PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hazırlık Sınıfında 2 Yıl Üst Üste Kaldım Tecil Olur Mu?

rockman
01-12-2011, 17:15
MERHABA, AÖF İŞLETME HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİSİYİM HAZIRLIK SINIFINDA ÜST ÜSTE 2 YIL SINIF TEKRARI YAPTIM BU YIL 3.YILIM OLUKCAK AÖF BÜROSUNU ARADĞIMDA KAYIT YAPABİLECĞİM SÖLENİLDİ. FAKAT BEN AÖFYE KAYIT OLMADAN ÖNCE ASKERİ ŞUBEDEN BU AYIN SONUNA KADAR TECİLİMİ YAPMIŞTIM. BU YIL TEKRARDAN AÖFDE DEVAM ETMEK İSTİYORUM TECİL İŞLEMLERİNİ NASIL GERÇEKLETİRECEĞİM? EĞER AÖFYE KAYIT OLURSAM YA ASKERE GİTME DURUMU OLURSA KAYIDIM BOŞAMI GİDİCEK :s YARDIM LÜTFEN..:confused:

shadows
01-12-2011, 17:23
2 Yıl üst üste kalanın askerliği tecil edilmez AÖF de
Okul dışında 2 kere tecil yaptırma hakkınız var onun birini kullanmışsınız sanırım bir kere daha hakkınız var öyle yaparak tecil ettirebilir ve kayıt yaptırabilirsiniz
Bu ay sonuna kadar tecilim var diyorsunuz askerlik şubenizle görüşün en kısa zamanda yoksa kaçak durumuna düşebilirsiniz.

rockman
01-12-2011, 17:31
öncelikle ilgin için teşekkür ederim.evt kayıt yapma hakkım var.şubeden öğrendim şimdi. Peki hazırlık bölümü olmadı. Sıfırdanmı aöfye kayıt olucam ve hangi bölümlere kayıt imkanım var?kayıt tarihleri geçmedi umarım :(

shadows
01-12-2011, 17:47
Kaldığın yerden devam ediceksin
Kayıt yenileme yapıp tekrar hazırlık sınıfında kaldığın dersleri görüceksin

Kayıt yenileme tarihlerine buradan (http://www.anadolu.edu.tr/ogrenci_isleri/akademik_takvim/ao_takvim.aspx) bakabilirsin .

rockman
01-12-2011, 17:56
Hah süper! şimdi şubeden askrerliğimi 2. Ve son kez tecil ediceğim daha sonra aöfden kayıt yenileyeceğim.. peki aynı bölümde 2 yıl kaldığım için kayıt yenileme yapabilirmiyim? Ilgin ve alakan için çok teşekkür ederim!