PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yazık.. Unutanlara Hatırlatılır..

sirmcoktay
11-02-2008, 18:19
*Elhamdulillah seriatciyiz. (21.11.1994 Milliyet)
* Ben tekkeye degil dergaha gittim. (22.1.1997 Gozcu)
* Ata'ya saygi durusunda sap gibi ayakta durmaya gerek yok.(12.5.1994Hurriyet)
*10 Kasim'da yaygara kopartildi.(14.11.1994 Hurriyet)
* Icki yasaklansin. (1.5.1996 Hurriyet)
* Istanbul'u Medine yapacagiz. (Akis)
“Sadece imamlar resmi nikah kıysın” (9.5.1995 Milliyet)
“Cumhurbaşkanı’nın imam hatipli olacağı günler yakındır” (5.2.1996 Akit)

“Cumhurbaşkanı’nın imam hatipli olacağı günler yakındır” (5.2.1996 Akit)

“Türkiye kendine din olarak Kemalizmi almış ve başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir…”

“Türkiye’nin yarınında artık Kemalizme ve Kemalizm benzeri rejimlere, sistemlere yer yoktur. Kemalizmin yeniden kendini üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici, İslam’ın etkileridir. Her şey ona göre belirlenir.”

“Türkiye kendine din olarak Kemalizmi almış ve başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir…”

“Türkiye’nin yarınında artık Kemalizme ve Kemalizm benzeri rejimlere, sistemlere yer yoktur. Kemalizmin yeniden kendini üretmesi söz konusu değildir. Bizim için en üst belirleyici, İslam’ın etkileridir. Her şey ona göre belirlenir.”

“Camiler kışla, minareler süngü, kubbeler miğfer,müminler askerimizdir.”

“Demokrasi bizim için bir amaç değil, araçtır. Amacımıza ulaşana kadar demokrasiye bağlıyız.”

“Demokrasi bizim için bir tramvaydır. İstediğimiz durağa gelince ineriz.”

RECEP TAYYİP ERDOĞAN / TÜRKİYE CUMHURİYETİ BAŞBAKANI

yorumsuz..

sirmuzzy
25-03-2008, 00:48
http://img502.imageshack.us/img502/7650/karne2pc9.jpg

Eskiler, "Hafıza-i beşer, nisyan ile malûldür" derler... Yıl 1979... CHP'nin iktidar, Ecevit'in Başbakan olduğu yıllar..

Yazık.. Unutanlara Hatırlatılır..

İHL
26-03-2008, 00:49
arkadaslar sadece okuyun ve yorum yapmayın..
kaos cıkmasın..

zaten

"A"macımız "K"aos "P"artisi yeterınce yapıyor..

yalnızca 5 nokta koyun..
tesekkurler.

Maşallah sende hiç kaos çıkartıcı cümleler yazmamışsın yani.

akira
26-03-2008, 10:52
sadece kendı goruslerını belırtıp baskalarından yorum yapmamasını beklemek sence yalnıs degıl mı arkadasım

nida55
16-04-2008, 01:10
sadece kendı goruslerını belırtıp baskalarından yorum yapmamasını beklemek sence yalnıs degıl mı arkadasım

sana katılıyorum canım.madem yorum yapılmayacak konu hiç açılmamalı.yorum yapılarak bir yerlere gelinir,üç beş nokta koymayla değil ve ayrıca herkesin düşüncesi de kendisinedir :kimseyi birşeyle ikna etme gibi ya da ortalığı kariştirma gibi bir durum olmadıktan sonra...saygı çerçevesinde yorum yapılmalııı

~~MoRMeNeKŞe~~
19-04-2008, 22:09
Hakikaten Yazık.....

feratt
19-04-2008, 22:15
eğer bu ülkede mutlu ve kavgasız yaşamak istiyorsakk
birbirimizn görüşüne saygı göstermeliyizzz
Ancak görüş ülkeye zaarar veriyorsa bunu hep birlikte
defedebilirizz...

nida55
19-04-2008, 23:05
eğer bu ülkede mutlu ve kavgasız yaşamak istiyorsakk
birbirimizn görüşüne saygı göstermeliyizzz
Ancak görüş ülkeye zaarar veriyorsa bunu hep birlikte
defedebilirizz...

büyük birlik olmamız gerek defetmek için ama olmuyor:(sanki sırf birlik olmayaylım diye muhalefet sözkonusu oluyor...tabi saygı da yok...

~~MoRMeNeKŞe~~
20-04-2008, 16:03
Burda kendi kişisel görüsten çok ülke birliği ve bölünmezliği ile ilgili genel görüsler önemli iktidardaki benim görüsümü yansıtan partide olur yansıtmayan partide benim en önemli tepkim bu ülkeyi emperyalist ülkelere bağımlı,baska toplumların örf ve adetini benimseyen ,aslımızdan uzaklastıran yöneticilere karsı!!! ...