PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Askerlik Tecili Meslek Lisesi

tuki
21-09-2011, 22:34
4 yıl meslek lisesi okudum bu arada 4 yıl tecil ettirdim sonunda mezun oldum diplomayla gitsem tecil ederlermi yine

feratt
22-09-2011, 11:26
4 yıl meslek lisesi okudum bu arada 4 yıl tecil ettirdim sonunda mezun oldum diplomayla gitsem tecil ederlermi yine

ederler.

ozandağ
28-03-2012, 16:47
Merablar foruma yeni oldum size sormak ve öğrenmek istedim bir konu var yardımcı olursanız çok çok sevinirim kafama kurcalıyan bir konu ben 20 yaşıma basdım geçen ay ve askerlik şubesine gitmedim yoklama olmak için bana herhangi bir belgede gelmedi lise 3 den okulu bırakmak zorunda kaldım ve bırakdım eğitimime devam edicem gelen eylül ayında mesleki açıköğretime kayıl olucam yalnız şimdi izlemem gerekn yol nedir ne yapmam gerekiyo bana bilgi verebilirmisiniz şuan gitsem şubeye neyle karşılabilirim hemen ben alırlar mı askere okuyo gözükmüyorum şuan yada eylül ayına kadar bekleyip liseye kaldığım yerden kaydımı yaptrıp mı gitsem şubeye bir sorun olur mu işin içinde çıkmadım aslında bana yardımcı olurmusunuz

orhande
28-03-2012, 17:58
Bazen belge gelmeyebiliyor, sizin askerlik şubesine gitmeniz gerekiyor.

Aksi halde "kaçak" duruma düşebilirsiniz, ihmal etmemenizi tavsiye ederim.

Okul konusuna gelince de askerlik şubenizle görüşüp NET bilgi aldıktan sonra hareket etmenizi tavsiye ederim...