PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Malezya mı Olacağız Yahu ?!

sirmuzzy
18-10-2007, 01:20
Malezyalı Müslüman astronot uzayda

Malezyalı astronot Şeyh Muzaffer Şukor'u taşıyan roket, Kazakistan'daki Baykonur Uzay Üssü'nden Moskova saatiyle 17.22'de (TSİ 16.22) fırlatıldı.

Uzay gemisinin cuma günü Uluslararası Uzay İstasyonu ile kenetlenmesi bekleniyor. Şukor'un ülkesinde büyük heyecan uyandıran uzay yolculuğuna başlayışı, Malezya'da televizyonlardan canlı olarak yayınlandı.

Başbakan Abdullah Ahmed Bedevi , Şeyh Muzaffer'in yolculuğunun güven içinde geçmesi için yaklaşık 1000 kişiyle birlikte dua etti.

http://img142.imageshack.us/img142/5053/malezyaci7.jpg

sirmcoktay
18-10-2007, 12:04
helal olsun adamlar uzaya gıdıo ...

samet hanı bız astronot olcaktık ?

hazel
18-10-2007, 12:35
uzaya çıkcaksak malezya olalım:D

tuqce
18-10-2007, 12:37
Malezyalı Müslüman astronot uzayda
helal olsun vallaha gönül isterdi bende gideyim . bi gün giderim inş.

Luiza
18-10-2007, 12:41
sana helal olsun :)

tuqce
18-10-2007, 13:01
abi derdin tasan olmıcak atlıcaksın rokete ver elini ay ordan marsa bir ikide başka yere uğrarız akşam üstü güneşe çıkarız sabah çıksak yanarız o bakımdan .sonra tekrar roketle dünyaya geri döneriz böylelikle evren turuna çıkarız süper olur walla :)

sirmcoktay
18-10-2007, 13:44
abi derdin tasan olmıcak atlıcaksın rokete ver elini ay ordan marsa bir ikide başka yere uğrarız akşam üstü güneşe çıkarız sabah çıksak yanarız o bakımdan .sonra tekrar roketle dünyaya geri döneriz böylelikle evren turuna çıkarız süper olur walla :)

tuqce fantasy yapıo
bakmayın sız

Luiza
18-10-2007, 13:45
ne zmn qidiyoruz :p

tuqce
18-10-2007, 14:01
ne zmn qidiyoruz :p

sen listeyi hazırla bi bakalım kaç kişiyiz ona göre zamanı ayarlarız :D bende gezilecek yerleri ayarlıyım :)

HaPPyGirL
18-10-2007, 16:42
sen listeyi hazırla bi bakalım kaç kişiyiz ona göre zamanı ayarlarız :D bende gezilecek yerleri ayarlıyım :)

listenin en başına benide yazın geliyorum
uzay turuna :D
geçerken beni burdan alırsınız

tuqce
18-10-2007, 16:53
listenin en başına benide yazın geliyorum
uzay turuna :D
geçerken beni burdan alırsınız

LİSTEYİ LUİZA TUTUYO ADINI oNA YAZDIR

haydi millet uzay turuna çıkıyoruz rezarvasyonunuzu yaptırın :D

sirmuzzy
18-10-2007, 21:23
bn bu konuyu türkiye malezya mı olacak şeklindeki oluşturulmak istenen uydurma korkulara 1 cevap olsun diye açtım

ama qördüm ki

üyelerimizin bununla pek 1 alakası yoq

tuqce
18-10-2007, 22:50
bn bu konuyu türkiye malezya mı olacak şeklindeki oluşturulmak istenen uydurma korkulara 1 cevap olsun diye açtım

ama qördüm ki

üyelerimizin bununla pek 1 alakası yoq

konuyla ilgili yorum larımızı yaptık birazda eyleneliim istedik sorun olcağını düşünmemiştim

neyse arkadaşlar uzay yolculuğumuz başlamadan sona ermiştirrrrrrr

demetg21
19-10-2007, 21:17
tuğçe gerçekten buralara harcanıyosun. bu konulara uzaksın canım benim... kendini cem yılmaz olacam zannediyosan esprilerini şakalarını burda harcama cici kardeşim.... buralar ciddi konu ve ciddi insanların yeri... lütfen ciddi olalım. konuları saptırmayalım...

tuqce
20-10-2007, 00:54
tuğçe gerçekten buralara harcanıyosun. bu konulara uzaksın canım benim... kendini cem yılmaz olacam zannediyosan esprilerini şakalarını burda harcama cici kardeşim.... buralar ciddi konu ve ciddi insanların yeri... lütfen ciddi olalım. konuları saptırmayalım...

cnm arkkadşım birincisi kendimi cem yılmaz olcam zannetmiyorum olamıcağım belli o bi erkek ikincisi ben espiri veye şaka yapmamıştım yorumumu yaptıktan sonra kendiminde gitmek istediğini söyledim alta cevaplar gelince devam ettim ve konuyu kapattım üçüncüsü bu konu öyle derinlemesine yorum yaapılacak bi konu değildi öyle olsaydı benden başka bir sürü kişi yazardı bi ben yazmışım gördüğün gibi ve son olarak nerde bi ciddiyetsizliğimi gördün onuda anlamış değilim bundan önceki konulara yaptığım yorumları okursan fikrin eminim değişecektir ...