PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Açıköğretim Askerlik TECİL Hakkında...

serkan0544
27-10-2011, 03:21
Arkadaşlar 2 yıllık tbmyo mezun oldum. 31ekimde açıköğretime başvurup 4 yıllığa tamamlamayı düşünüyorum. Askerlik tecil 31ekim'e kadarmış. Sanırım aöf tecil yapmıyor.Tecil için askerlikteki danışman mezunsan diploma,fotoğraf vs, Açıköğretime başvurcaksan kaydını yaptır öğrenci belgeni getir dedi. 31ekimde kayıt olsam hemen öğrenci belgesini alabilirmiyim. Ve öğrenime devam edeceklerde muayene vs. oluyormu?. İşyerinden ona göre izin alacağım. Bilgilendirirmisiniz...

orhande
27-10-2011, 03:27
Hemen veriliyor diye hatırlıyorum... Tecil olayına gelince tarihi kaçırdığın zaman muayene olupta tecil yapılıyor diye biliyorum...

444 10 26 yı arayarak AÖF büronuzdan net bilgi alabilirsiniz...

turkgenci
28-10-2011, 03:39
serkan0544 de olan sorun bende de var. Okul tecil ettirmiyormu? Kayıt olunca ettiriyor diye biliyorum.

orhande
28-10-2011, 03:55
serkan0544 de olan sorun bende de var. Okul tecil ettirmiyormu? Kayıt olunca ettiriyor diye biliyorum.

Normalde AÖF tecil ettiriyor fakat bazen Askerlik Şubesi ile iletişim sıkıntısı olabiliyor. O yüzden işinizi şansa bırakmayınız, AÖF tecil ettirse bile takibini siz yapınız. Yani tecil olup olmadığınız askerlik şubenize giderek muhakkak öğrenin...

turkgenci
28-10-2011, 20:21
Normalde AÖF tecil ettiriyor fakat bazen Askerlik Şubesi ile iletişim sıkıntısı olabiliyor. O yüzden işinizi şansa bırakmayınız, AÖF tecil ettirse bile takibini siz yapınız. Yani tecil olup olmadığınız askerlik şubenize giderek muhakkak öğrenin...

Valla usta ben bu sabah şubeye gitmeyi düşünüyordum gitmedim. Kayıt işlemlerini yaptıktan sonra AÖF tecil yapmış mı yapmamış mı diye giderim. Yapmadıysa eğer kendim yaptırırım. Bilgi için teşekkür ederim.