PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bilgi Yönetimi Windows Vista Kurulumu

nan34
30-11-2011, 19:33
herkese merhaba bilgi yönetimi 1. sınıf a bu sene basladım işletim sistemleri dersi için windows wista kurulu olması gerekiyomus pc de kitaplarla gelen işletiö sistemleri kitabında wista ile ilgili cd var ama kurulum yok ıcınde vistayı bu cd den nasıl kurucaz ... yardımcı olursanız sevınırım

orhande
30-11-2011, 20:16
herkese merhaba bilgi yönetimi 1. sınıf a bu sene basladım işletim sistemleri dersi için windows wista kurulu olması gerekiyomus pc de kitaplarla gelen işletiö sistemleri kitabında wista ile ilgili cd var ama kurulum yok ıcınde vistayı bu cd den nasıl kurucaz ... yardımcı olursanız sevınırım

Verdiğim linkte Windows Vista'nın kurulumu resimli olarak anlatılmış, o adımları takip ederseniz kolayca yükleyebilirsiniz...

Birde notebook gibi ikinci bir bilgisayarınız varsa, işiniz daha kolay olur. İkinci bilgisayardan bakarak, adım-adım yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz...

http://tinyurl.com/6t7yhaa

nan34
30-11-2011, 20:46
sistemin nasıl kuruldugunu bılıyorum fakat kıtab ın içinden cıkan cd de boot veya kurulum dosyaları yok yani toplam 94 mb ı dolu o yuzden de pc ı boot etsem bıle dosyalar ıcınde olmadıgı ıcın normal wındows acılıyo sıze gelen vısta yazılımında sorunsuz oldumu yada cd ıcerıgı kac mb yada gb ? :S

orhande
30-11-2011, 21:02
sistemin nasıl kuruldugunu bılıyorum fakat kıtab ın içinden cıkan cd de boot veya kurulum dosyaları yok yani toplam 94 mb ı dolu o yuzden de pc ı boot etsem bıle dosyalar ıcınde olmadıgı ıcın normal wındows acılıyo sıze gelen vısta yazılımında sorunsuz oldumu yada cd ıcerıgı kac mb yada gb ? :S

Ben 2007'de mezun oldum, bizim dönemde XP kullanılıyordu...
CD içeriği ile ilgilide bir problem yaşamadım...
Sizin bahsettiğiniz CD eğitim CD'si olabilir mi?
İşletim Sistemi CD'si olduğundan emin misiniz?
Eminseniz durumu teknik@bilgi.anadolu.edu.tr mail atarak çözebilirsiniz...

nan34
30-11-2011, 21:12
2 adet cd var bırı konularla ılgılı vıdeo olan dıerıde kıtabın en arka sayfasındakı cd baska cd gelıosa bana gelmemıs

orhande
01-12-2011, 00:40
2 adet cd var bırı konularla ılgılı vıdeo olan dıerıde kıtabın en arka sayfasındakı cd baska cd gelıosa bana gelmemıs

CD'nin üzerinde İşletim CD'si olduğunu belli eden bir ibare vardır...