PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni!! Staratejik Yönetim Kısa Notlar !!!

tayguz
14-02-2011, 17:21
Merhaba,

Dersaneden bir arkadaşımdan edindiğim notları ( sorular ilgili notlar dahil )yetiştirebildiğim kadarı ile bazı dersler için paylaşmaya çalışacağım. Elimde notlar var, isteyen varmı diye sorunca, forumda ve çevremdeki arkadaşlarımla paylaşmak için hemen ben alıyorum dedim:p
Bu nedenle notlar mezun olan (karacan dersanesi )Fatma Yalçın adlı arkadaşımdan alıntıdır.;)
Umarım herkesin işine yarar. Bu çalışma biraz aceleye geldiği için pdf içindeki sayfalar ters gelebilir. menüden view-->" rotate view " sayfaları çevirebilirsiniz, düz gelmesini sağlayabilirsiniz:D

Başarılar.

zip dosyasında pdf reader bulabilirsiniz.

İNDİR:
http://hotfile.com/dl/106493035/5022a64/StratejikYonetimKsaNotlar.zip.html

Alternatif adres (http://aof.yilmazguzel.com.tr)

vioLette
14-02-2011, 17:25
Sağol emeğine sağlık:)Sınav öncesi gözüküyorsun sonra kayboluyorsun.ellerin dert görmesin.
Başarılar.

tayguz
14-02-2011, 17:29
Sağol emeğine sağlık:)Sınav öncesi gözüküyorsun sonra kayboluyorsun.ellerin dert görmesin.
Başarılar.

rica ederimm:p
doğru tespit:D işlerimin arasında zaman buldukça ve sınav öncesi:cool: hız veriyorum paylaşımlara. Zaman bulsam ciddi konu özetleri vb. hazırlıklar içinde olacam ama malesef bu çok mümkün olmuyor:confused:
Soru analizlerini güncelleme niyetim var, ve elimdeki soruları paylaşacam yakın zamanda.

selamlar.

DiLeMmA34
14-02-2011, 17:45
Eyw Teşekkürler...

vioLette
14-02-2011, 17:47
rica ederimm:p
doğru tespit:D işlerimin arasında zaman buldukça ve sınav öncesi:cool: hız veriyorum paylaşımlara. Zaman bulsam ciddi konu özetleri vb. hazırlıklar içinde olacam ama malesef bu çok mümkün olmuyor:confused:
Soru analizlerini güncelleme niyetim var, ve elimdeki soruları paylaşacam yakın zamanda.

selamlar.

Umarım yoğunluğunuz azalır ve daha sık görürüz bizi forumumuz da.
Şimdiden kolay gelsin diyorum.Paylaşımlar bitmeyecek gibi:)

tayguz
14-02-2011, 17:54
Eyw Teşekkürler...

her zaman:p:p

tayguz
14-02-2011, 17:56
Umarım yoğunluğunuz azalır ve daha sık görürüz bizi forumumuz da.
Şimdiden kolay gelsin diyorum.Paylaşımlar bitmeyecek gibi:)

inşallah:p
teşekkür ederim sağolun, daha yeni başladık:D

nobles
15-02-2011, 15:21
teşekkürler :)

sehzade5986
17-03-2011, 12:46
Allah razı olsun

Eczacıbaşı VitrA
21-03-2011, 15:58
teşekkürler