PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EY Baykal!

sirmuzzy
16-02-2008, 00:19
Ey Baykal!senin boş sözlerle İslamiyeti lekelendirmeye kat'iyen hakkın yoktur.

başörtüsünün bu dinde yeri yokmuş öyle mi!?

kimden fetva alıyorsun?!Hangi hakka binaen Türk milletinin namına İslamiyet hakkında hezeyanları savurarak dalaletini ilan ediyorsun? milleti kendin gibi bu dinin kurallarını anlamıyor zannetme... yalanlarını kime satıyorsun? Burası islam memleketidir, yahudi memleketi değildir.

AĞZINI KAPAT!...

_GAMZE_
16-02-2008, 00:22
nee alakaa arkadaşımm basıı acık olanlarınn hepsıı sapıtmışş durumdamıı konuşmalarının nereyee gıttıgınee bı bakk ıstersennnnn dıkkatlıı cumleler kurr bırass

İHL
16-02-2008, 01:26
Gamze arkadaşım konuyla yorumun arasında pekde alaka kuramadın.Sapıtmak kelimesi de nerden çıktı.Sirmuzzy teşekkürler Kuranın bir ayetini yasaklayan dinden çıkar biliyorsun.Bizim dinimizden olmayan biri bunları söylemiş çok mu?

BluE_CrY
16-02-2008, 01:28

kimden fetva alıyorsun?!Hangi hakka binaen Türk milletinin namına İslamiyet hakkında hezeyanları savurarak dalaletini ilan ediyorsun? milleti kendin gibi bu dinin kurallarını anlamıyor zannetme... yalanlarını kime satıyorsun? Burası islam memleketidir, yahudi memleketi değildir.

AĞZINI KAPAT!...

ellerine sağlık sirmuzy

benden tam not sana 100

Sanki Ben çalışıyorum Bu adam yiyor okadar zoruma gidior

_GAMZE_
16-02-2008, 02:13
Gamze arkadaşım konuyla yorumun arasında pekde alaka kuramadın.Sapıtmak kelimesi de nerden çıktı.Sirmuzzy teşekkürler Kuranın bir ayetini yasaklayan dinden çıkar biliyorsun.Bizim dinimizden olmayan biri bunları söylemiş çok mu?

kuramasın çunku konu deiştirilmişş bn okudummda yazıyorduu şimdii daha gusell olmuşş herkesınn düşüncesınee saygımız var sonuççtaaa

sirmcoktay
16-02-2008, 10:47
Bırakın Baykal'la uğraşmayı değmez... Zaten konumu itibariylede bişey yapması mümküm değil.. Siz R.T.ERDOĞAN'ın sözlerine bakın.. Samet sende bak..aama görerek bak

mumyac
16-02-2008, 12:20
http://www.resimekle.gen.tr/files/gz9a5sp2re30l485w6z2.jpg

başka söze gerek yok ey baykal...;)

İHL
16-02-2008, 13:18
Teşekkürler ayet için;)

darkangel
16-02-2008, 19:08

AĞZINI KAPAT!...

çok cirkince!

darkangel
16-02-2008, 19:13

dinli dinsiz die ayırmak bukadar kolaymı yazık olsun size!deniz baykal umrumda değildir ama bukadar yerle bir etmenin bi alemi yok, meclisteki her parti bir zaten hepsi aynı amaç ugruna ortakça bırbırlerının ekmeklerıne yağ sürmektedirler!ayrıca deniz baykalı solun tek temsilcisi kalmış gibi düşünmek çok çirkin.solun içi boşaltılmıştır,denizle bağdaştırmayın!ayrıca istedikleriniz olmuomu yetmedimi %47 ler!bu ülkede din hep vardır varda olmaya devam edecek sanki dini temizlemeye çalışıorlarmış gibi öfkelenmeniz çok saçma!artık bunları geçınde işçiye aça gelin birazda onlar için seslenin...
kime diorum ki...boşa:mad:
çok üzücü gerçektn:(

İHL
16-02-2008, 23:28
Ben ayrım yapmıyorum olanı söylüyorum bu bir ayet eğer ayet hoşuna gitmediyse onu bilemem.Allah diyor bunu kafamdan uydurmuyorum.Deniz baykaldı konunu onunla alakalı konuştum aslında sözüm genel.Kim bu dünyada islam dinini çarpıtmaya çalışırsa ayetleri yalanlarsa hepsinede aynı şeyleri çekinmeden söylerim.Ayrıca deniz baykal ve onun gibilerine kızmaktan çok acıyorum.Allah hidayet etsin.

Nemesis
16-02-2008, 23:37
ARkadaşlar yinemi türban ben kapatmaktan bıktım.Bakın forumda özgürlük var söleyebilirsiniz istediğinizi ama bu aralar çok hassas bir dönem birbirinizi kırıcaksınız biliorum.Ondan bu konuyuda kapatıorum..