PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : itiraf ediyorum ... çok acımasızım

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:21
yıllar önce bigün babam bana ''sümüklü böceğin üzerine tuz dökersen ölür demişti''geçen yaz evin üzerinde arkadaşlarla otururken sümüklü böcek gördük...hemen aklıma geldi ve hiç üşenmedim aşağıya inip tuz aldım vvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee acımasızca sümüklü böceğin üzerine döktüm...sonuçmuu????????????????????????? sadece ölmekle kalmadı resmen gözleri
mizin önünde eridi...geriye sadece bi sümük yığını veee şu midye gibi şeyi varya tepesinde o kaldıııı.. çok acımasızım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...ve bunu zevk alarak yaptım daha sonrada bikere daha yaptım tavsiye edrim çooook zevkli..

BluE_CrY
23-10-2007, 20:28
yıllar önce bigün babam bana ''sümüklü böceğin üzerine tuz dökersen ölür demişti''geçen yaz evin üzerinde arkadaşlarla otururken sümüklü böcek gördük...hemen aklıma geldi ve hiç üşenmedim aşağıya inip tuz aldım vvvvvvvvvvvvvveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee acımasızca sümüklü böceğin üzerine döktüm...sonuçmuu????????????????????????? sadece ölmekle kalmadı resmen gözleri
mizin önünde eridi...geriye sadece bi sümük yığını veee şu midye gibi şeyi varya tepesinde o kaldıııı.. çok acımasızım çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk...ve bunu zevk alarak yaptım daha sonrada bikere daha yaptım tavsiye edrim çooook zevkli..

zeyno senin ismi biz pisikopat yapalım nasıl olur :D

Luiza
23-10-2007, 20:31

ßaşka öldürdüğüm ßi canlı warmı:eek:
hemen açıklar mısın :rolleyes:
Çok merak ettim:rolleyes:

BluE_CrY
23-10-2007, 20:32
zeynep senle bir yerden tanışıyozmu biz

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:33
nedn öyle söledin emrecan

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:33
pekcok kuş öldürdüm ama bilmeyerek aç susuz kaldı hayvancıklar

BluE_CrY
23-10-2007, 20:34
nedn öyle söledin emrecan

sanki seni bir hipermarkette gördüm gibi geldi

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:35
hıııııııı bide kaplumbağayı kırmaya çalıştım ama onu beceremedim...
bi kerede civcivim bitlenmişti onu temizlemek için sıcak suyla yıkadım meğer su birazcık fazla sıcakmış öldddddüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:36
evvveeeeeeeeeeeeeet doğru sen bursadasın kesin o zaman

BluE_CrY
23-10-2007, 20:37
evvveeeeeeeeeeeeeet doğru sen bursadasın kesin o zaman

ya zeynep şimdi kafam karıştı sen bizim zeynepmisin yoksa

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:39
hangi zeynep sen kimsin ya bak şimdi tanıdık çıkçaz

BluE_CrY
23-10-2007, 20:40
ben ismimdende belli olduğu gibi emre o hipermarketlerin birinde çalışıyorum

BluE_CrY
23-10-2007, 20:40
sana tek soru sen nişanlısın değilmi

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:41
hangi zeynep emre sen kimsin ya benim de kafam karıştı

BluE_CrY
23-10-2007, 20:42
hangi zeynep emre sen kimsin ya benim de kafam karıştı

neyse fazla benzetme olsa gerek kusura bakma

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:42
ya sen xxxxxxxdemisin ben orda çalışıodum da seni cıkaramadım

BluE_CrY
23-10-2007, 20:44
bingo bende emre tanıyamadın değilmi önemli değil bir sorun olursa cekinme sor

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:48
peki ne görevindeydin

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:48
emre özdemir mi yoksa

BluE_CrY
23-10-2007, 20:54
emre özdemir mi yoksa

ayağını kaldır bakalım:)

.ZEYNO.
23-10-2007, 20:57
inanmıyorum ya...emre devam ediomusun orda.....soy adını hatırlamaya calışıodum az yapmadım anonslarını

BluE_CrY
23-10-2007, 20:58
evet devam yola senden naber düğün ne zamn bakalım

.ZEYNO.
23-10-2007, 21:01
şimdilik yok öle bisi daha erken ya...

BluE_CrY
23-10-2007, 21:02
şimdilik yok öle bisi daha erken ya...

:):)

ee başka başka nbasılsın bu forumu nerden buldun ?

.ZEYNO.
23-10-2007, 21:06
ya açık öğretime kayıt oldum arstırıodum tesadüfen denk geldi beğendim....eee sen neler yapıosun....

BluE_CrY
23-10-2007, 21:09
ben bildiğin gibi devam be zeynep ne olsun

Luiza
23-10-2007, 21:24
nerden nereYE :p

.ZEYNO.
23-10-2007, 21:27
nerden nereYE :p

aynen ya iş arkadaşı çıktık valla...

Luiza
23-10-2007, 21:31
aynen ya iş arkadaşı çıktık valla...

ne qüzell :)

jackk
23-10-2007, 21:46

Anlattıkların iştahımı kabarttı biranda deniycem bunu büyük bir zevkle:D:D

Tuza birazda asit karıştırsam nasıl olur acaba hocam ne dersiniz bu konuda çekirgeniz olabilirmiyim başka öldürme taktikleriniz var mı;)

.ZEYNO.
23-10-2007, 21:52
olmaz mı elimden hiçbi hayvan kurtulamamıştır

.ZEYNO.
23-10-2007, 21:54
Anlattıkların iştahımı kabarttı biranda deniycem bunu büyük bir zevkle:D:D

Tuza birazda asit karıştırsam nasıl olur acaba hocam ne dersiniz bu konuda çekirgeniz olabilirmiyim başka öldürme taktikleriniz var mı;)

bencede denemelisin acaip zevkli bişi resmen gözlerinin önünde eriooo

jackk
23-10-2007, 21:55
olmaz mı elimden hiçbi hayvan kurtulamamıştır

Büyük hayvanları öldürsek daha zevkli olmaz mı kan filanda etrafa yayılır bari nasıl fikir hocam piskopat olurmu bendende:D

Azimliyimdir değişik öldürme sanatları geliştirmenizde yardımcıda olurum??

Luiza
23-10-2007, 21:56
Büyük hayvanları öldürsek daha zevkli olmaz mı kan filanda etrafa yayılır bari nasıl fikir hocam piskopat olurmu bendende:D

Azimliyimdir değişik öldürme sanatları geliştirmenizde yardımcıda olurum??

:eek::eek::eek::eek:

tößeeeeeeeeeeeeee:rolleyes:

cani misin sen :rolleyes:

jackk
23-10-2007, 21:59
:eek::eek::eek::eek:

tößeeeeeeeeeeeeee:rolleyes:

cani misin sen :rolleyes:

Bilmem test yaptırmadım hiç ama sümüklüböceği eritme işi hoşuma gitti deniycem bu işler böyle küçükten başlar haz alırım belki :D

.ZEYNO.
23-10-2007, 22:01
bencede luiza sen karışma ya iyi cani olur arkadastan mesela irice bi hayvanın bağırsaklarını çıkarmak kim bilir nekadar zevkli olur dimi ama..

eÜp_07
23-10-2007, 22:03
Katilllll:d

jackk
23-10-2007, 22:04
bencede luiza sen karışma ya iyi cani olur arkadastan mesela irice bi hayvanın bağırsaklarını çıkarmak kim bilir nekadar zevkli olur dimi ama..

Kurban bayramında denedim onu o okadar zevk vermiyor hayvan öldükten sonra kıpırdamıyor zaten zevk alamıyorsun işkembesi filanda patlarsa zevk mevk kalmıyor hiç.

Elleşmeyin bana benim kedim var onun kuyruğuna mandal takıyorum hoşuma gidiyor=)

.ZEYNO.
23-10-2007, 22:13
bende mi alsam bi hayvan napsam benimde kuşum var ama ona kıyamam

jackk
23-10-2007, 22:17
bende mi alsam bi hayvan napsam benimde kuşum var ama ona kıyamam

Benim kuşum olduğu zamanlar kuyruğunu tutuyordum elimi ısırmaya çalışıyordu dene güzel oluyor =))

.ZEYNO.
23-10-2007, 22:21
benim tavsanım vardı kuyruğundan tutmak cok hosuma gidiodu balkonda besliodum onu cok dayanamadı intihar etti...

jackk
23-10-2007, 22:24
benim tavsanım vardı kuyruğundan tutmak cok hosuma gidiodu balkonda besliodum onu cok dayanamadı intihar etti...

Sana hayvan almamak lazım, sana dayanamıyorlar canimisin nesin anlamadımki=)

Bende hayvanları çok severim ama sen öldürecek boyutda seviyorsun demek ki=)

.ZEYNO.
23-10-2007, 22:29
yok ya saka bi yana bende cok severim ama sümüklü böcekte sevilmezki be kardesimm....

DENgesİZ
29-10-2007, 21:28

çocukluk anılarım gözlerimde canlandı :D:D:D:D

ben daha 3 yaşındayken bi gece kondu evimiz vardı ve oranın bahçesinde genelde sümüklü böcek olurdu bahçemizde bi kavanoz tuz bulunurdu. ve ben her sümüklü böcek gördüğümde korkmadan yada iğrenmeden tuzu alıp dökerdim erimesini beklerdim :D
şimdi görsem yapacağım ilk şeyyy tuvalete yetişmek olur heralde :D:D:D

.ZEYNO.
01-11-2007, 11:59
Bendensinnn.ama Ben şimdi Görsem Yine Yaparim..

cemre_naz
01-11-2007, 23:31
caniler sizi nasıl kıyosunuz o hayvancıklara size yapsalar canınız acımazmı cok ayıp cok azcık insafa gelseniz tavsiye edrim öbür dünyada size yapcaklar aynısını gözlemin önüne gelio inanın

DENgesİZ
02-11-2007, 14:56
caniler sizi nasıl kıyosunuz o hayvancıklara size yapsalar canınız acımazmı cok ayıp cok azcık insafa gelseniz tavsiye edrim öbür dünyada size yapcaklar aynısını gözlemin önüne gelio inanın

şekerim zatenm benim bahsettiğim zaman dilimi bundan 16 yıl önceydi yani ben daha 3 yaşındaydım :) o zaman aklımı yuncaklarla ve oyunlarla doldurmuşken öbür dünyamı düşünmeyi bile bilmiodum şimdi tabiki yapmam hemde yapmam zaten midem bulanırrr..

blueshadow
02-11-2007, 15:02
he he he :D

cemre_naz
02-11-2007, 17:44
ii o zaman canım aaaaaaa dedim şimdi yapıosa şaşırdım

DENgesİZ
02-11-2007, 21:03
ii o zaman canım aaaaaaa dedim şimdi yapıosa şaşırdım

yok iekerim en son 16 yıl önce görmüştüm kendilerni :)

Luiza
02-11-2007, 21:04

eeheheuehuhe
:D:D
delisinizzzzzz:D

Luiza
02-11-2007, 21:06
ßişi itiraf ediyim ; yazdıklarınızı ßüyük ßi keyifle okuyorummm:))
hem delisinizzz hemde süPer:)))

cemre_naz
02-11-2007, 21:09
ii o zaman kız bu gün markette giderken s.böcek gördüm aklıma senin yaptıkların geldi yolda kendi kendime güldüm

DENgesİZ
02-11-2007, 21:13
ii o zaman kız bu gün markette giderken s.böcek gördüm aklıma senin yaptıkların geldi yolda kendi kendime güldüm

wallamı :D kendilerini çok ösledim uzun zamandır göremiorum slm söleseydin benden :p

.ZEYNO.
14-11-2007, 12:11
ßişi itiraf ediyim ; yazdıklarınızı ßüyük ßi keyifle okuyorummm)
hem delisinizzz hemde süPer))

ayyyyyyyyyyyy çooook teşekkür ederim.. maksat biraz eğlenmek zaten......bu sitedeki herkesin bi espiritüel bi yanı var...

.ZEYNO.
14-11-2007, 12:15
kızım tanımaz o zaman onlar seni ...gerçi zaten tanıyanların hepsini öldürmüşsün o zamanlar şekerim nasıl tanısınlar seniiiii. sakın nesilden nesile anlatmış olmasınlar seni.....eeeeeeeeeeeeee olur yanii. resmen toplu katliam yapmışsın hayatım....bilemiyorum yaniii.

şilan
14-11-2007, 12:25
kızım tanımaz o zaman onlar seni ...gerçi zaten tanıyanların hepsini öldürmüşsün o zamanlar şekerim nasıl tanısınlar seniiiii. sakın nesilden nesile anlatmış olmasınlar seni.....eeeeeeeeeeeeee olur yanii. resmen toplu katliam yapmışsın hayatım....bilemiyorum yaniii.

:D:D:D:D siz öldüreceksiniz beni hehehuhehu:D

.ZEYNO.
14-11-2007, 12:27
ne olduki biz ne yaptık ki şimdi yaaaa.....aşk olsun yaniii.aaaaaa

hayaxiseytan
23-11-2007, 17:32
iyi bişi yapmışın gibi anlatman yokmu yazıkk...

TATUMTATUM
28-11-2007, 22:38
yaaaaaaaaa
ben bişi merak
ettimmm
zeynoooooooooooooooooo
kuşa ne oldu :D
kuşda mı öldü yoksa :(

bellisimo
06-01-2008, 00:32
Bursa'ya selam ;)
bende bi keresinde elmadan çıkan kurtu yakmıştım nasıl olucak diye tamamen yakmadım ama yaksaymışım kesin sürüngencik fena oldu :D su döktüm ama ölmüştü bile :(

hlme_05
06-01-2008, 01:02
bende süpüklü böcegi yaktım

J3_u_L_u_T 33
06-01-2008, 01:06
hıııııııı bide kaplumbağayı kırmaya çalıştım ama onu beceremedim...
bi kerede civcivim bitlenmişti onu temizlemek için sıcak suyla yıkadım meğer su birazcık fazla sıcakmış öldddddüüüüüüüüüüüüüüüüüüü
bunların hepsını kac yasındayken yaptın eger 13 yas ustyken yapmısssen doktora görunmelısın:)

~~MoRMeNeKŞe~~
06-01-2008, 01:10
küçükken eve bir kuş girmişti onu yakalayıpayağını iple bağladım uçması için bıraktığımda ayağından ipi çekiyordumm :(:(annem dayanamayıp kesmişti ipi ne kadar kötüymüşüm yaaa:(:(:(

DENgesİZ
06-01-2008, 02:38
acımasız değilim ben ya :)

Wolfpack
16-01-2008, 23:31
Bu seninki acımasızlık değilki terorizim. seni asmak lazım. suç defterin kabarmış. :) sümüklü böeğin üzerine tuz emek vay be.. bakalım neler duyacaz. Senin yapman ayrı bir vakaa... Babanın sana bunu söylemesi daha ayrı... Seni alacak erkek önce burayı okumalı sonra karar vermeli kıs :) sen erkeğine uyurken neler yaparsın Allah bilir. ıyk düşünmesi bile kötü.. ne işkenceler vardır sende..

Wolfpack
16-01-2008, 23:36
günlerdenbir gün yaz günü...eve istemediğim bir misafir gelmiş. Uyyuuuzzz oluyom. Ne yapmalı ne etmeli..

Buldummmmm.

odamda yakaladığım tüm kara sinekleri tek kanadını kopardım kaçmasın diye.. çaktırmadan tabaklarına attım... eheheeh nasıl ama :)

insan bir yemeği yerken kılcıkmı çıkar, saçmı çıkar anlamazmı dikkat etmezmi..

:((( oda ne karı yahu... gözlerime inanamadım.haldur huldur yedi banammısın demedi olan 6 tane sineğe oldu :((

teonet
13-09-2012, 07:48
Saygıyla kınıyorum seni