PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askerlik Tecilinin Yenilendiği Duyumları Hakkında

ben07
02-10-2011, 17:41
mrb ben 1989 doğumluyum myodan mezunolduktan sonra direk aöf işletmeye yazıldım 1.sınıfta iki defa kaldım. şimdi tecil işlemleri için okuduğum yorumlara dayanarak kaydımı sildirerek şubemden 2 yıl tecil ettirebiliyorum sanırım ve daha sonrasında tekrardan aöfe yazılıp okuduğum süre boyunca tecil oluyor zaten yanlışmıyım bide geçen iki yılımın kaoybolmaması açısından tekrardan devam etme şansım yokmu geçtiğim derslerin boşa gitmemesi iiçin

smhbrk
03-10-2011, 15:03
Aynen benim durumumda bu şekilde şuan. 2 yıl üst üste kaldım bir dahaki sınavlara girebilmek için tecil ettirmem gerekiyor. Liseden çıkıp direk kayıt olmuştum. Lise diploması ilemi gideceğiz kayıt sildirdiğimizde belge vereceklermi aöf bürosundan?

feratt
05-10-2011, 16:23
Aynen benim durumumda bu şekilde şuan. 2 yıl üst üste kaldım bir dahaki sınavlara girebilmek için tecil ettirmem gerekiyor. Liseden çıkıp direk kayıt olmuştum. Lise diploması ilemi gideceğiz kayıt sildirdiğimizde belge vereceklermi aöf bürosundan?

hayır lise diploması ile gideceksin

hallowed
11-12-2011, 23:40
tamam da myo dan mezun olup neden direk geçiş yapmadın ?