PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2011 FİNAL Sınavı Sonuçları !

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

. Unknown .
28-05-2011, 13:14
2011 FİNAL sınavınız nasıl geçti ?

Sınıf geçebilecekler ? büte atıcaklar ?

Yorumları alalım

Sınav sonuçları ortalama tahmin olarak 24 HAZİRAN 2011 Saat 15:00 ile 17:00 aralarında açıklanması tahmin edilmektedir..

Herkeze geçmiş olsun..

1.sınıftan 2.sınıfa geçicekler ? yorumlar ? 1.sınıfı nasıl buldunuz
2.sınıftan 3.sınıfa geçicekler ? yorumlar ? 2.sınıfı nasıl buludunuz
3.sınıftan 4.sınıfa geçicekler ? yorumlar ? 3.sınıfı nasıl buldunuz
4.sınıftan mezun olacaklar ? yorumlar ?

. Unknown .
28-05-2011, 15:33
Bende söyleyim genel muhasebe ortalama hesaplarıma göre 11 12 doğrum var ilk sınavımdan 84 aldığım için finalde 35 puan bana yetmektedir fakat 12 doğru bana rahat 11 doğru yetmektedir :)

ÖzGüR0378
28-05-2011, 16:08
İşletme 3.Sınıf sorularında gecen seneyle aynı 4 soru vardı.(kelimesi kelimesine)

. Unknown .
28-05-2011, 17:00
Hepimiz için hayırlısı olsun :)

etkafa
28-05-2011, 17:51
anadolu universitesi uyanmis artik beyler. her sene cikmis sorular, nokta atisi sorular derken uyuyan devi uyandirdiniz :D son 10 yilin en kazik sorulari geldi bugun...

KolalıJeliBon
28-05-2011, 18:13
Ticaret hukuku dersi beni çok kastı, bilerek yaptığım soru sayısı baya bi az bana kazık geldi siz ne düşünüyosunuz ticaret hukukuna giren arkadaşlar?

canimyandi
28-05-2011, 19:00
var mı muhasebe denetimden giren?

kamilu
28-05-2011, 19:01
aof şaşırttı bu sefer gerçekten geçmiş yıl soruları çok azdı muhasebe denetimi falan çok zordu:))

sechqin
28-05-2011, 19:07
muhasebe denetimi ve mali analiz dersi için nokta atış sorularını çözseydiniz, yaklaşık yarısının çıkmış sorular olduğunu görüp bayıla bayıla çözerdiniz :):)
I Love NA :)

flygirL
28-05-2011, 19:12
Ticaret hukuku dersi beni çok kastı, bilerek yaptığım soru sayısı baya bi az bana kazık geldi siz ne düşünüyosunuz ticaret hukukuna giren arkadaşlar?

kesinlikle katılıyoruuummmm çok zorduu.

socal
28-05-2011, 19:17
Benim bugünkü derslerim güzel geçti. Bugün girdiklerimden yerel yönetimlerim zayıftı bir tek 17 doğru yetecek onu da çıkarıcam İnşallah. Sorular koolay olduğu gibi, bazı kafa karıştıran ya da dikkat etmediğim yerlerden de soru vardı kesin çıkar dediğim yerlerden hiç yoktu. Ama son tekrarlarım baya işe yaradı. İnşallah yarın da böyle geçer ve kurtulurum aof den.. Yarın için türkiye ekonomisinden korkuyorum tamamen değişmiş ders 54 vize notum. Umarım herkesin bugünkü dersleri istediği gibi geçmişti yarın için Allah hepimize kolaylık versin..

etkafa
28-05-2011, 21:44
konulari okumayanlar, anlamayanlar, sadece gecmis yillarin sorularini ezbeleyip girenler bugun cok pis patladi. benim maliyet muhasebesi vardi bugun cevaplari cikar cikmaz kontrol ettim bu dersten kesin gectim artik. yarin da ayni sey olacak arkadaslar. anadolu universitesi salak mi bi suru insan bu isten haksiz ekmek yiyor. dersaneler nokta atisi, %100 gecme garantisi, gecmis yil sorulari falan diye diye en sonunda uyuyan devi uyandirdiniz.

. Unknown .
28-05-2011, 23:03
Bugün ki sınavım fena değildi ama yeni tarz sorularda vardi:)

eyirdak
29-05-2011, 02:16
Benim bugünkü derslerim güzel geçti. Bugün girdiklerimden yerel yönetimlerim zayıftı bir tek 17 doğru yetecek onu da çıkarıcam İnşallah. Sorular koolay olduğu gibi, bazı kafa karıştıran ya da dikkat etmediğim yerlerden de soru vardı kesin çıkar dediğim yerlerden hiç yoktu. Ama son tekrarlarım baya işe yaradı. İnşallah yarın da böyle geçer ve kurtulurum aof den.. Yarın için türkiye ekonomisinden korkuyorum tamamen değişmiş ders 54 vize notum. Umarım herkesin bugünkü dersleri istediği gibi geçmişti yarın için Allah hepimize kolaylık versin..

amin.darısı başımıza...

eyirdak
29-05-2011, 02:19
Bende söyleyim genel muhasebe ortalama hesaplarıma göre 11 12 doğrum var ilk sınavımdan 84 aldığım için finalde 35 puan bana yetmektedir fakat 12 doğru bana rahat 11 doğru yetmektedir :)

genel muh.bana zor geldi...ama ilk sınavımda 70 cok şükür:)

geçerim büyük ihtimal.genel muh.alttan dersim zaten.muh. uyglamaları daha kolaydı...
allah emeklerimi boşa çıkarmasın.
başarılar.

eyirdak
29-05-2011, 02:25
[QUOTE=KolalıJeliBon;785187][B]Ticaret hukuku dersi beni çok kastı, bilerek yaptığım soru sayısı baya bi az bana kazık geldi siz ne düşünüyosunuz ticaret huke

evet ya zordu gerçekten.çözdüğüm tetstlerle ilgisi yok:(
sadece olay sormuşlar.
sanki hukuk fakültesi öğrencisiyiz...

joker88
29-05-2011, 05:41
kesinlikle katılıyoruuummmm çok zorduu.

[QUOTE=KolalıJeliBon;785187][B]Ticaret hukuku dersi beni çok kastı, bilerek yaptığım soru sayısı baya bi az bana kazık geldi siz ne düşünüyosunuz ticaret huke

evet ya zordu gerçekten.çözdüğüm tetstlerle ilgisi yok:(
sadece olay sormuşlar.
sanki hukuk fakültesi öğrencisiyiz...

aynen katılıyorum.soruları defalarca okudum anlamak için.tarz değiştirmiş ticaret hukuku.yarında Allah yardımcımız olsun...:oyarın hangisinden zorlayacaklar acaba

seckin35
29-05-2011, 09:04
Muhasebe denetımını biraz kasmışlar bana 9 yetıyordu ama emın oldugum 15 net kesın var belki 20de olabilir bazı sorular çok cins geldı diğer 2 derste hafifti

socal
29-05-2011, 10:13
Hadiii bugünü de bitirip gelelim arkadaşlar... İnşallah güzel olacak. Allah yardımcımız olsunn.. Bu gün mezun olacaklar için son olsun, son sınava girişimiz olsunnnn..

seckin35
29-05-2011, 10:19
Hadiii bugünü de bitirip gelelim arkadaşlar... İnşallah güzel olacak. Allah yardımcımız olsunn.. Bu gün mezun olacaklar için son olsun, son sınava girişimiz olsunnnn..

İnş. Socal dunku sınav yaparlarsa herkes mezun olur son sınıflara belki yine kıyak gecerler:)

fredi
29-05-2011, 10:34
Ticaret hukuku başlı başına zor ders zaten ben onu büte bırakmayı göze almış durumdayım, umarım bugün o tarz zor sorularla karşılaşmayız.

. Unknown .
29-05-2011, 12:06
genel muh.bana zor geldi...ama ilk sınavımda 70 cok şükür:)

geçerim büyük ihtimal.genel muh.alttan dersim zaten.muh. uyglamaları daha kolaydı...
allah emeklerimi boşa çıkarmasın.
başarılar.

70 iyiymiş :)

benimde 84 :) 11 net yetmekte 36.6 ediyo 3.33 ile çarpıldığında :)

Benimde alttan zaten bi veriyim direk 3.sınıfım :)

KolalıJeliBon
29-05-2011, 13:59
Bugün sabahki oturumda alttan kalan dersim iktisada giriş vardı, çalıştığım yerlerden gelen soru sayısı okadar azdıki, hiç tahmin etmediğim yerlerden sormuşlar paso. Dün ticaret hukuku bugün iktisada giriş 2 gün üst üste şoklardayım. Bakalım sonuçlar nasıl olacak..

socal
29-05-2011, 14:34
İnş. Socal dunku sınav yaparlarsa herkes mezun olur son sınıflara belki yine kıyak gecerler:)

İnşallah öyle olur. Benim asıl muallakta olduğum iki dersim bugün. Biri Türkiye ekonomisi ders tamamen değişmiş vizem sınırda, biri de finansal ekonomi ondna da çok tekrar yaptım sayılmaz kazanrıran ve geçmiş yıl çözdüm geçmiş yıllarda geçmeme yetecek kadar doğru yapıyordum çok kasmamışlare bugünde öyle olsun ve aklıma da gelsin tabii cevaplar.. Ben bugünden çok korkuyorum ama oluruna bıraktım artık..

Beşiktaşk
29-05-2011, 14:44
laborant ve veteriner sağlık okuyorum tıbbi biyoloji batırdı bni:)

etkafa
29-05-2011, 15:30
anadolu universitesi vaziyete uyandi artik oyle gecmis yillarin sorularini sormuyor. herkes gordu iki gundur toplasam 30 soruda 4-5 tane vardi. 6 sene ayni sorulari sora sora millet adi gibi ezberledi tabii...

tatlı cadıı
29-05-2011, 16:48
ticaret hukuku çok zordu o kadar çalıştığım halde sorular birbirine benziyodu çok zorlandım:(

. Unknown .
29-05-2011, 18:09
Ve Bitti arkadaşlar bir Eğitim-öğretim yılını daha bitirmiş bulunmaktayız.

Herkeze geçmiş olsun..

Artık Sıra Soruçları beklemeye kaldı !!

Yaklaşık tarih olarak 24 Haziran gibi görünmekte 3.haftaya geldiği için :)

etkafa
29-05-2011, 18:56
konulari okuyup anlamadan, sadece gecmis yillarin sorularini ezberleyen ve bu haftasonu cok pis patlayan tum genclere gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=y2LefUVALEw

kserici
29-05-2011, 20:35
ticaret hukuku ve 1. sınıftan kalan iktisada giriş soruları çok iğrençti. gerçekten çok şaşırdım. acayip zor sormuşlar. allah'tan vizede ticaret hukukundan 67 almışım. 67 olmasına rağmen zor zoruna geçicem bu dersten. iktisada giriş'ten ise vize notum 50. o yüzden umudum biraz az.

calico
29-05-2011, 21:13
Anayasa hukuku ve Türk siyasal hayatı zordu bence...

smile
29-05-2011, 22:10
bi tanede çıkmış sorudan çıksaydı be...........

kacakkiz
29-05-2011, 22:19
geçiş sınav sorusuna güvenip girenler yandı bende son hafta soru çalıştım bakalım sonuçlar nasıl gelecek hepimiz bütlere kalmadan geçeriz inşallah

DışTicaret33
29-05-2011, 22:19
Üç yıllık AÖF yaşamımda hiç bu yıl ki kadar şanssızlık yaşamadım arkadaşlar. :(

Cumartesi günü içime doğdu güvenlik önlemlerinin arttığı, telefonu yanıma almadan gittim okula. Yanımda sadece "çıkmış sorular" kitabı vardı. Kitabı okudum. İçeri almadılar. Polis izin vermedi. Yasak dedi. Bende güvenlik görevlisine gittim oda almadı. Issız bir yerdi dükkan falanda yoktu, kitabı elektrik trafosunun arkasına sakladım.

Çıktığımda kitabım çalınmıştı. Pazar gün ki sınavlar için çok önemli olduğu içime doğmuştu yine.

Bugün Türk vergi sistemi ve finansal yönetime girdim. Soruları tekrar etseydim ikisinden de 100 alırdım. Kitabım çalındığı için tekrar edemedim ve ikisinde de bocaladım. Çok üzgünüm ya. :( İçimde çok kötü burukluk var. :(

O kitabı çalana hiçbir zaman helal etmeyeceğim...

smile
29-05-2011, 22:31
üzüldüm kim alır ya geçmiş olsun dışticaret33
valla ben cumartesi götürmedim teli ama pazar günü götürmek zorundaydım notlarda vardı poşetin içinde öyle yoruldum ki bıktımda cep telini de kapartıp poşete okulun girişine koydum umursamadım yani çıktığımda duruyodu polisler giriş kısımdan almış çıkış kısmına koymuş hepsi duruyodu

DışTicaret33
29-05-2011, 22:35
üzüldüm kim alır ya geçmiş olsun dışticaret33
valla ben cumartesi götürmedim teli ama pazar günü götürmek zorundaydım notlarda vardı poşetin içinde öyle yoruldum ki bıktımda cep telini de kapartıp poşete okulun girişine koydum umursamadım yani çıktığımda duruyodu polisler giriş kısımdan almış çıkış kısmına koymuş hepsi duruyodu

Keşke senin kadar şanslı olabilseydim smile. :)

Hiç bilmiyorum ki, çok ıssızdı, gören biride yoktu ama görmeden çalabilecekleri bir yerde değildi. Millet çok meraklı ya, görmüşlerse hemen kurcalamaya gelmişlerdir. Ama ben diyorum, hakkımı hiçbir zaman helal etmeyeceğim. Çünkü iki dersim o çalanın yüzünden kötü gelecek. :(

zehra yare
29-05-2011, 22:41
selam selam nasıl gectı :)

smile
29-05-2011, 23:00
Keşke senin kadar şanslı olabilseydim smile. :)

Hiç bilmiyorum ki, çok ıssızdı, gören biride yoktu ama görmeden çalabilecekleri bir yerde değildi. Millet çok meraklı ya, görmüşlerse hemen kurcalamaya gelmişlerdir. Ama ben diyorum, hakkımı hiçbir zaman helal etmeyeceğim. Çünkü iki dersim o çalanın yüzünden kötü gelecek. :(

geçmiş olsun belki görevliler almıştır diyecem de pek görülebilecek bir yer değil yazmışsın valla benim umrumda değildi notlar ve tel büte kalmassam ancak o zaman şanslı hissederim kendimi çıkmış sorulardan yoktu hiç üstelik hatalı sorularda vardı soru kökleri de yanlıştı okuduğumu anlamadım aynı cevaplı şıklar vardı büte kalalım diye iyice zor sormuşlar....

angelnur
29-05-2011, 23:01
Merhaba sınavlar geçti inşallah iyi notlar alırız :) Dışticaret ne tuhaf insanlar var hiç bir insanın kitabı çalınırmı hayret ettim geçmiş olsun canını sıkma artık olmuş.......

. Unknown .
30-05-2011, 00:49
Geçmiş olsun dışticaret33 ..

socal
30-05-2011, 01:01

Cumartesi günü içime doğdu güvenlik önlemlerinin arttığı, telefonu yanıma almadan gittim okula. Yanımda sadece "çıkmış sorular" kitabı vardı. Kitabı okudum. İçeri almadılar. Polis izin vermedi. Yasak dedi. Bende güvenlik görevlisine gittim oda almadı. Issız bir yerdi dükkan falanda yoktu, kitabı elektrik trafosunun arkasına sakladım.

Çıktığımda kitabım çalınmıştı. Pazar gün ki sınavlar için çok önemli olduğu içime doğmuştu yine.

Bugün Türk vergi sistemi ve finansal yönetime girdim. Soruları tekrar etseydim ikisinden de 100 alırdım. Kitabım çalındığı için tekrar edemedim ve ikisinde de bocaladım. Çok üzgünüm ya. :( İçimde çok kötü burukluk var. :(

çok geçmiş olsun arkadaşım yaaa.. Alanında işine yaramamıştır emin ol. O düşüncede ve kötü niyette bir insana, haksız elde ettiği birşeyden yarar gelmez. Birisi unuttu gibi mi düşündü acaba ama öyle bile düşünse iyi niyetli biri sorar yanii. Hem görevliler neden almıyor eşyaları ben anlamadım görevleri bu değil mi. Önceden kitapla sınava giriliyordu salonda öğretmen masasına bırakılıyodu bu sefer almadılar. Bende hiç kitapla gitmem zaten notlarım vardı yazdığım almaya başladıklarında çöp kutusuna attım. Telefonda almadım eşimin ben sınava girmeden önce sabah gözetmenlik görevi vardı o aradı söyledi görevliler tel almıyor haberin olsun diye iki günde almadım. Bugün kadın arıyor çantamı hesap makinesi var kadın soruyor hesap makinesi alınıyor mu diye böyle birşey var mı yaa. Hanımefendi makineyi kullanmam gereken dersim var almazsanız nasıl çözücem dedim aaa haklısınız diyor yok böyle bir model. Umarım geçersin mağdur olmuşsun Allah verir karşılığını. Sürpriz olur sonuçlar açıklanana kadar kötü düşünme.

zehra yare
30-05-2011, 01:49
valla dıs tıcarete uzuldum o son tekrarlar o kadar onemlı kı :(

KolalıJeliBon
30-05-2011, 03:03
ticaret hukuku ve 1. sınıftan kalan iktisada giriş soruları çok iğrençti. gerçekten çok şaşırdım. acayip zor sormuşlar. allah'tan vizede ticaret hukukundan 67 almışım. 67 olmasına rağmen zor zoruna geçicem bu dersten. iktisada giriş'ten ise vize notum 50. o yüzden umudum biraz az.

Aynı şekilde. En çok çalıştığım ders ticaret hukukuydu onda zorlandım, o yetmezmiş gibi iktisada giriş soruları da çok zordu ona da baya çalışmıştım.Umarım sonuçlar iyi gelir.

Öncelikle geçmiş olsun, umarım bocalamış olsan bile 100 alamasan da geçmene yetecek puanları alırsın. Kitabı dahi boş geçmeyip alıp götüren o kişiyi de Allah bildiği gibi yapsın.

seckin35
30-05-2011, 03:30
Gecmiş olsun Dış Ticaret

smoke01
30-05-2011, 04:42
sunu soylemek gerekırse ben son sınıfım ve butun derslerden konu + soru cozerek en kıral soruları yıne cozersınız fakat girisimcilik dersimiz bu sınavda ınanın konu calısanı yanı benı bıle zorladı ıse o sınavda bırsey var demektır girişimcilik kesınlıkle zordu en kolay ders ama zor? bakacaz mezun olucaz ınsallah...

smoke01
30-05-2011, 04:45
gecmıs olsun alan onu ne yapacak anlamıyorum kı kıtap sonucta senın hakkını nasıl otekı dunyada verecek o dusunsun kul hakkı yemıs kımse.Çalanın sonu yoktur zaten sen ıcını ferah tut allah bır alırken 2 verir basarılar dilerim...

DışTicaret33
30-05-2011, 10:43
"Geçmiş olsun" dileklerini ileten tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Sağolun varolun. Allah razı olsun.

En kritikte olan üç dersim "Finansal yönetim, maliyet muhasebesi ve Türk vergi sisteminin" şıklarını aldım. İnşAllah sonuçlar hepiniz ve benim için iyi olur.

Sağlıcakla.

DışTicaret33
30-05-2011, 10:52
konulari okuyup anlamadan, sadece gecmis yillarin sorularini ezberleyen ve bu haftasonu cok pis patlayan tum genclere gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=y2LefUVALEw

İşletme 3.sınıfta okuyupta, geçmiş yıldan çıkmadı diyecek adamın alnını karışlarım hocam. Nasıl çıkmadı.?

İşletme 3.sınıfta "Maliyet Muhasebesi, Finansal Yönetim ve Türk Vergi Sistemi" full geçmiş yıldan çıktı. Bir tane bile değişik yoktu, sorular açıklanınca 4.sınıf olan arkadaşlar açıp baksınlar, "keşke geçen yıl bize sorsalardı böyle" demezlerse namerdim ben.!

Maliyet Muhasebesi, Finansal Yönetim ve Türk Vergi Sistemi tarihinin en kolay vize ve final sınavları bize denk geldi. 3.sınıf işletmeler hiç şikayet etmesinler.

Bu arada vizesinden doksan aldığım "iş ve sosyal güvenlik hukuku" dersinden kalabilirim. :D

angelnur
30-05-2011, 12:44
Finansal Yönetim ve Maliyet Muhasebesi geçmiş yıl sorularından geldi..........:) :)

etkafa
30-05-2011, 12:45
kitabı elektrik trafosunun arkasına sakladım.

kitabini ben caldim. son saniye ezber yapip yalandan ders gecme diye. madem sorulari tekrar edemedigin icin kalacaksin onca zaman ne yaptin?
uyaniklar yaa ogrenmissiniz bugun cinlikleri. bunun adi sonra universite mezunu, diploma sahibi oluyo. yumurta kapiya gelince ezberle cikmis sorulari gec siniflari hoop lisans mezunusun. birilerinin bu gidise mudahale etmesi gerekiyordu. cok bile gec kaldilar. onca ise yaramaz, luzumsuz insan kac senedir calismadan bos bos sinif geciyor. dersaneler nokta atisi sorularla, sinif gecme garantileriyle paraya para demiyor.
kiziyorsunuz biliyorum ama gercekler acidir alican... bu sozum hepinize bu sadece bu adama degil.

DışTicaret33
30-05-2011, 13:07
kitabini ben caldim. son saniye ezber yapip yalandan ders gecme diye. madem sorulari tekrar edemedigin icin kalacaksin onca zaman ne yaptin?
uyaniklar yaa ogrenmissiniz bugun cinlikleri. bunun adi sonra universite mezunu, diploma sahibi oluyo. yumurta kapiya gelince ezberle cikmis sorulari gec siniflari hoop lisans mezunusun. birilerinin bu gidise mudahale etmesi gerekiyordu. cok bile gec kaldilar. onca ise yaramaz, luzumsuz insan kac senedir calismadan bos bos sinif geciyor. dersaneler nokta atisi sorularla, sinif gecme garantileriyle paraya para demiyor.
kiziyorsunuz biliyorum ama gercekler acidir alican... bu sozum hepinize bu sadece bu adama degil.

Ne kadar bilgilisin sen öyle bücür. :D

Hacı biz eylülden beridir planlı, programlı, sistemli ders çalışıyoruz. Sen rahat ol. Ben girdiğim tüm derslerden zaten geçeceğim. Biz sorularla ders çalışan insanlar değiliz. Onları sadece çalıştığımız konuların üzerine harmanlarız.

Tut ki bu sitede herkes bilir benim nasıl çalıştığımı. Sen çok fazla polemik yapma, sonuçların iyiyse keyfine bak.

Seni bir anda dün önümde oturup soruları çözemeyen, ondan sonra da millete kopya çekiyorlar hocam diye zırlayan kıza benzettim. :D

nazlı_
30-05-2011, 13:58
etkafa ahkam kesme kendini ne zannediyosun sen ya susdurun şunu zaten stres beynimi kemirmiş boş boş konuşma Yılmaz kadar ders çalışan sen misin?? Bilip bilmeden zıplama ilgi çekmeye çalışma otur oturduğun yerde....Susdurun şunu yaaa

. Unknown .
30-05-2011, 14:05
Arkadaşlar uzatmıyalım konuyu konunun dışına çıkmayalım :)

Boşverelim

konuyu çeviriyor ve sınav sonuçları ne zaman acıklanır diyorum ?

smile
30-05-2011, 14:05

Hacı biz eylülden beridir planlı, programlı, sistemli ders çalışıyoruz. Sen rahat ol. Ben girdiğim tüm derslerden zaten geçeceğim. Biz sorularla ders çalışan insanlar değiliz. Onları sadece çalıştığımız konuların üzerine harmanlarız.

Tut ki bu sitede herkes bilir benim nasıl çalıştığımı. Sen çok fazla polemik yapma, sonuçların iyiyse keyfine bak.

Seni bir anda dün önümde oturup soruları çözemeyen, ondan sonra da millete kopya çekiyorlar hocam diye zırlayan kıza benzettim. :D

:D:p:p..

kacakkiz
30-05-2011, 14:11
geçiş sınav sorusu çok azdı birkaç taneydi maliyette bir 10 tane vardır ama diğerleri geçiş sınav sorusu 4,5 adetti finanlin geçiş sınav sorularından gelmedi yani dışticaret

YeBeSe
30-05-2011, 14:13
tam alın işte final final dediniz buda bitti şimdi ne diyeceksiniz diyordumki baktım benim biricik geniş ailem yine bir tartışma konusu yaratmış kendine :D
seviyorum ben sizi yaaa :D
sonuçlar açıklanana kadar yersiniz artık birbirinizi :D :p

nazlı_
30-05-2011, 14:16
:D hahahahah dizi reklamı yapmayalım Ebese plaee:p.p

YeBeSe
30-05-2011, 14:19
geçiş sınav sorusu çok azdı birkaç taneydi maliyette bir 10 tane vardır ama diğerleri geçiş sınav sorusu 4,5 adetti finanlin geçiş sınav sorularından gelmedi yani dışticaret

kaçakkız harbi değişiksin sen yaa :D bir cümle içinde 3 tane yanlışı nasıl yapabiliyorsun :D hiç hızlı yazıyorum deme bu artık demode bi cevap oldu :D

Nurefşan :)
30-05-2011, 14:20
Millet ben geldim nasıl geçti sınavlar? :)

kacakkiz
30-05-2011, 14:28
ben sonuçlrı yazdım kağıda bakalım geçersemde hep 50 lerde alıcam arkadaşlar 40 larda 50 gibi geliyor bana siz

girl_44
30-05-2011, 14:32
Ooo herkes burda.Bu arada sorular ne zaman açıklanır 15:00 'te mi ?

nazlı_
30-05-2011, 14:33
Afferim kaçak azmin elinden bişey kurtulmaz bak gördünmü..:D

zehra yare
30-05-2011, 14:39
Millet ben geldim nasıl geçti sınavlar? :)

hos geldın :) orta seker senın???

30-05-2011, 14:47
hos geldın :) orta seker senın???

hoşbuldum :) iyi geçti benim çok şükür :) iyi notlar bekliyorum inşallah iyidir :)

. Unknown .
30-05-2011, 14:49
Kısmet 10 netim var gözüküyor 1 doğru daha oldu mu yeter bana :) doğru sayım fazla gibidir ama 11 doğru yetmekte :D

etkafa
30-05-2011, 14:58

eylul ayindan beridir planli programli calisan adam yumurta kapiya gelmis 1 gun kalmis, tekrar yapamadigim icin olmadi diyor. yaa bana bucur diyosun ama kafan calismiyor iste dostum yapacak bi sey yok. zaten kafan calissaydi boyle acikogretim'de olmazdin. sinavlarin hicbirinde oyle bahsettigin gibi kopya cekiyolar vs.. tarzi konusma olmuyor. seni savunan tipe bak susdurun yazmis :eek: turkceye bak rezalet!
neyse hacim neticeye gelirsek bundan sonra oyle gecmis yil soruylariyla sinif gecemezsiniz, boyle stres olursunuz. alismissiniz belese ezberle ezberle 70-80 al sinif gec...

hepinizin bunu sorgulamasi lazim. boyle sinif gecme olur mu? ehliyet sinavlarinda da soru ezbeltip kitaptan cikacak sorulari gosteriyorlar ve sinavda hakkaten o sorular cikiyor. hadi ehliyet neyse bi kere girilen bi sinav ama acikogretimde senede 6 kez sinava giriliyor. hep cikmis sorular hep ezber olursa bu cark kirilir. ezber yaparak sinif gecerseniz, egitimin kalitesini yerlere dusurursunuz. o ezberle aldiginiz diplomayla ise basvururken size diploma notu soruluyor. is hayatinizda ilerde karsiniza cikacak handikaplari simdiden dusunun.

aslinda sana cevap yazmamam lazim. bucur, kopya ceken kiz gibi uslubundan karakterinin ne kadar oturdugu, olgun olmadigin belli. cocuksun iste yapacak bi sey yok. benim anlatmak istedigim sey; kizim sana soyluyorum, gelinim sen anla!

SUSDURUN SUSDURUN :D

kacakkiz
30-05-2011, 15:31
Anadolu üniversitesi uyanmış değil önceden bu kadar yaygın değildi sorular çünkü intrernt yoktu her evde internet var herkes bakabiliyorki artık indirip kitap yapılıyor eğer internneeten indiremeseydik her yıl aynı soruları sorarlardı

zehra yare
30-05-2011, 15:34
hoşbuldum :) iyi geçti benim çok şükür :) iyi notlar bekliyorum inşallah iyidir :)

ıyıdır ıyıdır :)

nazlı_
30-05-2011, 15:37
:D hahahh sen püskevite de taklışsındır abicim amcacım dayıcım bizim gibi genç kuşağın içinde heba olma :D git yaşıtlarınla huzur evinde huzurlu huzurlu takıl kesin BMW araban vardır 4 çocuğun vardır 19 yaşında en büyük çocuğundan küçük sevgilin vardır ama konumunu sindirememiş abuk bi karakter olarak ortalıkda dolaşıyosun yazıkkk...

nazlı_
30-05-2011, 15:38
Allahım avatara bahkkkkk:p:p:D:D

girl_44
30-05-2011, 15:43
:D hahahh sen püskevite de taklışsındır abicim amcacım dayıcım bizim gibi genç kuşağın içinde heba olma :D git yaşıtlarınla huzur evinde huzurlu huzurlu takıl kesin BMW araban vardır 4 çocuğun vardır 19 yaşında en büyük çocuğundan küçük sevgilin vardır ama konumunu sindirememiş abuk bi karakter olarak ortalıkda dolaşıyosun yazıkkk...

Boşver nazlı ya her şeye muhalefet bir üye,nerde konuşsak araya giriyor,biraz daha huzur kaçırırsa uzaklaştırılır..Uğraşmaya değmez..

DışTicaret33
30-05-2011, 15:46
ETKAFA;

Arkadaşlar bu nickteki kız çocuğu "hepinize diyor ki, gerizekalısınız, ileri zekalı olsanız AÖF okumazdınız". :D

Bilmem anladınız mı yazdığı uzun yazıdan.? :D Hayır yani kendinede gerizekalı demiş oluyor bu arada. :D

Emin ol notlarım seninkinin iki katıdır. :D Bak ben şimdi çarşıya gidiyorum, işim olmasa seninle sabaha kadar atışmak isterdim. Ama ne yazık ki senden çok daha önemli işlerim var. Hadi burnunu karıştırma fazla tamam mı. E olursun sonra e e olursun. :D

croatone
30-05-2011, 15:47
fatih hocadan italyanca özlü söz : ''resultante importante'' yani ''önemli olan sonuç" ''haticeye değil neticiye bak'' :)))

30-05-2011, 15:49
ETKAFA;

Arkadaşlar bu nickteki kız çocuğu "hepinize diyor ki, gerizekalısınız, ileri zekalı olsanız AÖF okumazdınız". :D

Bilmem anladınız mı yazdığı uzun yazıdan.? :D Hayır yani kendinede gerizekalı demiş oluyor bu arada. :D

Emin ol notlarım seninkinin iki katıdır. :D Bak ben şimdi çarşıya gidiyorum, işim olmasa seninle sabaha kadar atışmak isterdim. Ama ne yazık ki senden çok daha önemli işlerim var. Hadi burnunu karıştırma fazla tamam mı. E olursun sonra e e olursun. :D

En iyi cevaplardan birini vermiş oldun tebrikler :D

30-05-2011, 15:50
Boşverin takmayın kimseyi arkadaşlar :)
moralimizi bozamazlar bozanı da hep beraber yeriz :D:D:p

bestee
30-05-2011, 17:03
iş hukuku soruları çok berbattı, bayağı uğraşmışlar ayrıntı bulmak için :((

socal
30-05-2011, 17:08
Yine arızalar çıkmış. Hep sınavdan sonra çıkıyor böyle birkaç arıza. Bilip bilmedikleri konularda ahkam kestiklerini sanıyorlar. Bu insan da kesin sınava felan girmemiştir ya da sınavı kötü geçmiştir bizden çıkarmaya çalışıyor. Nereden biliyorlar çalışmadığımızı, sadece sorularla geçtiğimizi hala açıköğretimi ne kadar önemsediğimizi anlamayanlar var hayret biz burada aylardır kıvranıyoruz dayııı... Biri gelir aman açıköğretim çok kolay örgüne göre der, biri çıkar sorularla geçiyorsunuz bedavadan der karşıdan davulun sesi hoş geliyor tabii...

socal
30-05-2011, 17:09
Boşverin takmayın kimseyi arkadaşlar :)
moralimizi bozamazlar bozanı da hep beraber yeriz :D:D:p

bence dee canımm.. Bunlar buraya moral bozmaya geliyorlar ortamı görmüşler dalıyorlar hemen. Ama yanlış yere tosladı amcaa..

30-05-2011, 17:14
Yine arızalar çıkmış. Hep sınavdan sonra çıkıyor böyle birkaç arıza. Bilip bilmedikleri konularda ahkam kestiklerini sanıyorlar. Bu insan da kesin sınava felan girmemiştir ya da sınavı kötü geçmiştir bizden çıkarmaya çalışıyor. Nereden biliyorlar çalışmadığımızı, sadece sorularla geçtiğimizi hala açıköğretimi ne kadar önemsediğimizi anlamayanlar var hayret biz burada aylardır kıvranıyoruz dayııı... Biri gelir aman açıköğretim çok kolay örgüne göre der, biri çıkar sorularla geçiyorsunuz bedavadan der karşıdan davulun sesi hoş geliyor tabii...

sorma ya bol keseden sallıyorlar zaten sadece sorularla geçemeyizki sınavları öyle bişey olsa kimse sınıfta falan da kalmaz ayrıca da örgüne göre kolay diyorlar ya hiç de öyle değil atıyorlar işte böylelerini dikkate almamak lazım

bestee
30-05-2011, 17:14
cevap şıkları tarım-kağıt-avcılık-balıkçılık-ormancılık olan soruyu hatırlayan varmı arkadaşlarım, bir de gazetecini seferberlik görev emriyle ilgili maaş ödenme zorunluluğu varmıdır sorusunun cevabı nedir bilen var mı.?

deep oceans
30-05-2011, 17:24
burada sıcak gelişmeler yaşanmış galiba :)

stresimize stres eklemeyelim arkadaşlar
herkeze geçmiş olsun işallah hepimiz geçeriz
ama ben galiba büte kalıyorum :(

gkaraman
30-05-2011, 17:25

evet arkadaşım kesinlikle haklısın bazılarına uzaktan davulun sesi hoş geliyor.ben cumartesi gecesi sabaha kadar uyuyamadım stresten oturup ağladım.madem geçmek bu kadar kolay neden bu kadar stres yapıyoruz çıkmış soruları ezberler geçer herkes bu mu yani?? sanki aöf garanti veriyor çıkmış soruları sorcaz sadece diye :D

nazlı_
30-05-2011, 17:32
Tarımdır o sorunun cevabı sanırım türk vergi sistemi.....

kserici
30-05-2011, 17:38

şakamısın sen ya konuları sorularla pekiştirmezsen çok zorlanırsın zaten. örneğin vizede yönetim ve organizasyon'dan 90 almıştım. final için ise geriye kalan 9 üniteyi de bitirdim. yani bütün kitaba çalıştım. nasılsa vizeden 90 aldım diye de hiç soru çözmedim. böyle olunca da finelde afalladım. 60 civarında bi puan alabilcem final sınavından. soru çözüp konuları pekiştirmek aşırı derecede önemli. sadece konuya çalışınca da olmuyor, sadece soru çözünce de olmuyor. işin özü bu ....

ayrıca kitabını ben çaldım demendeki psikoloji nedir öyle. bu öfken, nefretin nereden geliyor?

angelnur
30-05-2011, 17:42
Aöf bence örgünden zor, onlara anlatılıyo ve sınavlara tekrar edip giriyolar ama biz kendimiz çalışıyo ve emek veriyoruz stres,sıkıntı aldırmayalım onların amacıda bu kızdırmak polemik yaratmak biz kendimizi biliyoruz o yeter hem biz kendi çabamızla geçiyoruz bazen 1 sorudan bile kalıyoruz itiraz edebileceğimiz ya da yardım isteyebileceğimiz bir hocamız yok onlarda biliyolarda işte bazıları böyle çıkıyo aldırmayalım hem sormak lazım hem küçümseyip hemde aöf sitesinde ne arıyo bu insanlar!!!!!!!!

gkaraman
30-05-2011, 17:42
sanırım o arkadaş açıköğretim okumuyor okusa böyle boş boş konuşmaz :D

seckin35
30-05-2011, 17:59
Ya bırakın şu etkafayı filan onun nıckınde hayır yok zaten çoluk çocuk gelıyor buraya laf atıyor sonra diyaloga giriyorsunuz bırakın konuşur konuşur gider

30-05-2011, 18:03
Aman takmayın arkadaşlar boş boş konuşuyor işte dikkate almaya değmez :D
ayrıca biz birbirimizi biliyoruz :)

etkafa
30-05-2011, 18:10
okudugunu anlamayan nesle asinayiz...

nazlı_
30-05-2011, 18:23
Ya bırakın şu etkafayı filan onun nıckınde hayır yok zaten çoluk çocuk gelıyor buraya laf atıyor sonra diyaloga giriyorsunuz bırakın konuşur konuşur gider

Seçkin o kim Allah aşkına ya biz burda aile gibiyiz birimizin boynu bükük olsa hepimiz koşup teselli ediyoruz o kim bize geri zekalı diyo yönetim buna izin vermesin lütfen genel bi hakaret etti,çok ayıp sınav stresi yorgunluğu üzerimizde olmamalı biz bu sınavı önemsiyoruz burdaki herkes aynı.....

berrinsu
30-05-2011, 18:25
merhaba arkadaşlar,aranıza yeni katıldım.
4.sınıf işletme bölümündeyim.sınavlarım çok kötü geçti,çalışırken okumak çok zor,birde 1 yaşında minnoş bir kızınız varsa :)
belki birkaçından geçerim ama,ben hepsinden kalacağımı ve 70 almam gerektiğine kendimi endeksledim.nasıl çalışmam gerekir bana fikir verir misiniz?
hepinize teşekkürler.

seckin35
30-05-2011, 18:29
Seçkin o kim Allah aşkına ya biz burda aile gibiyiz birimizin boynu bükük olsa hepimiz koşup teselli ediyoruz o kim bize geri zekalı diyo yönetim buna izin vermesin lütfen genel bi hakaret etti,çok ayıp sınav stresi yorgunluğu üzerimizde olmamalı biz bu sınavı önemsiyoruz burdaki herkes aynı.....

Aynen Nazlı adam bize burada hakaret edıyor ama halen forumda tutuluyor

nazlı_
30-05-2011, 18:30
berrinsu bence hiç bizide germe kendinden gerilme şu sınavlar bi açıklansın o zaman kadar kendine ve bize zaman ver bütünleme çalışmalarımız diye başalrız başarırsında inşallah alttan dersin yoksa en geç eylülde bitirirsin...;)

elal
30-05-2011, 18:49
etkafa nickli üye forumdan uzaklaştırılmıştır!!

kaldığınız yerden devam arkadaşlar ;)

fbcix
30-05-2011, 18:50
valla finansal yönetim ve maliyet muhasebesini nasıl olsa anlamam diye bütünlemeye bırakmıştım. meğer geçmiş yıl sorusu sormuşlar. diğer 3. sınıf işletme derslerini çalışmıştım. en kötüsü 77 olan yönetim bilgi sistemi'ydi. finalin de en kötü olanı o geçti, kalıcam ondan sanırım 11 doğrum kesinlikle çıkmaz. iş ve sosyal güvenlik hukunda allahtan sadece geçmiş yıl sorularına yüklenmeyip 9-15 üniteleri de çalışmıştım. pazarlama yönetimi ve türk vergi sistemi kolaydı. diğer salladıklarım olan m.muhasebesi ve finansal zaten tutmaz. atıp tutturup da sınıf geçene hayranım zaten. yazın büt. kursuna gideceğim artık :)
buarada sorular yarın açıklanır mı? hepsinin cevapları aldım :p

nazlı_
30-05-2011, 18:56
elal hocam Allah razı olsun :)

30-05-2011, 18:57

Allah razı olsun ya hakaret etmeye gelmiş herhalde sinir bozucu :)

seckin35
30-05-2011, 18:59

Çok teşekkürler:)

berrinibo
30-05-2011, 19:05
yarın saat kaçta açıklanacaktı soru ve cevaplar

merdem
30-05-2011, 19:07
yarın saat kaçta açıklanacaktı soru ve cevaplar

15,00 da yüklenir..

girl_44
30-05-2011, 19:09

Çok teşekkürler elal.Forumdaki herkese hakaret ediyordu..

30-05-2011, 19:10
Yarın bakarız artık soru cevaplara o zaman :)

nazlı_
30-05-2011, 19:11
valla seçkinin verdiği cevapları baz aldım iyiydi hahhaha:D

fbcix
30-05-2011, 19:14
yarın meşhur adresi istediğimde kimse beni dışlamasın hepimiz kardeşiz, paylaşmak kardeşliktir :) :D

DışTicaret33
30-05-2011, 19:29
Yazık olmuş, Almanya'nın en bücür, en sevimli kız çocuğu olan "ETKAFA" banlanmış. :D

Neyse, bende üç dersimin yani en kritik olan üç dersimin sorusunu "ç"alabildim. Aslında diğerlerinide alırdım da iş ve sosyal güvenlik hukuku baya zorlayınca canım sıkıldı, hemen sınıftan çıkmak istedim. Onun içinde sadece Maliyet muhasebesinin şıklarını alıp çıktım.

Türk vergi sistemi ve finansal yönetim çok basitti ama her ikisinden de yeteri kadar net çıkarabilirmiyim hiçbir fikrim yok.

Herkes için hayırlısı olsun.

nazlı_
30-05-2011, 19:31
Yılmaz bari sen sılana çıkardın bile...:)

angelnur
30-05-2011, 19:34
Ben yine şıkları alamadım yaa ilk gün en öndeydim alayım dedim baktım bana doğru bakıyo gözetmen ikinci gün en arkadaydım ne hikmetse hep yanımdaydı gözetmen off diyorum :(

DışTicaret33
30-05-2011, 19:38
Yılmaz bari sen sılana çıkardın bile...:)

Sılana.? Anlamadım ablacım. :o

*NauqhTy qirL*
30-05-2011, 19:40
bende c.tesi sabah önlerdeydim alamadım gözetmenler çok hareketliydi ...
öğlenden sonra şansım yaver gitti okulun bütün telefonları içeri sokmama karşısında yaptıkları uyuzluğa rağmen gözetmnler iyiydi ve en arkada oturmanın avantajıyla 4dersimin cvplarını alabildim ...
pazar sabah ve öğlenden sonra yine önlerdeydim alamadım :(

*NauqhTy qirL*
30-05-2011, 19:43
merak ettim arkadaşlar okullarınızda telefonlarla ilgili gerginlik yaşadınızmı ?
bazı kantinler işi ticarete dökmüşlerdi öğrencilerin zor anlarında kolaylık sağlasalarda her iyiliğin karşılığı olduğunu bi kez daha hatırlattılar =)))

socal
30-05-2011, 19:46
Yazık olmuş, Almanya'nın en bücür, en sevimli kız çocuğu olan "ETKAFA" banlanmış. :D

Neyse, bende üç dersimin yani en kritik olan üç dersimin sorusunu "ç"alabildim. Aslında diğerlerinide alırdım da iş ve sosyal güvenlik hukuku baya zorlayınca canım sıkıldı, hemen sınıftan çıkmak istedim. Onun içinde sadece Maliyet muhasebesinin şıklarını alıp çıktım.

Türk vergi sistemi ve finansal yönetim çok basitti ama her ikisinden de yeteri kadar net çıkarabilirmiyim hiçbir fikrim yok.

Herkes için hayırlısı olsun.

yaa ben iki sınavda da arkadaydım ama c.tesi günü uzundu sıralar yanımda bir kız vardı geç çıktı o çıkana kadar önümdeki kişilerde çıkmıştı sınıf biraz boşalınca gözetmelerin dikkatini çeker diye alamadım. Dün aslında en uygun ortamdı ve cevaplarına en çok ihtiyacım olan dersler vardı. Amfi de sıralarında arkasunda masalar kotmuşlar yer yetmemiş sanırım o masalardan birindeydim en en arkada yanii ama yine de alamadım işte cesaret edip..

30-05-2011, 19:46
yanımda babamla gidiyorum onun için telefonla alakalı bir sorun ççıkmıyor bende ama millet uyarıya rağmen getirmişti telefonları ama kampüste özellikle baya güvenlik önlemi vardı :)

girl_44
30-05-2011, 19:48
merak ettim arkadaşlar okullarınızda telefonlarla ilgili gerginlik yaşadınızmı ?
bazı kantinler işi ticarete dökmüşlerdi öğrencilerin zor anlarında kolaylık sağlasalarda her iyiliğin karşılığı olduğunu bi kez daha hatırlattılar =)))

Kampüste kesinlikle binaya cep telefonu almadılar,güvenlik görevlilerine teslim ediliyor.Evet Kasım'da girdiğim KPSS'de de öyleydi,emanet yeri yapmışlar 1 TL de emanet ücreti.Sadece giriş belgemle sınava gittim.

blue4676
30-05-2011, 19:49
Of mezuniyet sınırda kaldı ya girişimçilikten 1-2-3-4 lu şıkların 8 ini E yaptım 6 doğru var sanırım ordan onun dısında 7 net var etti 13 doğru yaptı 8tane kesin yanlış var toplam 23 soru diğer 7 soruyu hatırlamıyorum 14 net lazımdı geçmem için ne lanet sorulardı onlar ya :S sanırım 1 soru ile kalıcam büte :S

seckin35
30-05-2011, 19:54
Ben yine 2 gün öndedım arkadaş bilerek verıyorlardı benı sınavlarda önlere

DışTicaret33
30-05-2011, 19:56

Evet, Türkiye'nin her yerinde sorun yaşandı cep telefonu yüzünden. Ben imam hatipte girdim cumartesi günü, ikinci sınıf insan muamelesi gördük. Güvenlikçide almadı, dışarıda da dükkan falan yoktu. Ben kitabı çaldırdım telefonu götürmemiştim zaten. Ama sınava giremeyen adım kadar eminim ki en az 70 80 öğrenci vardı. Ciddi ciddi almadılar, okulun çevresi o kadar ıssız ki ben telefonu atacağım deyip dışarı çıkan sonra da geri gelmeyen çok kişi oldu. :D Sinirlendiler sanırım. Çünkü herkesin suratı asıktı. Tüm görevlilerin suratı asıktı. O çok ünlü kelimeleri varya hani "FİŞLEME"... Bizi adeta yaratıkmışız gibi FİŞLEDİLER.

angelnur
Ben ikinci gün en arkadaydım ama gözetmende dibimdeydi soru okurken bile huzursuz oluyo insan öyle ayakta benim kitapçığa bakıyo ..........

DışTicaret33
yaa ben iki sınavda da arkadaydım ama c.tesi günü uzundu sıralar yanımda bir kız vardı geç çıktı o çıkana kadar önümdeki kişilerde çıkmıştı sınıf biraz boşalınca gözetmelerin dikkatini çeker diye alamadım. Dün aslında en uygun ortamdı ve cevaplarına en çok ihtiyacım olan dersler vardı. Amfi de sıralarında arkasunda masalar kotmuşlar yer yetmemiş sanırım o masalardan birindeydim en en arkada yanii ama yine de alamadım işte cesaret edip..

Of be ablacım alınmaz mı. :D Ben ne çalardım ya senin yerinde olsam. :D Önlerdeydim ben, ona rağmen aldım. VAllah'a canım sıkılmasa hepsini alacaktımda bir an daraldım hemen çıkıp gideyim dedim kendi kendime. İmam Hatip çok sıktı beni.

girl_44
30-05-2011, 20:05
Bana da nedense 2 yıldır ya en ön sıra yada en arka sıra denk geliyor ve finallerde mezun olduğum myoda oluyorum..Kasten yapılsa bu kadar tesadüf olur. :)

DışTicaret33
30-05-2011, 20:12
Bana da nedense 2 yıldır ya en ön sıra yada en arka sıra denk geliyor ve finallerde mezun olduğum myoda oluyorum..Kasten yapılsa bu kadar tesadüf olur. :)

Şu imzanda ki "İşletme 3.Sınıf" yazısını "İşletme 4.Sınıf" olarak değiştirebiliriz. Değil mi.? :) Ben şu sorular açıklansında hemen değiştireceğim. :D

gkaraman
30-05-2011, 20:14
ben de şansızdım finallerde.lisede girdim c.tesi de pazarda orta sıranın en önü.gözetmenlerde gelip karşımda oturdular sınav boyunca :D yani en arkada olanlar güle oynaya alırdı cevapları almışlardır belki de .. ahh dedim şimdi arkada sırada olmak vardı.bi girişimciliği bile alamadım onu alsaydım en azından yarın öğrenirdim mezun oluup olmadığımı :(

girl_44
30-05-2011, 20:18
Şu imzanda ki "İşletme 3.Sınıf" yazısını "İşletme 4.Sınıf" olarak değiştirebiliriz. Değil mi.? :) Ben şu sorular açıklansında hemen değiştireceğim. :D

Henüz kesinleşmiş değil ben de o imzayı değiştirmeyi çok istiyorum ama İş S.G.H zordu,vergiden de çok ayrıntılı çalışmama rağmen yanlışlarım ve boşlarım var,büte kaldığım ders mutlaka vardır..

30-05-2011, 20:30
Evet, Türkiye'nin her yerinde sorun yaşandı cep telefonu yüzünden. Ben imam hatipte girdim cumartesi günü, ikinci sınıf insan muamelesi gördük. Güvenlikçide almadı, dışarıda da dükkan falan yoktu. Ben kitabı çaldırdım telefonu götürmemiştim zaten. Ama sınava giremeyen adım kadar eminim ki en az 70 80 öğrenci vardı. Ciddi ciddi almadılar, okulun çevresi o kadar ıssız ki ben telefonu atacağım deyip dışarı çıkan sonra da geri gelmeyen çok kişi oldu. :D Sinirlendiler sanırım. Çünkü herkesin suratı asıktı. Tüm görevlilerin suratı asıktı. O çok ünlü kelimeleri varya hani "FİŞLEME"... Bizi adeta yaratıkmışız gibi FİŞLEDİLER.

kampüste telefonları alan görevli vardı okulun o topladı ben de babama verdim güvenemem öyle :) ya zaten giriş belgesinde yazıyor yasak diye ya yanlarında birini getirecekler ona emanet edicekler ya da evde bırakacaklar hem yasaktı hem de kadının biri polisle tartıştı sanki yasağı polisler koymuş gibi komikti ya bence :D

girl_44
30-05-2011, 21:35
kampüste telefonları alan görevli vardı okulun o topladı ben de babama verdim güvenemem öyle :) ya zaten giriş belgesinde yazıyor yasak diye ya yanlarında birini getirecekler ona emanet edicekler ya da evde bırakacaklar hem yasaktı hem de kadının biri polisle tartıştı sanki yasağı polisler koymuş gibi komikti ya bence :D

Sen de mi babanla gittin ? :) Ben de babamla gittim,malum kampüs karışık,sınava girdiğim okul yeni yapılmış,kimsenin haberi yoktu okulun isminden. :)

angelnur
30-05-2011, 21:38
Sen de mi babanla gittin ? :) Ben de babamla gittim,malum kampüs karışık,sınava girdiğim okul yeni yapılmış,kimsenin haberi yoktu okulun isminden. :)

Ben hep babamla giderim rahat oluyo arabayla hem destek ya insana :D

30-05-2011, 21:40

babam benimle her sınava gelir yanımda destek olmak için der zaten gelişinin sebebini kardeşim için de geçerlidir haftaya sbsye beraber gidicekler geçen seneki gibi :) bu sene annemle ben de olucam yanında

fbcix
30-05-2011, 22:16
c.tesi günü gittiğim okulda telefon sorunu olmadı ama ben ne olur ne olmaz diye telefonu cüzdana koymuştum. akıllarına gelmedi açıp bakmak. (hey gidi maçlara ne bozuk para sokardım)
pazar günü de okul yakın diye götürmedim ama kıl bi' okul çıktı herkesin telefonları zarflara koydula millet küfrede küfrede sınava girdi. ama ben yine cüzdana koysam olurmuş kontrol etmediler. siz telefonum var demedikten sonra özellikle bayanlar canta gözüne cüzdana cebinize vs koyun bir sorun olmuyor.
c.tesi günü 4 dersin de aldım cevapları sorunsuz. pazar günü kıl okulda öğretmenler 2 saat kuralları neyin okudu o kadar kıllardı sağolsunlar. kurallardan biri de cevapları başka bir yere alıp götüremezsinizdi :D hatta öğretmen giriş kağıdımı inceliyordu arkada çarşaf gibi bi' önceki günün cevapları vardı. velhasıl en önde oturmama rağmen gayet de aldım. 1 ay bekleyene kadar rahat olup şansı denemek en güzeli.

zehra yare
30-05-2011, 22:26
yarın soruları verırler mı ya :((

seckin35
30-05-2011, 23:15
yarın soruları verırler mı ya :((

15te verırler kesın

. Unknown .
30-05-2011, 23:34
Benim imzada yakında sloganıyla süsledim :D

benimben
31-05-2011, 02:25
Cmrt olan dersleri çok rahat aldım ama pazar gününün hocalarının maşAllahı vardı yan sıraya oturdu birisi:) umut, korku, stres hepsinden birazcık var. Bakalım nolcak.

KolalıJeliBon
31-05-2011, 02:31
Ee arkadaşlar büt çalışmaları nasıl gidiyor, başladınız mı :) :p

smile
31-05-2011, 02:39
Ee arkadaşlar büt çalışmaları nasıl gidiyor, başladınız mı :) :p

başladık :p:p:p 4-5 konu bitti bile...

zehra yare
31-05-2011, 03:36
Allahım ınsallah kımse bute kalmaz :(

angelnur
31-05-2011, 04:48
Allahım ınsallah kımse bute kalmaz :(

İnşallah zehra:)

kacakkiz
31-05-2011, 10:58
6 dersinde aldım ben bakalım nasıl olacak inşallah iyi sonuçları görürümm

fbcix
31-05-2011, 11:05
günaydın arkadaşlar. şu sorulara baktığımız link neydi? öğleden sonra kasar buralar şimdiden alayım lütfen :)

. Unknown .
31-05-2011, 11:15
Bugün açıklasalarda soruları baksak bari :)

kacakkiz
http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx

budur

kacakkiz

budur

girl_44
31-05-2011, 11:19
günaydın arkadaşlar. şu sorulara baktığımız link neydi? öğleden sonra kasar buralar şimdiden alayım lütfen :)

Sen hiç e-portaldan çalışmıyor musun? :)

girl_44
31-05-2011, 11:21
Günaydın arkadaşlar bugün erkencisiniz. :)

ÜweyS
31-05-2011, 11:25
notları yetiştiremedim kusuruma bakmayın. hem özel nedenler hem iş olmadı yazamadım. İnşallah iyi geçmiştir sınavlarınız. Evet geçen yıllara göre zordu ama çok da abartmamak lazım. kolay olan soru da çoktu. neyse herşeyin hayırlısı olsun. başarılar

Qarizma01
31-05-2011, 11:43

Arasınavı baz alarak konuşuyorum.Öğleden sonra 13.30-15.30 civarı siteye yüklemeye başlayabilirler

http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Ders.aspx?dersKodu=101104

deney12
31-05-2011, 11:44
İnşallah soruları ve sonuçları tez zamanda açıklarlarda bu kadar millet geçen seneki -özellikle bütünlemedeki- stresi çekmez...

nuray
31-05-2011, 11:54
cumartesi günü sınava girdiğim okulda bayları arayan bir polis çok çirkin bir davranışta bulundu arkadaşlar.çocuk aramadan geçerken sadece polise "telefonları niye almıyosunuz şimdiye kadar böyle bir uygulama yoktu" dedi polis yakasını tutup "çok konuşma seni yukarı boş sınıfa alır ince arama yaparım" dedi.bu ne çirkinlik.bu hakkı nerden buluyolar.armalı gömleği giyip beline silah takınca bu hakları oluyomu?gerekli yerlere şikayette bulundum ztn.

bu arada beni tanımıyosunuz ama ben uzaktan takipçinizim işletme 4. sınıfım üç dersten girdim sınava inşlah herkes beklediği notları alır.

nazlı_
31-05-2011, 11:59
[B]Sınavlardaki çirkinliğin haddi hesabı yokdu resmen ahlaksızlık yapıldı bayanların çantaları döküldü resmen herkes yanında biriyle gelmek zorunda mı kocaman insanlarız veliyle sınava girmekde neyin nesi anlamadım ,bayanları arayan bayan polisin tercihlerinin farklı olduğunu düşündürttü bana resmen....Çok ayıp.....İnşallah biterde kurtuluruz ..

kacakkiz
31-05-2011, 12:05
çok saçma kopya böyle çekilmezki kopyayıyı çekelnerin eline sınav gitapcıkları yada soruları paralar karşılığında veriyor.

zehra yare
31-05-2011, 12:07
good mornıng arkadaslar :)

girl_44
31-05-2011, 12:08
Görevlilerin daha saygılı ve sakin olması gerek.Çok şükür bizim okulda bir sorun yaşanmadı,herkes telefonunu,ders notlarını teslim etti,geçen senelerde bazı sorunlar vardı ama bu sene herkes sınava sorunsuz girdi.

fbcix
31-05-2011, 12:11

budur

çok çok teşekkür ettim kaçakkız. ilki de geçmiş yıl sorularından büt. sorularına da çalış demiştin türk vergi sisteminde büt. soruları da çıkınca çok dua ettim valla. işallah büt. neyin kalmazsın :cool: ama bu benim istediğim link değilmiş neyse yine de sağolasın..

girl_44
31-05-2011, 12:11
good mornıng arkadaslar :)

Sana da good morning Zehra.Aklıma ortaokuldaki İngilizce öğretmenim geldi. :)

zehra yare
31-05-2011, 12:12
valla konyada da telefonlar sorun oldu. kızlar nasıl da tartışıyordu :D ama yıne de almadılar telefonla

zehra yare
31-05-2011, 12:13
Sana da good morning Zehra.Aklıma ortaokuldaki İngilizce öğretmenim geldi. :)

ıyı sabah sabah senı eskılere goturdum :p

anilcakir
notları yetiştiremedim kusuruma bakmayın. hem özel nedenler hem iş olmadı yazamadım. İnşallah iyi geçmiştir sınavlarınız. Evet geçen yıllara göre zordu ama çok da abartmamak lazım. kolay olan soru da çoktu. neyse herşeyin hayırlısı olsun. başarılar

Ben valla çok bekledim senin notlarını ama tabii kendi çalışmamı da yaptım. İş planı özü 2 sayfa dedim tuttu :D Ne sevindim bilemezsiniz :)))

fbcix
Sen hiç e-portaldan çalışmıyor musun? :)

e-portaldan soruları alıyorum tabi ama benim kastettiğim sorular yüklenene kadar buradaki arkadaşlar bir linkten bir kaç saat öncesinden öğreniyorlardı. yani saatlerce tüm soruların yüklenmesini beklemiyoruz :)

Arasınavı baz alarak konuşuyorum.Öğleden sonra 13.30-15.30 civarı siteye yüklemeye başlayabilirler

tamamdır. çok teşekkür ettim, tam da istediğim link buydu, işallah senin de notların yüksek gelir :)

girl_44
31-05-2011, 12:14
ıyı sabah sabah senı eskılere goturdum :p

Bayağı bir eski. :)

girl_44
31-05-2011, 12:17
e-portaldan soruları alıyorum tabi ama benim kastettiğim sorular yüklenene kadar buradaki arkadaşlar bir linkten bir kaç saat öncesinden öğreniyorlardı. yani saatlerce tüm soruların yüklenmesini beklemiyoruz :)

Anladım fbcix . :) Daha çok varmış soruların açıklanmasına,bugün kesin mi peki ?

zehra yare
31-05-2011, 12:19
gecen sefer salı gunu yuklendi demiii

sevil42
31-05-2011, 12:20
Ben c.tesi günü Konya Lisesinde girdim sınava cep telefonlarımızı içeri almadılar 1 TL karşılğı kantine bıraktık herkes çok sinirliydi döner sermaye sankiii
pazar günü telefonu almadım artık yanıma iyikide almamışım bizi arayan polislerde bizi ilgilendirmez cep telefonlrınızı ne yaparsanız yapın dediler ders notlarımızı da almadılar çıkışta aldım geri dönüşüm kutusuna attım onlar çöpe atacağınaaaa

socal
31-05-2011, 12:21
bugün soruları veririler inşallah. Yanıyorum yanıyorum da iki günde de en arka sıralardayken cevapları almadığıma yanıyorum işte panik oldum yaa ya yakalanırsam felan diye.. Artık aklımda kaldığınca bakıcam baya cevaplarımı da gözden geçirdim aklımda kalır heralde yaa... Offf şu türkiye ekonomisi yakacak beni büte bırakcak yaa biliyorum beenn.. Çıkmayacak 3-4 soru dahaa sanırımm..

sevil42
31-05-2011, 12:35
benim de 14 cevaba ihtiyacım var 12 oldu gibi inşallah 2 tane daha çıkar bu dersi tekrar çalışmak ölümmm hakkımızda hayırlısı

zehra yare
31-05-2011, 12:39
ben fınansal ekonomıden korkuyorum 17 net yapmam lazım :(

zehra yare
31-05-2011, 12:40
sevil bende konya lısenın karsısında kı meram kız lısesınde gırdım :)

yusuf50590
31-05-2011, 12:49
sevil bende konya lısenın karsısında kı meram kız lısesınde gırdım :)

mrb hemşerim aynı yerde girmişiz:)

trblee
31-05-2011, 12:51
benim çantamı aramaya bir başladı dik dik dik dik...dedim az daha ararsan gömü bulcan :D ahduahduahdas ...önümde arkamda kim varsa yıkıldı yani..:D:D

berrinibo
31-05-2011, 12:53
Sınav soru ve cevapları kısmına 2010-2011 yılsonunu koymuşlar biraz sonra açıklanır

merdem
31-05-2011, 12:56
Sınav soru ve cevapları kısmına 2010-2011 yılsonunu koymuşlar biraz sonra açıklanır

evet yüklemeye başlamışlar

GRAND EKİNOKS
31-05-2011, 12:56
ben neden göremiyorum :D

merdem
31-05-2011, 12:58

bu linki takip edin

. Unknown .
31-05-2011, 13:00
Akşam kontrol ederiz iş zamanı :D

eifell
31-05-2011, 13:01
henüz yanlızca ara sınav görülebiliyor.

GRAND EKİNOKS
31-05-2011, 13:01
işte bende onu diyorum ya :d

zehra yare
31-05-2011, 13:03
mrb hemşerim aynı yerde girmişiz:)

hemserım bı selam verseydın ya :)

merdem
31-05-2011, 13:04
oturum açın kendi tc nizle ara sınava girin..son olarak linkteki 101103 kısmını 101104 yapın göreceksiniz

sevil42
31-05-2011, 13:06
bekle bekle offff hadi artık bayılacak türkiye ekonomisi yakmasa beni herkes bu dersten dertli 14 15 cevap bekleyen pek çok kişi varrrrr

. Unknown .
31-05-2011, 13:08
Merdem öle yapınca hata raporu çıkıyo :D

merdem
31-05-2011, 13:09
Merdem öle yapınca hata raporu çıkıyo :D

Başlıkta ne yazıyo

kacakkiz
31-05-2011, 13:10
çok çok teşekkür ettim kaçakkız. Ilki de geçmiş yıl sorularından büt. Sorularına da çalış demiştin türk vergi sisteminde büt. Soruları da çıkınca çok dua ettim valla. Işallah büt. Neyin kalmazsın :cool: Ama bu benim istediğim link değilmiş neyse yine de sağolasın..

senin adına sevindim cnm sınav sorularına buradan ulaşıyoruz cnmmm

kacakkiz
31-05-2011, 13:13
Mardem baktım yok

. Unknown .
31-05-2011, 13:13
'/Portal' Uygulamasında Sunucu Hatası.

diye bişi çıkıyor :)

ÜweyS
31-05-2011, 13:14
erdem nasıldı sınavın_

kacakkiz
31-05-2011, 13:15
Evet öyle çıkıyor bekliyelim bakalım

merdem
31-05-2011, 13:16
erdem nasıldı sınavın_

İyidi üstadım senın nasıldı ?

ÇEKO 35
31-05-2011, 13:17
hayırlı günler, umarım hepinizin sınavı iyi geçmiştir inşallah.

merdem
31-05-2011, 13:18
'/Portal' Uygulamasında Sunucu Hatası.

diye bişi çıkıyor :)

tamam şu an tam yuklenmediği için öyle yazıyor sen ordan takip et..diğer yerden bakınca daha geç yükleniyor

GRAND EKİNOKS
31-05-2011, 13:19
bakacağız niyetlerimiz o yönde

. Unknown .
31-05-2011, 13:21
Akşam kontrol ederiz sizlere kolay gelsin ben işe akar :)

seckin35
31-05-2011, 13:22
cumartesi günü sınava girdiğim okulda bayları arayan bir polis çok çirkin bir davranışta bulundu arkadaşlar.çocuk aramadan geçerken sadece polise "telefonları niye almıyosunuz şimdiye kadar böyle bir uygulama yoktu" dedi polis yakasını tutup "çok konuşma seni yukarı boş sınıfa alır ince arama yaparım" dedi.bu ne çirkinlik.bu hakkı nerden buluyolar.armalı gömleği giyip beline silah takınca bu hakları oluyomu?gerekli yerlere şikayette bulundum ztn.

bu arada beni tanımıyosunuz ama ben uzaktan takipçinizim işletme 4. sınıfım üç dersten girdim sınava inşlah herkes beklediği notları alır.

Bizim Aydında gözetmenler olsun Polisler olsun çok hoşgörülü ufak tefek olaylar oldu ama onlarıda öğrenciler bilerek cıkardı büyük şehirlerde daha fazla olmuş sanırm çogu kişi sınava bile alınmamış

kacakkiz
31-05-2011, 13:23
Cumartesi günü ne kadar dalgındım yahu bir görseydiniz halimi ruh gibiydim soruları bakınca tüm bildiklerim uçtu gitti napıcağımı bilemedim sınav 11:40 bitiyor ben 10:30 u görünce aaaaaaa 10 dk mı kaldı dedim tüm sınıv ve hocalar bana baktı sonra aaa 11:40 mış daha 1 saatimiz varmış dedim kimse sesini çıkarmadı anlamışlardır halimi kız stresten karıştırdı demişlerdir hocalarda şşş ses ol gibisinden konuşmadı hiç anlayışlı oldular sonra neyse elimden geleni yapayım dedim devam ettim sonra tam çıkarken hocaya bir kontrol edin dedim baktı kitapcık kodunu işaretlememişim hemen işaretledim sonra gittim baktım notları hocanın masanında unuttum döndüm kitapları aldım :) yani talihsizlikler peşimi bırakmadı

seckin35
31-05-2011, 13:23
Saat 13-14 gibi ders künyesimi neydı o sayı artmaya başlarsa 15te kesın verırler zaten bugun tek o işi yaparlar :)

GRAND EKİNOKS
31-05-2011, 13:27
sınav için çalış çalış sınavın gelmesini bekle sonra sınavdan çık bekle int. versinler ondan sonra resmi sonuçlar için bekle ...bekle babam bekle..

sevil42
31-05-2011, 13:29
Konyalı arkadaşlara selamlar
KAMU YÖNETİMİ 4.SINIF

trblee
31-05-2011, 13:35
şimdi sonuçlar ne zaman açıklanır konusunu beklioruz :D:D....

zehra yare
31-05-2011, 13:36
KAMU YÖNETİMİ 4.SINIF

slm :)

ÜweyS
31-05-2011, 13:37
benim iyiydi üstad. çalıştığım yerlerden geldi. 70 ile 100 arası alırım İnş. hepsinden

yusuf50590
31-05-2011, 13:37
merhaba arkadaşlar sorulara kilitlenmiş durumdayız iki hafta sonrada sonuçlar için yükleniriz neticede beklemeye devam;)

yusuf50590
31-05-2011, 13:38
KAMU YÖNETİMİ 4.SINIF

a.slm sevil hoşgeldin saolasın;)

merdem
31-05-2011, 13:40
benim iyiydi üstad. çalıştığım yerlerden geldi. 70 ile 100 arası alırım İnş. hepsinden

İnşallah üstad ;)

kacakkiz
31-05-2011, 13:40
çeko girl sizin nasıl geçti sınavlar

kacakkiz
31-05-2011, 13:43
EVET BU YAZI BENDDEDE ÇIKTI
101104 - 2010-2011 Yıl Sonu Sınavı

ÇEKO 35
31-05-2011, 13:47

Sorma kaçak cumartesi iyiydide, pazar günü feci bir gündü, sabah kulak ağrısıyla kalktım. öğleye kadar nasıl beklediğimi bir Allah biliyor ya. neyse sınava girdik.sınav zindan oldu.sınavdan sonra hastane'ye dar attım kendimi.

seckin35
31-05-2011, 13:50
Sorma kaçak cumartesi iyiydide, pazar günü feci bir gündü, sabah kulak ağrısıyla kalktım. öğleye kadar nasıl beklediğimi bir Allah biliyor ya. neyse sınava girdik.sınav zindan oldu.sınavdan sonra hastane'ye dar attım kendimi.

Gecmiş olsun

kacakkiz
31-05-2011, 13:53
Geçiş olsun ceko şansızlık inşallah geçersin derlerinden

ÇEKO 35
31-05-2011, 13:55
Teşekkürler arkadaşlar, her şeye rağmen umutluyum. Allah bu kadar emeği zayi etmez inşallah.

kacakkiz
31-05-2011, 14:05
halal bir değişiklik yok heyecanla bekliyorum soruları inşallah hepimiz başarmışızdır

seckin35
31-05-2011, 14:10
halal bir değişiklik yok heyecanla bekliyorum soruları inşallah hepimiz başarmışızdır

senın sınavlar nasıldı bakalım:) merak etme öğle tatılınden sonra hareketlenme olur ders künyesınde

kacakkiz
31-05-2011, 14:15
seçkin bilmiyorum ama çok iyi değildi çünkü pazarmaladan ybs den hukuktan finanstan soruları pek yapamamdım gibi :) kafam karışık şıkları aldım kaldımmı geçtimmi öğreneceğim bugün inşallah
sınav kitapcığını açıp soruları başlayınca durgunlaştım beynim durdu resmen kendime gelemedim zaten sitreten uyuymamadım 2 saat anca uyumuşumdum rüyalarımda hep soru çözüyordum ve hep yanlış çözüyordum sürekli kalktım durdum belki ondandır bakıcaz bakalım sonuçlara

kacakkiz
31-05-2011, 14:15
seçkin bilmiyorum ama çok iyi değildi çünkü pazarmaladan ybs den hukuktan finanstan soruları pek yapamamdım gibi :) kafam karışık şıkları aldım kaldımmı geçtimmi öğreneceğim bugün inşallah
sınav kitapcığını açıp soruları başlayınca durgunlaştım beynim durdu resmen kendime gelemedim zaten sitreten uyuymamadım 2 saat anca uyumuşumdum rüyalarımda hep soru çözüyordum ve hep yanlış çözüyordum sürekli kalktım durdum belki ondandır bakıcaz bakalım sonuçlara

ÇEKO 35
31-05-2011, 14:19

üzülme kaçak inşallah iyi olacak.

girl_44
31-05-2011, 14:29

Beni sorma kaçakkız ben bütçüyüm yine..

sevil42
31-05-2011, 14:36
sorular 13:30 u bulacak anlaşılannn offffffff

girl_44
31-05-2011, 14:40

Geçmiş olsun.Aksilikler hep beklemediğin anda olur.Bizim de sınav gecesi yan komşudan kötü bir haber aldık,ondan sonra uyuyamadık zaten..

ÇEKO 35
31-05-2011, 14:47
Geçmiş olsun.Aksilikler hep beklemediğin anda olur.Bizim de sınav gecesi yan komşudan kötü bir haber aldık,ondan sonra uyuyamadık zaten..

sağol canım, şansızlık işte inşallah şu işi bitiririzde, hepimiz rahata kavuşuruz.

K@RT@L
31-05-2011, 15:21
Sorular Arasınav'da kaç gibi yayınlanmıştı?
17.00 gibi yayınlanır diyen falan var da daha önce sanırım olmaz gibi

zehra yare
31-05-2011, 15:21
daha yok:(

kacakkiz
31-05-2011, 15:22
inşallah başaşrıcaz bütlere kalmadan geçmeyi nasip etsin allahh

kacakkiz
31-05-2011, 15:23
saat 15:00 i bekleyelim şimdidie birşey diyeceğim hiç üniversitenin bilgiişlemini arayan oldu mu?

merdem
31-05-2011, 15:26

15:00 da açıklanmıştı muhtemelen yine aynı saatte açıklanır..

kacakkiz
31-05-2011, 15:35
Iolp ara deneme gibi olan sınavlar nedir

K@RT@L
31-05-2011, 15:37

kacakkiz
31-05-2011, 15:39
Iolp ara sınav 1 iolp ara sınav 2 şimdi iyi okudum :d

merdem
31-05-2011, 15:40
Iolp ara deneme gibi olan sınavlar nedir

İngilizce öğretmenliği lisans porgramları

ÇEKO 35
31-05-2011, 15:41
genelde 15:00 gibi yayınlanıyor ama, Sanki 17:00'de yayınlayacaklarmış gibi hissediyorum.hayırlısı olsun hepimiz için.

jonguil
31-05-2011, 15:45
bugün kesin açıklanır mı? arayan var mı arkadaşlar ara sınav soruları saat 2 gibi açıklanmıştı

meteogram
31-05-2011, 15:51
şimdiye vermelerı lazımdı soruları siteye ama son zamanlarda her şeyi gec açıklamaya başladı bu aöf

baspinarh
31-05-2011, 15:54
Arkadaşlar merhaba umarım hepimiz bütünlemeye kalmadan tüm derslerimizi geçeriz. Benim merak ettiğim bir konu vardı, beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Kamu yönetimi 3. sınıfta kaç ders alacağım ben acaba. Geçmiş yıllar sorularına baktığımda 10 ders görünüyor. murat açıköğretimin sitesinden 3. sınıf derlerine baktığımda 7 ders görüyorum. Acaba kaç dersten sorumlu olacağız 3. sınıfta. Bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

ÇEKO 35
31-05-2011, 15:57
Arkadaşlar merhaba umarım hepimiz bütünlemeye kalmadan tüm derslerimizi geçeriz. Benim merak ettiğim bir konu vardı, beni aydınlatırsanız çok sevinirim. Kamu yönetimi 3. sınıfta kaç ders alacağım ben acaba. Geçmiş yıllar sorularına baktığımda 10 ders görünüyor. murat açıköğretimin sitesinden 3. sınıf derlerine baktığımda 7 ders görüyorum. Acaba kaç dersten sorumlu olacağız 3. sınıfta. Bu konuda beni aydınlatabilirmisiniz. Şimdiden çok teşekkürler.

bu seneki kayıt yenileme kılavuzu sayfa 38'e bakarsan orada bölümünün 3. sınıf derslerini gösteriyor.

31-05-2011, 15:59
Hayırlı günler arkadaşlar nasılız bugün? :)

meteogram
31-05-2011, 16:00
merkez büroyu aradım bu hafta içinde siteye verecegiz gün olarak belli değil diyorlar

baspinarh
31-05-2011, 16:00
Arkadaşım link verebilmen mümkünmü peki.

bu seneki kayıt yenileme kılavuzu sayfa 38'e bakarsan orada bölümünün 3. sınıf derslerini gösteriyor.

ÇEKO 35
31-05-2011, 16:02

Kamu Yönetimi 3.Sınıf

Türk Vergi Sistemi
Devlet Bütçesi
Sosyal politika
İdare hukuku
Anayasa Hukuku
Türk Siyasal Hayatı
Yabancı Dil

31-05-2011, 16:05

ben de kamu yönetimindeyim 3. sınıfa geçiyorum nihayet benim bölümden birileri çıktı :)

baspinarh
31-05-2011, 16:08
Arkadaşım sanada şöyle bir soru soraym neden geçmiş yıl sorularına baktığımızda bu bölüme ilişkin 10 farklı dersin soruları varda aslında almamız gereken ders 7 tane. hala bu konuda kafa karışıklığım devam ediyor. cevap için şimdiden teşekkürler...

ben de kamu yönetimindeyim 3. sınıfa geçiyorum nihayet benim bölümden birileri çıktı :)

31-05-2011, 16:19
Arkadaşım sanada şöyle bir soru soraym neden geçmiş yıl sorularına baktığımızda bu bölüme ilişkin 10 farklı dersin soruları varda aslında almamız gereken ders 7 tane. hala bu konuda kafa karışıklığım devam ediyor. cevap için şimdiden teşekkürler...

evet ben de şaşırmıştım nette öyle yazıyordu ama bu senenin öğrenci kılavuzunda 7 ders diye geçiyor :) seneye hazırlık olsun diye nette de araştırma yaptım derslerle alakalı ordan biliyorum ama en doğrusu öğrenci kılavuzu :)

merdem
31-05-2011, 16:29
http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/EKitap.aspx?dersKodu=101104&kitapKodu=101104&uniteNo=03

cevap anahtarı yayınlandı

canimyandi
31-05-2011, 16:31
sorular

merdem
31-05-2011, 16:34
sorularda yuklenıyor onlarda bırazdan yayınlanır

canimyandi
31-05-2011, 16:35
ama hala ara sınav yazıyor listede final yazmıyo

socal
31-05-2011, 16:37
Ben şimdiden söylüyorum daha cevaplara bakmadan, Türkiye ekonomisinden büte kalıcaamm öyle kolay bir soruda yanlış yapmışım ki bitirdi beni zaten onun haricinde 3 doğru daha yapmam lazımdı o da eklenince 4 oldu yapmam gereken doğru sayısı, cevabımı hatırladığım birkaç soru ve arkadaların hatırlamadığı sorular var ordan yırtar mıyım bilmem ama %90 diyorum yani o kadar eminim :(

31-05-2011, 16:37
yarımsaate falan görürüz herhalde :)

seckin35
31-05-2011, 16:38
Ne biçim iş yapıyorlar arkadaş insan önce soruları verır:D herhalde 1 ay sonrada önce diplomaları verıp sonra sonuclar verılecek:)

31-05-2011, 16:42
yarımsaate falan görürüz herhalde :)

DILEK033
31-05-2011, 16:43
http://eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/EKitap.aspx?dersKodu=101104&kitapKodu=101104&uniteNo=03

merdem
31-05-2011, 16:43
http://www.seljuk.net/selcukozcelik/wp-content/plugins/email-before-download/download.php?dl=a6722add1d23b7b191af7ed83a047195

bu linkten bakın cevaplara arkadaşlar..

bade87
31-05-2011, 16:44
Slm arkadaşlar. umarım herkesin sınavı güzel geçmiştir. herkes emeğinin karşılığını alır:)

seckin35
31-05-2011, 16:44
Şıkları alsaydık bakardık işte cevaplardan

seckin35
31-05-2011, 16:47

yarısı açıklanmış

31-05-2011, 16:50
benim pazar günkülere bakayım hemen cumartesi günküler gelmemiş daha :)

canimyandi
31-05-2011, 16:52
muh denetim kaç kodu soruda