlik şubeleri gönüllü askerleri şuan kabul etmiyor:(. zaten gerekte yok üç beş çapulcu için fazlasıyla askerimiz var.bizim yapabileceğimiz onlara moral vermek ve onlar için dua etmek.bence.

Luiza
24-10-2007, 13:53

Allah yar we yardımcısı olsun hem aßinin hemde diğer askerlerin:(
inşallah sağ salim döner:(

şilan
24-10-2007, 13:59
ALLAH tüm askerlerimizin yardımcısı olsun.tüm dualarımız onlarla.

esmerr07
24-10-2007, 14:47
________######________________
______##########______________
_____#############____________
____##############____________
___#######______###___________
___######________##__##_______
___######____________###______
___#####_____________######___
___#####____________#######___
___#####___________#######____
___#####____________######____
___#####_____________######___
___######____________###_##___
____######_______#___##_______
____#######____###____________
_____############_____________
______##########______________
________######________________

BAYRAĞI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR...
TOPRAK ; EĞER UĞRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.....

şehitler ölmez...bu vatan üç beş çapulcuyla bölünmez...

SaFKaN
24-10-2007, 14:51
yaa arkadaşlar bizim bu pkk diye bildiğimiz çakalları yabancı devletlerin özel yetiştirilmiş askeri diyorlar genel kurmay böyle bir açıklama yapmış sanırım bizim önceki çatıştımız pkklılar değil bu seferkiler falan gibisinden ne düşünüyorsunuz bu konuda:(:(

esmerr07
24-10-2007, 14:55
yaa arkadaşlar bizim bu pkk diye bildiğimiz çakalları yabancı devletlerin özel yetiştirilmiş askeri diyorlar genel kurmay böyle bir açıklama yapmış sanırım bizim önceki çatıştımız pkklılar değil bu seferkiler falan gibisinden ne düşünüyorsunuz bu konuda:(:(

özel tim de olsalar bi avuç sokak iti sadece hepside..
yabancı devletlerin gözü herzaman bizim topraklarımızdaydı ve şaşırmam bu habere.allah bizi dost görünüşlerden korusun düşmanla nasıl başa çıkacağımızı biliriz...

SaFKaN
24-10-2007, 15:04
özel tim de olsalar bi avuç sokak iti sadece hepside..
yabancı devletlerin gözü herzaman bizim topraklarımızdaydı ve şaşırmam bu habere.allah bizi dost görünüşlerden korusun düşmanla nasıl başa çıkacağımızı biliriz...

valla helal olsun ne diyeyim inşallah herkes senin gibi düşünüyordur.
: , ´¯`·.¸¸@.·´¯)(¯`'·.¸(¯`'·¸@.·'´¯)¸.·'´¯) (_¸.·'´(_¸.·@ `'·.¸_)`'·.¸_) (_¸.·'´(_¸.·'´ `@'·HELAL´¯`·.¸¸@.·´¯)(¯`'·.¸(¯`'·¸@.·'´¯)¸.·'´¯) (_¸.·'´(_¸.·@ `'·.¸_)`'·.¸_) (_¸.·'´(_¸.·'´ `@'·HELALLLLLLLLLLL¯`·.*¸*¸*.·´¯*`·.¸helal·´*¯`·.* ¸*¸*.·´¯¯`·.*¸*¸*.·´¯*`·.¸helal·´*¯`·

esmerr07
24-10-2007, 15:06
valla helal olsun ne diyeyim inşallah herkes senin gibi düşünüyordur.
: , ´¯`·.¸¸@.·´¯)(¯`'·.¸(¯`'·¸@.·'´¯)¸.·'´¯) (_¸.·'´(_¸.·@ `'·.¸_)`'·.¸_) (_¸.·'´(_¸.·'´ `@'·HELAL´¯`·.¸¸@.·´¯)(¯`'·.¸(¯`'·¸@.·'´¯)¸.·'´¯) (_¸.·'´(_¸.·@ `'·.¸_)`'·.¸_) (_¸.·'´(_¸.·'´ `@'·HELALLLLLLLLLLL¯`·.*¸*¸*.·´¯*`·.¸helal·´*¯`·.* ¸*¸*.·´¯¯`·.*¸*¸*.·´¯*`·.¸helal·´*¯`·

teşekkürler :)
ne mutlu türküm diyebilen herkes eminimki benim gibi düşünüyordur arkadaşım..

sirmcoktay
24-10-2007, 15:13
muhtac olduun kudret damarlarındakı asiL kanda mevcuttur!!

sirmcoktay
24-10-2007, 15:19
bzzat teslım olan pkk'lı ıle gorusme yapan bırınden ogrendıım kadarıyla
-pkklılar herzaman cok zor egıtımler yapıyorlarmıs
-dını duyguları ve mıllıyetcılık duyguları somurulerek daga cıkarılıyorlarmıs
-dağa cıkarıldıktan sonrada apo ya allah dedırtırıyorlarmıs
-yurt dısından katılım cok fazlaymıs(almanya ,belcıka vs )
-pusu kurduklarında hepsı bırbırınden sorumlularmıs
ve eger 1 pkklı olurse dıer arkadası onu alıp karargaha kadar getırmek zorunda yada ondan bır parca goturmek zorundaymıs

daha cok sey ogrendım ama buraya bunları yazmak yeterlı sımdılık
200 kısılık bır grupmus oyuzden cok sehıt verdık

sukran19_88
24-10-2007, 18:11
inşallah arkadaşlar inşallah bu pkk nın canına okuruz kimseden korkusu yok bu türk vatandaşının olamaz canımızı koyarız gerekirse canım abim ve mehmetcikler hep yanınızdayız dualarımızla allah sizleri bize bağışlasın

atlantik
24-10-2007, 18:21
yaaaa ben bu konu hakkında artık konuşmayacaktım ama bu olay ülkemiz için gerçekten bi tehdit ama eminimki beklenen bi durum var.bide şuna açıklık getirmek gerekiyor ırak a girmek o pkk denilen itlerle savaşmak bence çözüm degil önce türkiye sınırları içinde yaşayan itleri temizlemeliyiz çünki onların kaybedecek hiç bişeyleri yok dagda yaşayanların kaybedecgi bişey olmaz bide olaya şöyle bakmak gerekiyor hadi girdik ıraka savaştık onlarla ya bitanesi çıktı türkiyenin herhangi kalabalık biyerinde,bi kaç yere canlı bomba koydu ne olacak ozaman bu ülkenin hali savaş iki ülke arasında olur önce sınırlarımız içindeki itlerden kurtulmalıyız bide medya herşeyi yayınlamasa daha iyi olur bence

SaFKaN
25-10-2007, 19:34
yaaaa ben bu konu hakkında artık konuşmayacaktım ama bu olay ülkemiz için gerçekten bi tehdit ama eminimki beklenen bi durum var.bide şuna açıklık getirmek gerekiyor ırak a girmek o pkk denilen itlerle savaşmak bence çözüm degil önce türkiye sınırları içinde yaşayan itleri temizlemeliyiz çünki onların kaybedecek hiç bişeyleri yok dagda yaşayanların kaybedecgi bişey olmaz bide olaya şöyle bakmak gerekiyor hadi girdik ıraka savaştık onlarla ya bitanesi çıktı türkiyenin herhangi kalabalık biyerinde,bi kaç yere canlı bomba koydu ne olacak ozaman bu ülkenin hali savaş iki ülke arasında olur önce sınırlarımız içindeki itlerden kurtulmalıyız bide medya herşeyi yayınlamasa daha iyi olur bence

arkadaşım güzel düşünüyorsun ama bu itlerin başları ırakta yılanın başını ezmemiz lazım burdakileri ne kadar temizlersek temizleyelim yenileri gelecektir. ali babacanın da dediği gibi sivrisineklerle uğraşmıyacaksın bataklığı kurutacaksın bence ırağa girmek sorunu çözecektir. medyaya gelince gerçekten yaynılanmaması gerkenleride yayınlıyolar mesela sınırdaki askerlerin eğitimlerini gösterdiler dün akşam o kanalı pkk lılarda izliyor:(

Luiza
29-10-2007, 18:04
Ne mutlu banaki Türk yaratıldım...
Gönlüm gururludur bugüne kadar ne esir oldum,nede satıldım...
Türklüğümün şuurudur bu...
Ne mutlu Türklüğüyle gurur duyabilene...

Testament96
30-10-2007, 01:25
hmm..mesajlara baktımda..Sizlere katılmamak elde değil arkadaşlar...

Bir Sözde benden:

ATATÜRK:

GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER!!!