PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hepiniz Aynısınız

Black-Eagle
27-09-2008, 22:01
Birkaç gündür ülkede bir düello varki,sormayın.Millet ekran başında,Yönetici :
Uğur DÜNDAR.Taraflar:hükümet partisinden bir Milletvekili,diğeri ana muhalefet
partisinden bir Milletvekili.Konu:Hayali İhracaat ve uyuşturucu Kaçakçılığı....
Danıştay onaylı,Noter onaylı belgeler havada uçuşuyor.Ama gelin görünki
hangi tarafın belgeleri geçerli(!) Olmaz efendim,sizinki geçersiz.Olurmu efendim
asıl sizinki geçersiz...!
Ey,Milletin seçmişleri.Sizlerin asli görevleriniz bumudur.? Sizlerin asli göreviniz
ekran başında milletin gözleri önünde kayıkçı kavgası yapmakmıdır.?
Bu Ülkede başka hiçbir yapacak iş kalmadımı.? Herşey güllük,gülistanlıkmı.?
Bir elimiz yağda,bir elimiz baldamı.? İşsizliğe çaremi oldunuz.? Üniversite mezunu
pırıl,pırıl gençlere ekmek kapısımı açtınız.? Mehmetçiğin akan kanlarına durmu
dediniz.? Daha sayayımmı...?
Bırakın ey seçilmişler.Bu Millet sizlerin mal varlığınızın,zenginliğinizin takipçisi
değildir.Sizler; Akşam evine giderken pazar artıkları toplayan memurunuzu,akşam
evine giderken bir ekmek götürebilme çabasında olan işçinizi,dul'unuzu,yetiminizi
garibanınızı düşünün.Yoksa ekranlardaki şovlarınız,gösterişleriniz karın doyurmuyor
Bilakis,son derece komik ve yapmacık gözüküyor..
Eğer gerçekten samimi iseniz,kaldırın DOKUNULMAZ lıklarınızı sizlerin alnından
öpeyim.Hodri meydan...:

~~MoRMeNeKŞe~~
18-10-2008, 14:54
... Eğer gerçekten samimi iseniz,kaldırın DOKUNULMAZ lıklarınızı sizlerin alnından
öpeyim.Hodri meydan...:

katılıyorum kesinlikle dokunulmazlık kalkmalı o zaman mecliste suç dosyası kabarık insanlara rastlayamayız!!!:)

efsane191905
18-10-2008, 19:37
abi helal olsun ne diyim ya haklısın sonuna kadar ekliyecek bişey yok

TATUMTATUM
23-10-2008, 23:39
helal olsun sana güzel ve kaliteli bi konu açmıssın ....

bu ülkede biraz zor ..dokunulmazlık kalkmaz ....

vioLette
24-03-2010, 19:38
Dokunulmazlık kalkarsa Mecliste kaç milletvekili kalacak merak ediyorum :)

Bu gidişle kaldırmazlar bari -kendi yolunu açmak amaçlı- anayasa değişikliği getirenler bi de buna el atsada, en azından milletvekili olabilmek için;bilmem kaç para harç yatırmaya değil de suç işlememe özelliği getirse :rolleyes:

Kara_Kedi
24-03-2010, 20:41
gayet güzel noktalara değinilmiş, söylenenlerin tümüne katılıyorum. ama en azından bizler gibi insanların varlığı umut verici, bu forumu okuyunca bunu düşünmek biraz olsun rahatlattı beni. yanlışları görenler var az da olsa.

Kara_Kedi
15-04-2010, 02:21
iktidara bağlı olarak insanların hayatını birebir etkileyecek şey, ekonomik ve sosyal politikalardır. birbrinin alternatifi olduğunu iddia eden partiler aynı ekonomik modeli, aynı toplumsal yapıyı savunuyorlar, sadece "ben daha iyi yaparım" kavgasındalar. serbest piyasayı, plansız ekonomiyi ve kapitalist sistemi savunan partilerin tümü benim gözümde aynı.

vioLette
15-04-2010, 02:23
iktidara bağlı olarak insanların hayatını birebir etkileyecek şey, ekonomik ve sosyal politikalardır. birbrinin alternatifi olduğunu iddia eden partiler aynı ekonomik modeli, aynı toplumsal yapıyı savunuyorlar, sadece "ben daha iyi yaparım" kavgasındalar. serbest piyasayı, plansız ekonomiyi ve kapitalist sistemi savunan partilerin tümü benim gözümde aynı.

Bu yüzden "kötünün iyisi" diye bi tabir var malesef