PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KPSS Lisans, DGS KPSS Önlisans ve AÖF Puan Hesaplama Programı (İndirme Linki)

ÜweyS
01-07-2010, 11:40
İŞTE HERKESİN BEKLEDİĞİ PROGRAM...
Programda aşağıdaki işlemleri yapabileceksiniz.

1-KPSS LİSANS puan hesaplama programı.
Siz genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri doğru-yanlış sayılarını gireceksiniz. Program size OTOMATİK olarak puanınızı hesaplayacak. Ayrıca bu puanlarınızı (denemelerinizi) kayıt edebileceksiniz. Buda kendinizi ölçmeye yarayacaktır.

2- KPSS ÖNLİSANS puan hesaplama programı.
Siz genel yetenek ve genel kültür doğru-yanlış sayılarını gireceksiniz. Program size OTOMATİK olarak puanınızı hesaplayacak. Ayrıca bu puanlarınızı (denemelerinizi) kayıt edebileceksiniz. Buda kendinizi ölçmeye yarayacaktır.

3 - DGS puan hesaplama.
Siz Türkçe ve matematik doğru-yanlış sayılarını gireceksiniz program size OTOMATİK olarak puanınızı hesaplayacak. Yine aynı şekilde bu puanlarınızı kayıt altına alabilecek ve kendinizi ölçmeye yarayacaktır.

4- AÖF ders kayıt ve puan hesaplama programı.
Bu program ile yıllara göre derslerinizi kayıt altına alacaksınız. Program size OTOMATİK puan hesaplayacak, finalden almanız gereken puanı verecek ve finalden yapmanız gereken doğru sayısını OTOMATİK olarak verecektir.

5- Tüm ÜNİVERSİTE öğrencileri için ders kayıt otomasyonu olacaktır.
Bu programda yıllara göre ders kayıt edebileceksiniz. Program sizin bütün derslerinizi kayıt edecek ve puanlarınızı OTOMATİK olarak hesaplayacaktır.bu bölüm herkesini işine çok yarayacaktır.kullandığınızda göreceksiniz.

6- PROGRAM ŞİFRELİDİR.
Şifre sayesinde sizden başkası notlarınızı göremeyecek veya değiştiremeyecektir.(Şifre Aşağıda yazılmıştır.)

Evet arkadaşlar tüm bu bahsettiğim programlar bir arada. Bu programın kullanımı oldukça basittir. Program Dili Türkçe olup, demo değildir. Ayrıca tamamen ücretsiz bir programdır. Bu program Türkiye’de hemen hemen her evde bulunması gereken bir program. Çünkü bir çok evde KPSS Ön lisans, KPSS Lisans, DGS veya AÖF öğrencisi muhakkak vardır.
Ama şunu tekrar belirtmek istiyorum: Bu programda hedefim 1 Milyon kişiye ulaşmaktır. Bu programın hedefine ulaşabilmesi için yani daha çok kişinin faydalanabilmesi için Memurlar.net sürekli ilk sayfada yer almalı. Anlattığım gibi ilk sayfada kalması için sürekli yorum yapılması gerekir.
Sizde bu programı kullandığınızda lütfen bir yorum yazın. Lütfen BENCİL davranmayalım.

İşte programı indirme linki:
http://www.fileden.com/files/2010/2/18/2...OGRAMI.rar (http://www.fileden.com/files/2010/2/18/2765488/KPSS%2CDGS%20VE%20A%C3%96F%20PUAN%20HESAPLAMA%20PR OGRAMI.rar)

NOT: Bu programı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda Microsoft Office Access – 2003 yüklü olmalıdır.
Ayrıca programın veri tabanı C:\KPSS2 olmadığı sürece çalışmayacaktır. Programı kurarken başka bir yere kurmayın. Program otomatik olarak C:\KPSS2 olan yere kurulacaktır. Programı kurarken siz sadece ne çıkarsa “Next “ olan yere tıklayarak programı kurun. Unutmayın programın veri tabanı C:\KPSS2 olmadığı sürece çalışmayacaktır
Programın şifresi 2010’dur.

Alıntıdır.

vioLette
15-07-2010, 13:20
Burdanda hesaplayabilirsiniz KPSS yi;http://www.kpssuzmani.com/PuanHesapla.aspx

SeRo*
15-07-2010, 13:24
teşekkürler

vioLette
15-07-2010, 13:44
Rica ederiz:=)

merdem
15-07-2010, 15:11
paylaşımlar için teşekkürler...

vioLette
15-07-2010, 15:48
Rİca ederiz.

Üweysin eklediği programı indirdim.Güzel bi sistem.Benim eklediğim linkde ki hesaplama ile arada 2 puan oynuyor.

Yukardaki program 84 link ise 86 hesaplıyor aynı neti.Hayırlısı bakalım

Başarılar dilerim herkese.

GSTUBAGS
09-08-2010, 11:49
tşkler arkadasım ama şifreyı bulamadım:)

Başarılar dilerim herkese.[/B][/QUOTE]

[кคl๒เ๓รєภเภlє]
09-08-2010, 11:57
tşkler arkadasım ama şifreyı bulamadım:)

Başarılar dilerim herkese.[/B]

Programın şifresi 2010’dur

merdem
17-09-2010, 13:37
KPSS alan türünde hesaplama yapan bi link varmı :o

merdem
17-09-2010, 13:48
KPSS alan türünde hesaplama yapan bi link varmı :o

sanırım buldum buyrun arkadaşlar bu linktende alan puan hesaplaması yapabilirsiniz

KPSS ALAN PUAN HESAPLAMA (http://www.istanbulkariyer.com/kpsspuanhesaplama.html)

vioLette
15-11-2010, 16:51
kopyalandı

ÜweyS
22-11-2010, 10:57
hayırdır ne kopyalandı acaba anlamadım ?:)

vioLette
22-11-2010, 13:34
hayırdır ne kopyalandı acaba anlamadım ?:)

KPSS başlığı değişecek o yüzden bu konuların silinmesi lazım.Bende ne olur ne olmaz diye pc.ye kopyaladım ve adminimiz dediği zamanda bunları çöpe taşıyacağım.çöpten alamazsam geri pc.deki yedekleri kullanacağım:)