PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mesleki Açıköğretim Liseliler için yeni bölüm açıldı

fays
23-06-2009, 00:23
Arkadaşlar, bu bölüm 'Mesleki Açıköğretim Liseliler' için açılmış olup,Açık Meslek Liseli arkadaşlar bundan sonraki her türlü paylaşımlarını buradan yapacak,soru ve önerilerini bu bölüm üzerinden yazacaklardır.

Yeni bölüm hayırlı olsun...

joseph58
09-07-2009, 02:11
merhaba arkadaşlar. benim bir sorm olacak.ben kız meslek lisesi bilgisayar bölümü mezunuyum. fakat bölümümden pek memnun olmadığım için maöl cocuk gelişimi bölümü okumak istiyorum. bununla birlikte kız meslek lisesinden hakkım olan sınavsız geçişimi de kullanıp 2 yıllık bilg. programlama okumak istiyorum aynı zamanda. mesleki açık lise ve normal bir üniversite aynı anda okununca lise kaydı siliniyor yönünde birşeyler duydum fakat net bir bilgiye ulaşamadım. bu konuda yardımcı olursanız sevinirm

emrahk
12-07-2009, 00:14
Öncelikle şunu söyleyeyim zaten örgün bir meslek lisesi mezunuysanız mesleki açıköğretime yazılamıyorsunuz sanırım o hak düz liseleri kapsıyor en azından öyle biliyorum kayıt olsanız bile hem üniversite hem maöl aynı anda okunamıyor malesef..

eren.henrico
13-10-2009, 17:49
Arkadaslar ben kaydı silik bi öğrenciydim yuz yuze eğıtimim bitmisti ama bazı derlerımı verememıstım o yüzde mezun deıldım ek sınav hakkı gelınce sınava gırdım eylül ayında ve gectım yanı mezun oldum ama bılıyosunuzkı boyle bır hak tanınacaağını oncecden bılmedıım ıcın 2 yıllık sınavsız gecıs ıcın bı ıslem yapamadım halıle oss ye basvurmadım yanı o yuzden ,
doğru veye yanlıs duydumku mezun olunduğum yılkı yıl ıkı yıllık hakkımı kullandım kullandıl yoksa dığer seneye ole bı hakkım kalmıyomus bu konu kafamı fecı sekılde karıstırdı ben bu yılmı mezun oldum gozukcem yoksa değer yılmı ne olcak benım bu halım acıl yardım edın arkadaslar sıkıstım koseye

zehranil
10-02-2010, 22:18
selam arkadaşlar ben yeni üye oldum günlerdir kafamı kurcalayan bi sorum var inşallah cevaplayan olur diye umuyorum...
dönem olarak 8. dönemm 55 kredm var bazı nedenlerden dolayı sınavların çoğuna giremedm o yüzden döneme göre puanım çok düşük 23 yaşındayım sorum bu dönem ve krediyle öss sınava girebiliyormuyum kredinin önemi varmı yoksa sadece dönemmi önemli lütfen bilen biri acil cevap versn yarım form alcam ya tutarsa:mad: diye inş girebilir cevappp lütfenn acilllll

sevda1234
11-02-2010, 19:45
mrb arkadaslar ben meslek lisesinde okuyorum lise 2deym yüzyüze derslerim iyi ama kültür derslermden zayıfım var ne gbi sorun olur

ömürcan
29-04-2010, 12:54
s a hayırlı sabahlar herkese nasılsınız arkadaşlar

merdem
29-04-2010, 13:02
s a hayırlı sabahlar herkese nasılsınız arkadaşlar

A.s hoşgeldiniz burdan (http://www.acikogretim.gen.tr/maksat-muhabbet-8-serisi-t25149p430.html?t=25149&page=430) tanışıp muhabbet edebilirsiniz ;)

kader hanci
17-08-2010, 15:37
selam arkadaşlar ben yeni üye oldum günlerdir kafamı kurcalayan bi sorum var inşallah cevaplayan olur diye umuyorum...
dönem olarak 8. dönemm 55 kredm var bazı nedenlerden dolayı sınavların çoğuna giremedm o yüzden döneme göre puanım çok düşük 23 yaşındayım sorum bu dönem ve krediyle öss sınava girebiliyormuyum kredinin önemi varmı yoksa sadece dönemmi önemli lütfen bilen biri acil cevap versn yarım form alcam ya tutarsa:mad: diye inş girebilir cevappp lütfenn acilllll

Canım seçtiğin bölüme göre doldurman gereken bi kredi var yani 55 krediyle mezun olman imkansız

71kaleli
26-08-2010, 13:33
slm açık liseliler bende mesleki açık lise okudum ahhh ne zor günlerdi hatırlamak istemiyorum neyse kardeşim açık lise kaydı yapmak istiyo yeni kayıt ücretlerini bilen varmı acaba???

ela_gozlum_41@hotmail.com
15-04-2011, 20:32
arkadaşlar benim bir sorum var açıktan nasıl ana okulu öğretmeni olabilirim bana lütfen bilgisi olan msj atsınn

ela_gozlum_41@hotmail.com
15-04-2011, 20:39
ya arkadaşlar ben açıktan nasıl anaokulu öğretmeni olabilirm