PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3. Sınıf ingilizce

denizgorkemli
17-11-2009, 01:36
Merhabalar arkadaşlar. Lisans tamamlama kaydımı bu gün yaptırdım hayırlısıyla ve 3. sınıfı okuyacağım. Kitaplarımı aldım, fakat İngilizce kitabını vermediler. Bildiğim kadarıyla İngilizce dersi 3. sınıfta değil miydi? Bir yanlışlık söz konusu mu?

sinem_21
17-11-2009, 01:39
Merhabalar arkadaşlar. Lisans tamamlama kaydımı bu gün yaptırdım hayırlısıyla ve 3. sınıfı okuyacağım. Kitaplarımı aldım, fakat İngilizce kitabını vermediler. Bildiğim kadarıyla İngilizce dersi 3. sınıfta değil miydi? Bir yanlışlık söz konusu mu?

dikey geçiş yaptın sanırım.ingilizce dersinden muafsın denizgorkemli:)

denizgorkemli
17-11-2009, 01:42
Hayır öyle birşey söz konusu değil arkadaşım. Dikey geçiş yapmadım. Kamu Yönetimi'nin ilk iki yılını bitirdim ve önlisans diploması almıştım. Yeniden kayıt yaptırdığımda lisans tamamlama olarak kaydım yapıldı.

İngilizce ders kitabının verilmesi gerekmiyor mu? Niçin verilmedi?

~~MoRMeNeKŞe~~
17-11-2009, 01:44
Hayır öyle birşey söz konusu değil arkadaşım. Dikey geçiş yapmadım. Kamu Yönetimi'nin ilk iki yılını bitirdim ve önlisans diploması almıştım. Yeniden kayıt yaptırdığımda lisans tamamlama olarak kaydım yapıldı.

İngilizce ders kitabının verilmesi gerekmiyor mu? Niçin verilmedi?

Sen ing.görmedin mi?

sinem_21
17-11-2009, 01:45
hımm o konuda bilgim yok :rolleyes:bilen arkadşlar cewap verirler:)

~~MoRMeNeKŞe~~
17-11-2009, 01:47
Önlisans mezunu kişiler türk dili ve ingilizceden muaf olurlar..yada başka gördüğü ders avrsa:)

habak53
17-11-2009, 13:35
bende dgs ile kaydoldum walla ingilzceden muafiz..arkadşım sen neden ısrarla inglizce görmek istıosun ki :)

myıdan gördüğün bi takım derslerden muaf sayılıyorsun...
inglizcede bunlardan biri..

denizgorkemli
17-11-2009, 21:12
bende dgs ile kaydoldum walla ingilzceden muafiz..arkadşım sen neden ısrarla inglizce görmek istıosun ki :)

myıdan gördüğün bi takım derslerden muaf sayılıyorsun...
inglizcede bunlardan biri..

Ben ısrarla İngilizce görmek istiyorum demedim, yanlışlık söz konusu mu diye merak ediyorum. Çünkü Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünün 1. ve 2. sınıf derslerini verdim ve önlisans diplomamı alarak kaydımı sildirdim. Bu sene Lisans tamamlama statüsünde 3. sınıftan tekrar kaydımı yaptırdım. 3. sınıfın derslerinde İngilizce var, bana bu dersin kitabı verilmedi. Merak ettiğim bu.

Teşekkürler...

graphicer1
17-11-2009, 21:18
1. 2. sınıfta ingilizce görmediysen 3. sınıfta kesinlikle vardır. Kitap vermediyseler belki gelmemiştir yada bitmiş olabilir, yada sana yanlışlıkla vermemişlerdir. Yani o tür ihtimalleri düşün. Büroyu arayıp kimlik numaranı söyleyerek derslerinin isimlerini öğrenebilirsin sanırım.

surgun44
29-11-2009, 04:20
Yanlış bilgilendirmek istemem fakat durumuza bakılınca ingilizceden muaf olmanız söz konusu olamaz gibi geliyor bana. Çünkü önlisans diploması aldığınız bölüm de kamu yönetimi ve ilk iki yıl ingilizce yok...