PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muhalefetsiz Muhalefet ...!!

feratt
27-04-2008, 03:41
Baykal uzlaşmadan bahsediyor, ama rakiplerine öyle bir baraj koymuş ki adamlar seçime bile katılamıyor.Artık Baykal ölene kadar genel başkanlık görevini sürdürür.Parti Genel Başkanlığı nasıl bir görevse hiçbiri bırakmak istemiyor.Bu da padişahlık gibi bir şey olsa gerek.
Yani kendi partinde herkesin önünü kapat sonra da muhalefet yapıyorum diye
habire laiklik, Atatürkçülük diye bağır çağır ..
Olmaz baykal olmaz ..

BluE_CrY
27-04-2008, 03:51
Sanki Ben çalişiom O Herif Yiyor Okadar Zoruma Gidiyor

feratt
27-04-2008, 04:02
Bugün bazı kanallarda baykala muhalif bazı CHP lileri izledim.
AKP ye karşı o kadar mantıklı siyasi söylemlerde bulundularki ben chp li değilim ama bugün bu adamlar baykalın yerinde olsa kesinlikle desteklerdimm

orhande
27-04-2008, 06:09
Deniz Baykal CHP'den ayrılmadığı sürece Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı göremez. Ama şöyle bir şeyde var Deniz Baykal'ın yerine gelebilecek dişli bir adayda yok. Bir ara Mustafa Sarıgül boy gösterdi ancak oda olmadı...

İHL
27-04-2008, 15:53
Adam ısrarla inatcı tavrını sergiliyor helâl olsun.Adamda siyasi lider tipi yok ki zaten kendisini bile yönetemez ooo:D

orhande
27-04-2008, 22:47
Liderliğe tip olarak bakacak olursak eğer ki;
Şu an başımızda olanlarında liderlik tipinin olduğunu söyleyemeyiz...
Ancak diksiyonu sağlam ona lafım yok!

avseren1734
27-04-2008, 22:50
hımmmmmmmm
derin konular ben hiç girmeyeyim...

orhande
28-04-2008, 01:12
Bence hiç derin değil, herkes girmeli artık siyasete...
Siyasette öyle bir evreye geldik ki sen çocuksun anlamazsın, daha genç siyasete giripte canını sıkma gibisinden söylemler geride kalmalı. Gelecekte hava kapalı, bizler girmezsek aydınlık olacağı da yok...

feratt
28-04-2008, 01:29
Siyasete girmeliyiz hepimiz ama körü körüne değil ..Bilgi sahibi olup, araştırıp inceleyip girmeliyiz..
hepimiz fikrimizi düşüncemizi açık bir şekilde belirtmeliyiz.
Ama dediğim gibi körü körüne değil..Taraf olduğumuz siyasi görüşü tabiki de savunmalıyız ama neden niçin savunduğumuzu da bilmeliyiz..

orhande
28-04-2008, 01:56
Tamen katılıyorum "feratt"

feratt
28-04-2008, 02:00
Bence hiç derin değil, herkes girmeli artık siyasete...
Siyasette öyle bir evreye geldik ki sen çocuksun anlamazsın, daha genç siyasete giripte canını sıkma gibisinden söylemler geride kalmalı. Gelecekte hava kapalı, bizler girmezsek aydınlık olacağı da yok...

ben de bu görüşüne katıldığım için bu yazıyı yazdım.
çok sağol..

sirmcoktay
29-04-2008, 14:10
Deniz Baykal CHP 'nin ideolojisinide bozdu. Atatürk'ten gelen CHP 'ye bir an önce dönmeliyiz.Deniz'i gönderip :)

akira
29-04-2008, 15:32
adam kndı partisı icindekı muhaliflerı tasfıye ettı nerde kaldı demokrası naraları

orhande
29-04-2008, 17:16
Deniz Baykal CHP 'nin ideolojisinide bozdu. Atatürk'ten gelen CHP 'ye bir an önce dönmeliyiz.Deniz'i gönderip :)

Kesinlikle katılıyorum! Ancak bu günümüz şartlarında ne yazık ki çok zor. Nasıl AK PARTİ için dini kullanarak siyaset yapıyor deniyorsa, CHP'de ATATÜRK'ü kullanarak siyaset yapıyor.

Ne AKP dinimizi siyasete alet etsin, nede CHP Atatürk'ü. Anayasa, yargı nasıl devletten üstün bir durumda ise dinimizde tüm bu olgulardan üstün ve kutsaldır. Hepsi ayrı olgular karıştırmamakta yarar var.

feratt
29-04-2008, 17:21
Kesinlikle katılıyorum! Ancak bu günümüz şartlarında ne yazık ki çok zor. Nasıl AK PARTİ için dini kullanarak siyaset yapıyor deniyorsa, CHP'de ATATÜRK'ü kullanarak siyaset yapıyor.

Ne AKP dinimizi siyasete alet etsin, nede CHP Atatürk'ü. Anayasa, yargı nasıl devletten üstün bir durumda ise dinimizde tüm bu olgulardan üstün ve kutsaldır. Hepsi ayrı olgular karıştırmamakta yarar var.

İşte yapılabilecek en iyi yorumlardan biri:)

sirmcoktay
29-04-2008, 17:59
Kesinlikle En İyi Yorumlardan Biri . Teşekkür Ederim